2017/2018 õppeaasta

 EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
8.00-8.45Lastekoor
aula
Ene Uibo
Võimlemine 5.-9. kl
aula
Ülle Noodla
Segakoor
aula
Ene Uibo, Monika Kaur
8.55-9.40
10.00-10.45
11.05-11.50
12.10-12.55Rahvatants 1.-2. kl
aula
Mai-Liis Riimaa
Võimlemine 1. kl
aula
Mare Paist
Rahvatants 1.-2. kl
aula
Mai-Liis Riimaa
Võimlemine 1. kl
aula
Mare Paist
Robootika 1. kl
12.10-13.25 lasketiir
Jevgenia Kleinert
13.15-14.00Male ja mõttemängud 1. kl
13.15-14.00 klass 112
Arvo Sadulsepp
Mudilaskoor
aula
Monika Kaur
Mudilaskoor 1. kl
13.15-14.00 aula
Külli Puhkim
Võimlemine 3. kl
aula
Mare Paist
Robootika 2.-3. kl
13.15-14.30 klass 112a
Jevgenia Kleinert
Poistekoor
228, Ene Uibo
Võimlemine 2. kl
13.15-14.00 peeglisaal
Ülle Noodla
Male ja mõttemängud 1. kl
13.15-14.00 klass 112
Arvo Sadulsepp
Loominguring 2. kl
13.00-14.30 klass 112
Tiiu Õun ja Katrin Lepp
Loovhoov 1.-2. kl
13.15-14.45 õues
Kadri Jõgi
14.10-14.55Rahvatants 3.-4. kl
aula
Mai-Liis Riimaa
Võimlemine 3. kl
aula
Mare paist
Näitering
aula
Maie Kilgas
Rahvatants 3.-4. kl
aula
Mai-Liis Riimaa
Näitering
14.10-18.00 aula
Maie Kilgas
Male ja mõttemängud 2.-5. kl
14.00-15.00 klass 112
Arvo Sadulsepp
Robootika alates 4. kl
14.00-16.00 arvutiklass 305
Veiko Vahur
Malering 2.-5. kl
14.10-14.55 klass 112
Arvo Sadulsepp
Loominguring 3.-4. kl
14.30-16.00 klass 112
Katrin Lepp
15.05-15.50Võimlemine 6. kl
15.25-17.00 aula
Mare Paist
15.50-16.35Võimlemine (6. ja 8.-12. kl)
aula
Mare Paist
Näitering
klass 112
Maie Kilgas
Võimlemine (6. ja 8.-12. kl)
aula
Mare Paist
16.40-17.25

Koolis tegutsevad spordiklubid ja seltsid

Kergejõustik

Spordiklubi Kivilind (hüpete, mitmevõistluse ja heidete treeningud) Tallinna Saksa Gümnaasiumi spordibaasides, Tallinna Spordihallis ja Audentese Spordihoones (akrobaatika ja batuudihüpped). Hennit Küppas 527 9681 või e-mail: sk.kivilind@mail.ee

Spordiklubi Lindon

Spordiklubi Lindon moodustati 4. septembril 2006. a. Selle tegevus on suunatud noorsportlaste arengu edendamisele ja võistlustegevusele ning liikmetevahelise üksmeele kasvatamisele!

Spordiklubi Sinimäe

Jooksusuunitlusega treeningud 5.-12. klassi tütarlastele ja poeglastele.

Male

Spordiklubi Avang kontaktid: maletreener Arvo Sadulsepp tel. 502 2484 või e-mail: avangsk@gmail.com

Rahvatants

Rahvakunstiansambel Leigarid

Kunst

Loomekoda

Kooli läheduses tegutsevaid spordiklubisid

Kergejõustik

Spordiklubi Fortis – Kerli Järve 517 4241

Audentese spordiklubi

Nõmme spordiklubi

Korvpall

Tiit Soku Korvpallikool

Siili Pallimängude Klubi

Audentese spordikool

Käsipall

Reval Sport – Imre Erik 52 3533, Riho-Bruno Bramanis 501 6393

Jalgpall

FC Levadia

FC Flora

Andres Oper’i Jalgpallikool

FC Kotkas

Nõmme Kalju

Suusatamine

Nõmme spordiklubi

Ujumine

Nõmme spordiklubi

Kalevi Ujumiskool

Audentese spordikool

Info: Ülo Kurig – 502 4781 või ylo.kurig@mail.ee