Parim sportlane – oktoober 2017

Tallinna Saksa Gümnaasiumi oktoobrikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Eliise-Triin Raun ja Otto-Robert Lipp.

Oktoobrikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 30 kooli vilistlast. Neidudest võitis 77 punktiga 11.b klassi õpilane Eliise-Triin Raun ja noormeestest 71 punktiga 10.b klassi õpilane Otto-Robert Lipp.

Eliise-Triin Raun saavutas Tallinna koolinoorte XXXVI spordimängude murdmaajooksu meistrivõistlustel individuaalselt 500 meetrisel distantsil gümnaasiumineidude arvestuses 1. koha ajaga 1.30 ja võistkondlikult kooli võistkonna koosseisus 1. koha gümnaasiumite arvestuses. Oli üks parimatest mängijatest vahegrupis 2. koha saavutanud kooli neidude võistkonnas Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis.

Otto-Robert Lipp saavutas Tallinna koolinoorte XXXVI spordimängude raames toimunud murdmaajooksu meistrivõistlustel 1000 meetrisel distantsil gümnaasiuminoormeeste arvestuses 4. koha ajaga 2.55 ja võistkondlikus arvestuses kooli võistkonna koosseisus 1. koha gümnaasiumite seas. Oli üks parimatest mängijatest Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel vahegrupis 2. kohaga lõpetanud noormeeste jalgpallivõistkonna koosseisus.