ÕpetajaÕppeaineKonsultatsiooniaeg
Teresa Bönschmatemaatikanach Vereinbarung
Frank Bühler-HaussmannajaluguKolmapäeval 9. tund ja kokkuleppel õpetajaga
Natalja Bõstrovavene keelNeljapäeval 8. tund ja kokkuleppel õpetajaga
Helen Julia Einmannklassiõpetaja, inglise keelKokkuleppel õpilasega
Helje Ertklassiõpetajakokkuleppel õpilasega
Ülle Gatskiklassiõpetaja, eesti keel, matemaatikateisipäeval 7. tund või kokkuleppel õpilasega
Kätlin Heinroossaksa keelKokkuleppel õpilasega
Enrico Hendriksonkehaline kasvatusKokkuleppel õpilasega
Kristi Helderklassiõpetaja, inglise keelKokkuleppel õpilasega
Ulla Herkelajalugu, ühiskonnaõpetusteisipäeval ja kolmapäeval peale 8. tundi või kokkuleppel õpetajaga
Kathrin Hofmannsaksa keelnach Vereinbarung
Erik Joasaarekunstesmaspäev, reede 9. tund või kokkuleppel õpetajaga
Marju Johannsonklassiõpetaja, matemaatikaTeisipäeval 6. tund või kokkuleppel õpilasega
Triin Jusskehaline kasvatusKokkuleppel õpilasega
Reet Jõgevasaksa keelKokkuleppel õpilasega
Dr. Wolfgang Jägersaksa keelnach Vereinbarung, kokkuleppel õpilasega
Merike Kaljumäematemaatikakolmapäeval 1. tund ja reedel 1. tund (v.a segakooris lauljad)
Maria KanterkarjääriõpetusKokkuleppel õpilasega
Helle Kasesalusaksa keelKokkuleppel ja kolmapäeval kl 15.00
Carmen Kaukskehaline kasvatusKokkuleppel õpilasega
Monika KaurmuusikaKokkuleppel õpilasega
Ele Kohainglise keelKokkuleppel õpilasega ja neljapäeval 7. tund
Vilja Konovalovkäsitöö ja kodundusReedel 7. tund või kokkuleppel õpilasega.
Oleg Kostandivene keelEsmaspäeval 1. ja 7. tund. + kokkuleppel õpilasega
Marje Kotkasklassiõpetaja, eesti keel ja kirjanduskokkuleppel õpetajaga, neljapäev kl 12.00
Ülo Kurigkehaline kasvatusKokkuleppel õpilasega ja neljapäeval kell 16.00-16.45
Anu Kušvideesti keel ja kirjandusEsmaspäeval ja neljapäeval kell 14.00
Evely Kutsareesti keel ja kirjandus, ajalugu, informaatikaKokkuleppel õpilasega
Mihkel KuusksalukeemiaKonsultatsioonid ja järeltööd kolmapäeviti kell 14.30 - 17.00
Küllike Küttsaksa keelTeisipäeval 6. tund või kokkuleppel õpilasega
Riina Leppmaaklassiõpetaja, matemaatikaKokkuleppel õpilasega
Riina Loitajalugu, ühiskonnaõpetusNeljapäeval 9. tund
Ly Lukksaksa keelKokkuleppel õpilasega
Terje Meeksaklassiõpetaja, ajalugu4. klass esmaspäeval 7. tund, 5.,8.,9. klass kokkuleppel õpilasega
Katre Merilaidsaksa keel, inglise keelKokkuleppel õpilasega
Maive Merkulovaklassiõpetaja, inglise keelNeljapäeval 6. tund või kokkuleppel õpilasega
Angela MustinimeseõpetusKokkuleppel õpilasega
Arno Niklewskifüüsikanach Vereinbarung
Ülle Noodlakehaline kasvatusKokkuleppel õpilasega
Virve OimmatemaatikaVahetund enne või pärast matemaatika tundi, pikem konsultatsioon kokkuleppel õpilasega
Ivi Olevgeograafia, majandusõpetusKokkuleppel õpilasega
Carol Pahkkunst, informaatikaKokkuleppel õpilasega
Mare Paistkehaline kasvatusKokkuleppel õpilasega
Hedda Pihlamägiklassiõpetaja, loodusõpetusKokkuleppel õpilasega
Helle Pikkoreesti keelEsmaspäeval 9. tund (eelnev kokkulepe), õpilase soovil ja kokkuleppel teisipäeval 1. tund
Kertu Pildreinglise keelKokkuleppel õpilasega
Pille PirnmatemaatikaKokkuleppel õpilasega neljapäeval 7.-8. tund
Lea Pormansaksa keelkokkuleppel õpilasega
Markus Reischlmatemaatika, füüsikaKokkuleppel õpilasega
Kaja Reissaarsaksa keel, rootsi keelKokkuleppel õpilasega
Signe Rosenbergsaksa keelkokkuleppel õpilasega
Kaarel RunduinimeseõpetusKokkuleppel õpetajaga.
Astrid Rätsepeesti keel ja kirjandusTeisipäeval pärast 7. ja 8. tundi, neljapäeval pärast 8. tundi.
Mariia Shchelkovainglise keelKokkuleppel õpilasega ja neljapäeval 8. tund
Kaire Suminklassiõpetaja, eesti keel ja kirjandusKokkuleppel õpilasega
Mae SutropbioloogiaTeisipäeval 7. tund
Margit Tammekändsaksa keel, inglise keelKokkuleppel
Lisa Tomaschewskibioloogianach Vereinbarung
Anu Tuulmetsuurmistöö alusedKokkuleppel õpilasega
Ene Tõnnisklassiõpetaja, eesti keel ja kirjandusKolmapäeval 6. tund, kokkuleppel õpilasega
Hele TähtfüüsikaEsmaspäeval 9. tund
Ene UibomuusikaKokkuleppel kolmapäeval või neljapäeval 15.55
Veiko Vahurtööõpetus, tehnoloogiaõpetusKokkuleppel õpilasega