Koduõpe

Koduõppe töökorraldus
TSG koduõppe korraldamise põhimõtted. Õppekorralduse osas anname täiendavat informatsiooni jooksvalt eKooli ja kodulehe vahendusel.

Toitlustus
Tallinna linn pakub alates 18.03 võimalust saada tasuta koolilõunat.

Tervishoid
Kooliõde Olga Sizõi nõustab kooliperet telefoni teel tööpäeviti kell 9.00-16.00, telefon 56256626.

eKool ja Opiq

eKooli pääseb aadressilt ekool.eu, kasutades autentimiseks kasutajanime ja parooli, ID-kaarti või muud turvalist logimisviisi.

Opiq on teenus, mille litsentsiga saab ligipääsu kõigile õppekomplektidelele igast ainest ja klassiastmest.

Opiqu kasutamise eelduseks on õpialse eKooli konto olemasolu. Kui see on olemas, liidab õpetaja eKooli päeviku kaudu ise õpilased Opiquga.

Tugisüsteem

Psühholoog ja sotsiaalpedagoog nõustavad telefoni, e-kirja ja Skype teel. Skype nõustamine toimub eelnevalt kokkuleppel.

Info ja nõuanded

VAATA Innove lühivideoid koduõppega toimetulekuks

10 nõuannet õpilasele

10 nõuannet õpetajale

10 nõuannet lapsevanemale

Lapsevanema levinud mured ja julgustavad vastused

Hoidkem enda ja lähedaste tervist!

opiq
HITSA