Joonas Sooneste - Keelepaelad 2016 laureaat

“Keelepaelad 2016” tulemused

Juba viiendat aastat toimus meie koolis humoreskide esitamise konkurss “Keelepaelad”.

Üritus on väga populaarne. Osaleda soovijaid oli väga palju, lõppvõistlusele pääsemiseks tuli läbida eelvoorud.

Mõõduvõtmist hindas žürii, kuhu kuulusid: eesti keele ja kirjanduse õpetaja Anu Kušvid, 12. klassi õpilane Anastasija Minitš, Raadio 2 huumorisaate „Laupäeva hommik” üks vedajatest ning Augustibluusi peakorraldaja Indrek Ditmann ning žürii esimees oli näitleja, Raadio 2 laupäevahommikuse huumorisaate teine vedaja, paljude naljasaadete võrratu osaline ja meie humoreskide konkursi patroon Jan Uuspõld.

Ka sel aastal osalesid konkursil Mustamäe Gümnaasiumi õpilased õpetaja Tiina Kiiseli juhendamisel ja neil läks väga hästi!

Oli nalja, oli naeru ja lõbusaid üllatusmomente!

Humoreskide esitamise konkursi “Keelepaelad 2016” tulemused

1.-3. klassid
1. koht Joonas Sooneste 2.c (TSG)
2. koht Silvia Soomets 1.b (TSG)
3. koht  Richard Renar Rebane ja Renon Link 3.a (MG)

Eriauhinnad
Eriauhind suurepärase karakteriloomisoskuse eest Arabella Raidmäele (1.a klass) ja eriauhind suurepärase oskuse eest sõnamängu esitada Iko Ingmar Jõksile (2.c klass)

4.-7. klassid
1. koht Ingela Rohusaar 6.b
2. koht Aksel Ojari ja Martin Otto Mälter 5.c
3. koht Grete Helena Simmo 5.b

Eriauhinnad
Eriauhind publiku valdamise eest Roland Miitrale (6.a klass), eriauhind eesti kirjandusklassika esitamise eest Mathias Murumaale (4.b klass) ning eriauhind meediakajastuse eest Mariell Friedemannile (4.b klass).

8.-12. klassid
1. koht Mait Lättekivi 11.a
2. koht Irene Aaliste 12.a
3. koht Andreas Melts 12.a ja Ats Kruusing 10.b

Eriauhinnad
Eriauhind parimale saatejuhile Hans Kristian Laurile (9.b klass), eriauhind veenvaima rollisoorituse eest Prudence Tederile (9.b klass).

Keelepaelad 2016

KEELEPAELAD LAUREAAT 2016 ON JOONAS SOONESTE (2.c klass)!

Täname kõiki nii eelvoorudes kui ka lõppvõistlusel osalejaid, juhendajaid ja lastevanematest innustajaid ning ka väga head publikut!

Lavakujunduse eest täname 5.c klassi!

Kohtume aprillis 2017!

Pildigalerii: Keelepaelad 2016