TSG trupp - Röövlilaev. Foto: Lea Pihlak

TSG algklassiõpilaste silmapaistev esinemine luulefestivalil Tuulelapsed

13.-14. jaanuaril toimus Jõgeval luulefestival „Tuulelapsed”, mille teema oli „Elu on täis asju – mis on mängult ja mis on päris…?!”

Kuni 15-minutilised lavastused seati lavale kasutades Heljo Männi ja/või Henno Käo luulet. Žüriisse kuulusid Jaak Allik, Leelo Tungal, Märt Treier jt.

Tallinna Saksa Gümnaasiumi esindas festivalil teist aastat järjest algklasside näitetrupp KOKK lavastusega „Röövlilaev” (tekst Henno Käo), juhendaja Eva Kalbus.

Žürii kiitis lavastuse detailirohkust, väga head ansamblimängu, seda võrreldi Bullerby laste maailmaga.

Trupp saavutas LAUREAADI tiitli nagu ka eelmisel aastal.

Festivalil esinesid:

Loviise Aarelo (1.b), Maria Kalbus (2.b) ja 4. d klassi õpilased Ralf-Ian Aarelo, Holger Järve, Indrek Kalbus, Angeli Liländer, Erik Martin Märjamaa, Ott Müürsepp, Karl-Martin Part, Hendrik Rannu, Holger Vatter.

Truppi aitasid Jõgeval Karl-Martini ema ja Ralf-Iani ning Loviise isa.