Esimesse klassi astumine

Vastuvõtt 1. klassi 2021/2022. õppeaastal

Esimesse klassi astumise info Haridusameti kodulehel

Lugupeetud lapsevanemad!

Palume koolikoht kinnitada eKooli keskkonnas vajutades nuppu „Kinnita“ – hiljemalt 10. juuniks 2021.
Kui Te ei soovi, et laps asuks õppima meie koolis, siis vajutage palun nuppu „Keeldu koolikohast koolis“.

Õpilase kooli nimekirja lisamiseks saatke palun digiallkirjastatud avaldus 9. juuniks aadressil kool@saksa.tln.edu.ee.

Avalduse vormi leiate siit

Esimesse klassi astuvate laste vanemate koosolek toimub neljapäeval, 26. augustil 2021 kell 18.00 Tallinna Saksa Gümnaasiumis J. Sütiste tee 20.

Kõik oluline info õppekorralduse ja õppevahendite kohta jagatakse kohapeal. Koolipäeviku kingib õpilastele kool.
26. augustil saab esitada ka kõik teised dokumendid (koolivalmiduskaart, vanema isikut tõendava dokumendi koopia, lapse sünnitunnistuse või ID-kaardi koopia).

Kõigil Tallinna Saksa Gümnaasiumi õpilastel on pidulikel üritustel peas koolimüts ning õpilased kannavad koolivormi.

Koolivormiga saab tutvuda siin

Koolivormi tellimine on avatud 26. juunini Norrisoni kodulehel

Info Tallinna Saksa Gümnaasiumi ülelinnalise 1. klassi vastuvõtu kohta

Kandideerimine ülelinnalisse 1. klassi on lõppenud.

Lisainfo: algõpetuse õppetooli juhataja Külli Veerme, e-post k.veerme@saksa.tln.edu.ee

Vajalikud dokumendid:

• lasteaiast kaasa saadud koolivalmiduskaart
  • vanema isikut tõendav dokument ja selle koopia
  • lapse sünnitunnistus või ID-kaardi koopia koopia

Meie koolivormiga saab tutvuda kooli kodulehel.

Vaata ka

Tallinna munitsipaalkoolide kontaktid (sh kodulehtede aadressid)