Erasmus+ õpilasvahetus

Erasmus+ õpilasvahetus “ImTeaM4EU”

7. septembrist kuni 14. septembrini võõrustavad 9.b ja 9.c klassi ImTeaM4EU testgruppi kuuluvad õpilased ja õpetajad Saksa õpilasi ja õpetajaid Integrierte Gesamtschule Paffrathist. Saksa ja Eesti õpilaste koostöös valmivad lühifilmid erinevatest religioonidest ja nendega seotud pühadekommetest ja -toitudest.

Saksa ja Eesti õpilased õpivad nende päevade jooksul lisaks koolile ka Nukufilmi Lastestuudios animafilme tegema, Eesti Ajaloomuuseumis keskaegseid söögikombeid tundma  ja Lennusadamas viikingite usundite ja elu-olu tundma.

Eesti õpilased on saksa õpilastele valmistanud internetipõhise saksakeelse vanalinnaralli. Sakslased tõid meile külakostiks kaasa videoviktoriini meie Saksamaa reisi meenutuseks.

Õpilasi juhendavad õpetajad Irmgard Wasser ja Jochen Prinz Paffrathist ning Tiina Treibold ja Tuulika Sooväli-Rosin TSG-st.

Erasmus+ õpilasvahetus Erasmus+ õpilasvahetus

imteam4eu