2016/2017 õppeaasta

 EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
8.00-8.45Näitering 4. kl
aula
Eva Kalbus
Lastekoor
aula
Ene Uibo
Segakoor
aula
Külli Puhkim
Näitering 4. kl
aula
Eva Kalbus
Võimlemine 5. ja 7. kl
aula
Mare Paist
8.55-9.40
10.00-10.45
11.05-11.50
12.10-12.55Loomingu ring 1. kl
11.55 - peeglisaal
Tiiu Õun ja Katrin Lepp
Võimlemine 2.kl
aula
Mare Paist
Robootika 1.-2. kl, 12.10-13.40, 112, Jevgenia Kleinert
13.15-14.00Mudilaskoor
aula
Monika Kaur
Loomingu Ring 2. kl
13.15-14.45 klass 112
Tiiu Õun ja Katrin Lepp
Robootika 1.-2. kl
13.15-14.45, peeglisaal
Jevgenia Kleinert
Näitering 3. kl
aula
Maie Kilgas
Poistekoor
228, Ene Uibo
14.10-14.55Rahvatants 2.-3. kl
aula
Mai-Liis Riimaa
Võimlemine 2. kl
aula
Mare paist
Näitering 3. kl
aula
Maie Kilgas
Rahvatants 2.-3.kl
aula
Mai-Liis Riimaa
Näitering 3. kl
aula
Maie Kilgas
Malering 1. kl
14.30-15.30, klass112
Arvo Sadulsepp
Malering 1.-4. kl
14.00-15.00 klass 112
Arvo Sadulsepp
Robootika alates 4. kl
14.00-16.00 arvutiklass
Veiko Vahur
Malering 1.-4. kl
14.00-15.00 klass 112
Arvo Sadulsepp
15.05-15.50Võimlemine 5. ja 7. kl
aula
Mare Paist
Näitering 3. kl
aula
Maie Kilgas
Võimlemine 4.-6. kl
aula
Ülle Noodla
Näitering 4.-5. kl
aula
Maie Kilgas
Malering 1.-4. kl
15.30-16.30, klass 112
Arvo Sadulsepp
Loomingu Ring 3.-4. kl
klass 112, 14.45-16.15, Tiiu Õun ja Katrin Lepp
15.50-16.35Võimlemine (gümnaasium)
aula
Mare Paist
Näitering 4.-5. kl
aula
Maie Kilgas
Võimlemine (gümnaasium)
aula
Mare Paist
Näitering, 4.-5. kl
aula
Maie Kilgas
Võimlemine 8. kl
peeglisaal
Ülle Noodla
16.40-17.25Võimlemine (gümnaasium)
aula
Mare Paist
Näitering 4.-5. kl
aula
Maie Kilgas
Võimlemine (gümnaasium)
aula
Mare Paist
Näitering 4.-5. kl,
aula
Maie Kilgas

Koolis tegutsevad spordiklubid ja seltsid:

Kergejõustik

Spordiklubi Kivilind (hüpete, mitmevõistluse ja heidete treeningud) Tallinna Saksa Gümnaasiumi spordibaasides, Tallinna Spordihallis ja Audentese Spordihoones (akrobaatika ja batuudihüpped). Hennit Küppas 527 9681 või e-mail: sk.kivilind@mail.ee

Spordiklubi Lindon

Spordiklubi Lindon moodustati 4. septembril 2006. a. Selle tegevus on suunatud noorsportlaste arengu edendamisele ja võistlustegevusele ning liikmetevahelise üksmeele kasvatamisele!

Spordiklubi Sinimäe

Jooksusuunitlusega treeningud 5.-12.klassi tütarlastele ja poeglastele

Male

Spordiklubi Avang kontaktid: maletreener Arvo Sadulsepp tel. 502 2484 või e-mail: avangsk@gmail.com

Rahvatants

Rahvakunstiansambel Leigarid

Kunst

Loomekoda

Kooli läheduses tegutsevaid spordiklubisid:

Kergejõustik

Spordiklubi Fortis – Kerli Järve 517 4241

Audentese spordiklubi

Nõmme spordiklubi

Korvpall

Tiit Soku Korvpallikool

Siili Pallimängude Klubi

Audentese spordikool

Käsipall

Reval Sport – Imre Erik 52 3533, Riho-Bruno Bramanis 501 6393

Jalgpall

FC Levadia

FC Flora

Andres Oper’i Jalgpallikool

FC Kotkas

Nõmme Kalju

Suusatamine

Nõmme spordiklubi

Ujumine

Nõmme spordiklubi

Kalevi Ujumiskool

Audentese spordikool

Info: Ülo Kurig – 502 4781 või ylo.kurig@mail.ee