Tallinna Saksa Gümnaasiumis on kasutusel e-õpilaspilet  (koolimaja peauksest sisenemiseks, raamatukogus teavikute laenamiseks).

E-õpilaspiletit on võimalik kasutada Tallinna ühistranspordis sõidusoodustuse tuvastamiseks.

Mida teha, kui:

1. Soovid e-õpilaspiletit ESIMEST KORDA või e-õpilaspilet AEGUB:

• Palun täida e-õpilaspileti avaldus
  • Lisa avaldusele õpilase foto (.jpg faililaiendiga), failinimega kujul
    eesnimi_perekonnanimi_isikukood_klass.jpg
    (nt. Kaarel_Tamm_39108151234_5c.jpg)
    ja saada see manusena koos avaldusega aadressile opilaspilet@saksa.tln.edu.ee.

2. Soovid e-õpilaspileti DUPLIKAATI:

• Palun täida e-õpilaspileti avaldus
  • E-õpilaspileti duplikaat on tasuline. Hind on 3,5 eurot.
    Tee ülekanne TALLINNA SAKSA GÜMNAASIUMI SA kontole EE472200221010199337 ja saada maksekorraldus koos avaldusega aadressile opilaspilet@saksa.tln.edu.ee.

Kui duplikaadi tellimise vajadus on tingitud kaardi valmistaja praagist (kaardilugeja ei tunne kaarti ära), siis pole vaja ülekannet teha.

• Kui soovid ka pilti vahetada (ei ole vajalik), siis lisa avaldusele uus foto (.jpg faililaiendiga), failinimega kujul
    eesnimi_perekonnanimi_isikukood_klass.jpg
    (nt. Kaarel_Tamm_39108151234_5c.jpg)
    ja saada see manusena koos avaldusega aadressile opilaspilet@saksa.tln.edu.ee.

Õpilaspileti saab kätte klassijuhataja käest, kui see on kooli jõudnud.

E-õpilaspileti kadumisel või purunemisel teavitab õpilane või lapsevanem kohe kooli kantseleid tel 6522240 või opilaspilet@saksa.tln.edu.ee .
Kaart suletakse ja avalduse alusel väljastatakse e-õpilaspileti duplikaat (vaata duplikaadi väljastamise korda ülevalt poolt).

Õpilase koolist väljaarvamisel on õpilase kohustus e-õpilaspilet koos lahkumisavaldusega koolile tagastada .