saksa keel

Saksa keel lapsevanematele

Lugupeetud TSG lapsevanemad!

Eelmisel aastal oli meil võimalus koostöös Goethe Instituudiga pakkuda ühele rühmale meie kooli lapsevanematele saksa keeleõppe tunde. Meil oli väga hea meel näha, et meie kooli lapsevanemad tunnevad suurt huvi saksa keele ja kultuuri vastu. Seoses sellega, et soov nii algajate kui ka edasijõudnute rühma oli tookord suur, pakume perioodil veebruar-mai 2016 oma kooli lapsevanematele võimalust osaleda saksa keeleõppes.

Avame ühe grupi algajatele, keda hakkab õpetama meie kooli õpetaja Küllike Kütt. Tund toimub alates 9. veebruarist teisipäeviti kell 18:00-19:30.

Avame ka rühma edasijõudnutele, keda hakkab õpetama Helle Kasesalu. Tund toimub alates 10. veebruarist kolmapäeviti kell 18:00-19:30.

Mõlemasse rühma saame võtta kuni 15 lapsevanemat. Mõistame, et nõudlus ületab pakkumise ja kohti jagub kiirematele.

Registreerimise link avatakse kooli kodulehel teisipäeval 2. veebruaril kell 19:00.

Kursus on lapsevanematele tasuta.