Tallinna Saksa Gümnaasiumis on kasutusel plastikust e-õpilaspilet (kooli sööklas õpilase tuvastamiseks, raamatukogus teavikute laenamiseks).

E-õpilaspiletit on võimalik kasutada Tallinna ühistranspordis sõidu soodustuse tuvastamiseks.

Mida teha kui:

1. soovid plastikust E-õpilaspiletit ESIMEST KORDA:

• palun täida avaldus ja saada see koos pildiga aadressile opilaspilet@saksa.tln.edu.ee (äärmisel juhul võib tuua ka paberkandjal kooli kantseleisse).
    Avaldused leiad siit:

• lisa avaldusele õpilase foto (.jpg faililaiendiga), failinimega kujul
    ja saada see koos avaldusega aadressile opilaspilet@saksa.tln.edu.ee
  • tee 3 euro suurune ülekanne TALLINNA SAKSA GÜMNAASIUMI SA kontole EE472200221010199337.
    Selgitus: lapse nimi, klass, E-õpilaspileti eest (nt. Kaarel Tamm e-õpilaspileti eest 5.c). Õpilaspileti eest sularahas tasuda ei saa.

2. soovid plastikust E-õpilaspileti DUPLIKAATI:

• palun täida avaldus ja saada see aadressile opilaspilet@saksa.tln.edu.ee (äärmisel juhul võib tuua ka paberkandjal kooli kantseleisse).
    Avaldused leiad siit:

• kui soovid ka pilti vahetada (ei ole vajalik), siis lisa avaldusele uus foto (.jpg faililaiendiga), failinimega kujul
    ja saada see koos avaldusega aadressile opilaspilet@saksa.tln.edu.ee
  • Kui duplikaadi tellimise vajadus on tingitud kaardi valmistaja praagist (kaardilugeja ei tunne kaarti ära), siis pole vaja ülekannet teha.

3. soovid plastikust E-õpilaspiletit PIKENDADA (üldjuhul kolmeks aastaks):

• palun täida avaldus (tegemist on duplikaadi taotlusega) ja saada see aadressile opilaspilet@saksa.tln.edu.ee (äärmisel juhul võib tuua ka paberkandjal kooli kantseleisse).
    Avaldused leiad siit:

• lisa avaldusele uus foto (.jpg faililaiendiga), failinimega kujul
    ja saada see koos avaldusega aadressile opilaspilet@saksa.tln.edu.ee

E-õpilaspileti kadumisel või purunemisel teavitab õpilane või lapsevanem koheselt kooli kantseleid tel 6522240 või opilaspilet@saksa.tln.edu.ee .

Kaart suletakse ja avalduse alusel väljastatakse e-õpilaspileti duplikaat (vaata duplikaadi väljastamise korda ülevalt poolt). Õpilase väljaarvamisel koolist on õpilase kohustus e-õpilaspilet koolile tagastada