Parim sportlane – märts 2016

Tallinna Saksa Gümnaasiumi märtsikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste poolsel hääletusel esmakordselt õde ja vend, Mirjam ja Markus Faster.

Märtsikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 23 kooli vilistlast ja seega oli võimalik saada maksimaalselt 69 punkti. Kindla võidu saavutas neidudest 66 punktiga 6.b klassi õpilane Mirjam Faster ja noormeestest 57 punktiga 8.c klassi õpilane Markus Faster.

Mirjam Faster saavutas Tallinna koolinoorte XXXIV spordimängude suusatamisvõistlustel põhikooli tütarlaste arvestuses 4. koha ja teatesuusatamises kooli võistkonna koosseisus 3. koha. Mustamäe linnaosa 6. klasside suusatamisvõistlustel saavutas ta aga tütarlaste arvestuses kindla esikoha.

Markus Faster saavutas Tallinna koolinoorte XXXIV spordimängude suusatamisvõistlustel põhikooli poeglaste arvestuses 2. koha ja teatesuusatamises kooli võistkonna koosseisus 1. koha.

TSG kuu parim sporlane - märts 2016