toidupakkide jagamine

Toidupakkide jagamise info

Toidupakke jagatakse õppeaasta lõpuni kolmapäeviti 20.05, 27.05, 3.06.

• Automaatselt on pakisaajate nimekirjas kõik, kes on registreerunud.
  • Toidupakid jagatakse kätte kooli hoovist nimekirja alusel.
  • Täpne plaan toidu jagamisega seotud liikumisest asub siin:
    toidupakkide jagamine
  • Toidupakile järele tulles tuleb järgida kõiki Terviseameti kehtestatud ettekirjutusi. Seega palume teil teostada kätepesu enne ja peale toidupakile järgi tulemist, hoida teiste inimestega 2-meetrist distantsi ning mitte tulla toidupakile järele kogu perega või haigena.
  • Toidupakk sisaldab toiduaineid terve nädala lõunasöökide valmistamiseks. Kuna toidukott võib olla väikese lapse jaoks päris raske, siis tasub kohale tulla koos lapsevanemaga, vanema õe-vennaga või võtta kaasa seljakott. Kohale võib tulla ka vaid lapsevanem ilma lapseta.
  • Kuna toidupakkide saajaid on palju, palume kinni pidada allolevast ajagraafikust:
    – Kell 10.00-11.00 oodatakse 1.-6. klasside õpilaste pakkidele järgi (ühe paki tellijaid);
    – Kell 11.00 -12.00 oodatakse 7.-12. klasside õpilaste pakkidele järgi (ühe paki tellijaid);
    – Kell 12.00-13.00 oodatakse pakkidele järgi TSG mitmelapselisi peresid ja teiste koolide õpilasi, kes on eelregistreerunud (olenemata pakkide arvust).

Toidupakkide jagamisel kasutatakse edaspidi juba olemasolevat nimekirja – seega uuesti enam registreerima ei pea.

Kui soovite oma nime nimekirjast eemaldada, saatke palun e-kiri i.kern@saksa.tln.edu.ee.

Kui soovite liituda pakisaajatega, siis on võimalik registreerida kodulehel asuval registreerimislingil, mis on avatud iga nädal alates neljapäev kell 10.00 kuni reede kell 14.00.

Küsimuste korral palume pöörduda haldusjuhi poole telefonil 58190817.

Lisainfo: Tallinna õpilased hakkavad kord nädalas saama toidupakke lõunasöögi valmistamiseks