Tantsutrennid

Tuisuline

Näitering

näitering

Kergejõustikutreeningud

kergejõustik

HUVIRINGID 2022/2023 ÕA

 Ringi nimetus

Klass

Kellaaeg

Ruum

Õpetaja ja registreerimine

Maksumus

kuus

E

T

K

N

R

Mudilaskoor

2.-4.

Kellaaja täpsustab õpetaja

B5-01

Monika Kaur

m.kaur@saksa.tln.edu.ee 

tasuta

Lastekoor

5.-9.

8.20-9.05

Aula

Ene Uibo

ene.uibo@saksa.tln.edu.ee 

tasuta

Segakoor

10.-12.

8.20-9.05

Aula

Cätly Talvik

c.talvik@saksa.tln.edu.ee 

tasuta

Rahvatants

1.-2.

13.35-14.20

13.35-14.20

Aula

Kristine Diane Saar

kristinediane.saar@gmail.com

Lisainfo leitav siin

10€

(tasu rahvariiete laenutamise ja hooldamise eest)

Rahvatants

2.-3.

14.30-15.15

14.30-15.15

Aula

Kristine Diane Saar

kristinediane.saar@gmail.com

Lisainfo leitav siin

10€

(tasu rahvariiete laenutamise ja hooldamise eest)

Rahvatants

5.-6.

15.25-16.10

15.25-16.10

Aula

Kristine Diane Saar

kristinediane.saar@gmail.com 

Lisainfo leitav siin

10€

(tasu rahvariiete laenutamise ja hooldamise eest)

Rahvatants

7.-9.

16.20-17.50

16.20-17.50

Aula

Kristine Diane Saar

kristinediane.saar@gmail.com

Lisainfo leitav siin 

10€

(tasu rahvariiete laenutamise ja hooldamise eest)

Võimlemine

1.-3.

13.35-14.20

13.35-14.20

Aula

Mare Paist

m.paist@saksa.tln.edu.ee

Kohad on täis!

tasuta

Võimlemine

5.-9.

14.30-16.10

14.30-16.10

Aula

Mare Paist

m.paist@saksa.tln.edu.ee 

tasuta

Võimlemine

10.-12.

16.20-18.00

16.20-18.00

Aula

Mare Paist

m.paist@saksa.tln.edu.ee 

tasuta

Võrkpall

9.-12.

15.15-16.10

Võimla

Ülle Noodla

y.noodla@saksa.tln.edu.ee 

tasuta

Saalihoki

4.-10.

16.15-17.15

17.30-19.00

Võimla

Mona Lisa Lusti

monalusti10@gmail.com 

tasuta

Robootika

1.

12.25-13.40

A2-01

Koit Krusberg

nutigeen@gmail.com

Lisainfo leitav siin

Registreerimine toimub siin

tasuta

Robootika

2.

13.45-15.00

A2-01

Koit Krusberg

nutigeen@gmail.com 

Lisainfo leitav siin

Registreerimine toimub siin

tasuta

Robootika

3.-5.

15.00-16.30

A2-01

Koit Krusberg

nutigeen@gmail.com 

Registreerimine toimub siin

tasuta

Arduino programmeerimine

7.-11.

18.00-19.30

C4-02

Indrek Karo

nutigeen@gmail.com

Registreerimine toimub siin

tasuta

Bumble teadusring

(alustajad, kes ei ole varem osalenud)

3.-4.

14.30-15.10

C4-05

Gerda Peets

gerda@bumble.ee 

Registreerimine toimub siin.

Alustab 4. oktoobrist!

tasuta

Bumble teadusring

(edasijõudnud ja 4.-5. kl õpilased)

3.-5.

15.20-16.00

C4-05

Gerda Peets

gerda@bumble.ee

Registreerimine toimub siin.

Alustab 4. oktoobrist!

tasuta

Bumble teadusring

“Teadusega köögis”

5.-6.

16.20-17.05

B5-03

Gerda Peets

gerda@bumble.ee

Registreerimine toimub siin.

Alustab 4. oktoobrist!

tasuta

Näitering

3.-6.

17.15-18.45

Väike aula

Eva Kalbus

eva.kalbus@32kk.edu.ee 

Lisainfo leitav siin

25€

Kunstiring

1.

13.35-15.05

C5-04

Liina Luht

liina_luht@hot.ee

Lisainfo leitav siin

18€

Kunstiring

2.-3.

14.30-16.00

C5-04

Liina Luht

 liina_luht@hot.ee 

Lisainfo leitav siin

18€

Kunstiring

4.-6.

16.00-17.30

C5-04

Liina Luht

 liina_luht@hot.ee 

Lisainfo leitav siin

18€

Laste Kokakooli huviring

1.-5.

14.30-16.00

(Toimub 2 korda kuus)

B5-03

Margot Kuuskmann

lastekokakool@gmail.com 

Lisainfo leitav siin ja tutvustav video siin.

Registreerimine toimub siin.

35€


Vaata ka: Tallinna huvitegevuse e-teatmik 2021/2022

Lisainfo: Avely Kasela, huvijuht@saksa.tln.edu.ee

Koolis tegutsevad spordiklubid ja seltsid

Spordiklubi Lindon

Spordiklubi Lindon moodustati 4. septembril 2006. a. Selle tegevus on suunatud noorsportlaste arengu edendamisele ja võistlustegevusele ning liikmetevahelise üksmeele kasvatamisele!
Kontakt: lindon@lindon.ee

Ujulas pakuvad õpilastele tasulisi treeninguid:

Akvalang Spordikool
Garant Spordiklubi
Huvikool Tabasalu Ujumisklubi
K. Palusalu Spordiklubi
Lindon Spordiklubi
21CC Triatloniklubi