Kaasaegne viievõistlus 2016

26. mai tõi Tallinna Saksa Gümnaasiumisse külla hulgaliselt Mustamäe koolide õpilasi ja õpetajaid. Juba kaheteistkümnendat korda toimus vahva võistlusmäng “Kaasaegne viievõistlus”.

Võistlejaid olid tervitama tulnud Mustamäe Linnaosa Valitsus ja Tallinna Saksa Gümnaasiumi direktor.
Omavahel võtsid mõõtu Arte Gümnaasiumi, Mustamäe Gümnaasiumi, Tehnikagümnaasiumi, 32. Keskkooli ja Tallinna Saksa Gümnaasiumi 1.-3. klassi võistkonnad.

Viievõistluse kavas olid kehaline kasvatus, eesti keel, matemaatika, loodusõpetus ja varia arvutis.
Ühiselt lahendati ristsõnu, sudokusid ja pandi kokku puslesid.

Väikesi auhindu jätkus kõigile.

Üritust toetasid Tallinna Mustamäe Linnaosa Valitsus ja Tallinna Saksa Gümnaasium.

Üllatuskülaliseks olid Käsilased: Kevin ja Stuart, kes õpetasid lapsi laulma, kitarri mängima, vastama viktoriini küsimustele, viisid läbi sportlikke mänge ja tantse.

Aitäh Mustamäe koolide õpetajatele õpilaste ettevalmistamise ja kaasaelamise eest!

Suur tänu Tallinna Saksa Gümnaasiumi algklasside õpetajatele ürituse korraldamise ja läbiviimise eest!

Pildigalerii: Mustamäe koolide “Kaasaegne viievõistlus” 2016