Tallinna Saksa Gümnaasiumis on kasutusel plastikust e-õpilaspilet (kooli sööklas õpilase tuvastamiseks, raamatukogus teavikute laenamiseks).

E-õpilaspiletit on võimalik kasutada Tallinna ühistranspordis sõidu soodustuse tuvastamiseks.

Mida teha kui:

1. soovid plastikust E-õpilaspiletit ESIMEST KORDA:

• palun täida avaldus ja saada see koos pildiga aadressile opilaspilet@saksa.tln.edu.ee (äärmisel juhul võib tuua ka paberkandjal kooli kantseleisse).
    Avaldused leiad siit:

• lisa avaldusele õpilase foto (.jpg faililaiendiga), failinimega kujul
    ja saada see koos avaldusega aadressile opilaspilet@saksa.tln.edu.ee
  • tee 3 euro suurune ülekanne TALLINNA SAKSA GÜMNAASIUMI SA kontole EE472200221010199337.
    Selgitus: lapse nimi, klass, E-õpilaspileti eest (nt. Kaarel Tamm e-õpilaspileti eest 5.c). Õpilaspileti eest sularahas tasuda ei saa.
    NB! 1. ja 10. klasside õpilased saavad esimese õpilaspileti tasuta. Kes on jõudnud juba ülekande teha, neile kantakse raha tagasi.

2. soovid plastikust E-õpilaspileti DUPLIKAATI:

• palun täida avaldus ja saada see aadressile opilaspilet@saksa.tln.edu.ee (äärmisel juhul võib tuua ka paberkandjal kooli kantseleisse).
    Avaldused leiad siit:

• kui soovid ka pilti vahetada (ei ole vajalik), siis lisa avaldusele uus foto (.jpg faililaiendiga), failinimega kujul
    ja saada see koos avaldusega aadressile opilaspilet@saksa.tln.edu.ee
  • Kui duplikaadi tellimise vajadus on tingitud kaardi valmistaja praagist (kaardilugeja ei tunne kaarti ära), siis pole vaja ülekannet teha.

3. soovid plastikust E-õpilaspiletit PIKENDADA (üldjuhul kolmeks aastaks):

• palun täida avaldus (tegemist on duplikaadi taotlusega) ja saada see aadressile opilaspilet@saksa.tln.edu.ee (äärmisel juhul võib tuua ka paberkandjal kooli kantseleisse).
    Avaldused leiad siit:

• lisa avaldusele uus foto (.jpg faililaiendiga), failinimega kujul
    ja saada see koos avaldusega aadressile opilaspilet@saksa.tln.edu.ee

Õpilaspileti saab kätte nädala jooksul klassijuhataja käest.

E-õpilaspileti kadumisel või purunemisel teavitab õpilane või lapsevanem koheselt kooli kantseleid tel 6522240 või opilaspilet@saksa.tln.edu.ee .

Kaart suletakse ja avalduse alusel väljastatakse e-õpilaspileti duplikaat (vaata duplikaadi väljastamise korda ülevalt poolt). Õpilase väljaarvamisel koolist on õpilase kohustus e-õpilaspilet koolile tagastada