vilistlaspäev

Vilistlaspäev 23.02.2016

Head vilistlased!

Hiljuti toimus kooli 35. juubel ja jällenägemisrõõm oli tohutult suur. Palju sai jutustada ja palju jäi jutustamata.

Sellega seoses ootame teid Eesti Vabariigi aastapäeva eel, 23. veebruaril kell 12:00 soovi korral tagasi koolimajja.

Toimub väike vastuvõtt ja kohtumine õpetajatega. Ajame juttu ja tervitame kodumaad tema sünnipäeva puhul.

Palume oma tulekust eelnevalt teada anda siin (hiljemalt 17. veebruariks):

Samas otsime teie hulgast ka julgeid esinejaid kella 10:00 ja 11:00 toimuvatesse töötubadesse/loengutesse a 45 min.

Põhirõhk on 5.-8. klassidel (need on 11. – 15. aastased õpilased), kellele sobiks eelkõige eakohane temaatika või töötoa printsiip (teemadena näiteks: mood, kosmeetika, juuksuri-saladused, sport, psühholoogia, reisid, filmid, tervishoid, muusika, arvuti-asjad, jne). Loengu põhirõhk poleks kooliaegsetel mälestustel, vaid oma (tööalaste ja muude) kogemuste ja teadmiste edasiandmisel. Võimalik on kasutada tehnilisi vahendeid.

Palume kõigil, kellel oleks huvi osaleda, võtta ühendust kooli arendusjuhiga –Erik Joasaare e.joasaare@saksa.tln.edu.ee (hiljemalt 20. jaanuariks).