12.a riigikaitselaager + 1 valikaine
12.bc riigikaitselaager + kitsas matemaatika: 5 valikainet
riigikaitse + lai matemaatika: 2 valikainet (+1, kes soovib)
11.a ja 11.b vabade kohtade olemasolul pakume võimalust osaleda valikainetes vabatahtlikult
10.a 1 valikaine
10.bc 2 valikainet

NB! Koorilaul ja enesekaitse – saab osaleda ka seda ainet valikainena registreerimata (st a-klassid saavad neile lisaks ühe aine valida).

I poolaasta valikained

Tunniplaaniväline valikaine – „Noorkohtuniku ja abitreeneri moodul

I kursus: Treenerite tasemekoolituse õppekava (abitreener tase 3) üldained – biomeditsiin, pedagoogika ja spordipsühholoogia, üldoskusnõuded.

Loengud toimuvad 3.-4. ja 17.-18. detsembril. Täpsem info: http://www.spordiinfo.ee/Treenerite-koolitused

II ja III kursus koostöös Eesti Korvpalliliidu ja Eesti Käsipalliliiduga: Noorkohtunike ja abitreenerite teoreetiline ja praktiline koolitus, mille lõpus on võimalik sooritada noorkohtuniku ja abitreeneri eksam.

IV kursus: Praktiseerimine kogenud treeneri juhendamisel. Treeningtundide läbiviimine. Praktiseerimine kohtunikuna noorte võistlustel. Praktika lõppedes on võimalik sooritada abitreeneri eksam.

Meie koostööpartneriteks on Spordikoolituse ja -Teabe Sihtasutus, Eesti Korvpalliliit, Eesti Käsipalliliit ja Eesti Olümpiakomitee.

Tunniplaaniväline valikaine – Enesekaitse, koostöös Tallinna Vanglaga.

Loe lähemalt ja registreeri:

Esmaspäev

Välispoliitika

Õpetaja Tuulika Sooväli-Rosin. Tunniplaaniväline valikaine, mis toimub seminari vormis kaks tundi üle nädala esmaspäeviti kell 17:00.

Rühmvõimlemine tüdrukutele

Õpetaja Mare Paist. Esmaspäeviti 9. ja 10. tund. Kursuse väljundiks on esinemine tantsupeol. Osalejate arv 12.

Registreerimine õpetaja juures.

Teisipäev

Jooga

Õpetaja Karolin Tšarski. Teisipäeviti 9. ja 10. tund, aulas. Osalejate arv 40.

Rootsi keel

Õpetaja Kaja Reissaar. Teisipäeviti 9. ja 10. tund, ruum 244. Osalejate arv 20.

Kolmapäev

Koorilaul

Õpetaja Külli Puhkim, kolmapäeviti 1. tund, aula. Kursuse väljundiks on esinemine laulupeol.

Psühholoogia

Õpetaja Kadri Kiiskmann. Kolmapäeviti 1. tund, ruum 231. Osalejate arv 25.

Programmeerimine

Õpetaja Karl Lõoväli. Kolmapäeviti 9. ja 10. tund, arvutiklassis. Osalejate arv 20.

Loovkirjutamine 360°

Õpetaja Mihkel Seeder. Kolmapäeviti 9. ja 10. tund, ruum 307. Osalejate arv 20.

Neljapäev

Loominguline boost ehk kunsti erinevad küljed

Õpetaja Annabel Janke. Neljapäeviti 7. ja 8. tund, ruum 204. Osalejate arv 20.

Loe lähemalt:

Audiovisuaalne meedia: heli- ja filmikunsti tehnikad

Õpetaja Rando Arand. Neljapäeviti 7. ja 8. tund, ruum 120. Osalejate arv 20.

Usundiõpetus

Õpetaja Tuulika Sooväli-Rosin. Neljapäeviti 9. tund. Osalejate arv 20, avatakse alates 8. inimesest.

Reede

Kultuurikorraldus

Õpetaja Sten Otsmaa. Tunnid toimuvad tunniplaaniväliselt seminarivormis järgmistel kuupäevadel:  16.09, 30.09, 14.10, 28.10, 11.11, 25.11, 9.12, 13.01, 20.01.
Osalejate arv 20.

II poolaasta

Majandus ja ettevõtlusõpe

Õpetaja Ivi Olev. 10. a klassile ja 12. a klassile. Osalejate arv 30.