Konsultatsiooniajad 2021/2022

NimiÕppeaineKonsultatsiooniaeg
Anuliis Aeroklassiõpetaja, inglise keel, matemaatikateisipäeval 7. tund - ruum A3-06
Michael Bellingermatemaatika, saksa keelteisipäeval 1. ja 8. tund - ruum A5-06
Teresa Bönschmatemaatikaesmaspäeval 8. tund (eelnevalt tuleb kokku leppida)
Natalja Bõstrovavene keelkolmapäeval 8. tund, neljapäeval 7. tund - ruum A4-07
Emel Çelikinglise keelesmaspäeval 6. tund, teisipäeval ja reedel 7. tund - ruum B5-07
Alevtina Eelma-Kirilahhavenekeelteisipäeval 6. tund - õpetajate tuba (või kokkuleppel õpetajaga)
Helen Julia Einmannklassiõpetaja, inglise keelkolmapäeval 6. tund - ruum A2-04
Lorenz Frankenschmidtajaluguesmaspäeval 5. tund - ruum A5-01
Ülle Gatskiklassiõpetaja, matemaatikaneljapäeval 7. tund - ruum A2-09 (või vastavalt kokkuleppele)
Kätlin Heinroossaksa keelteisipäeval 7. tund - õpetajate tuba
Enrico Hendriksonkehaline kasvatusteisipäeval 8. tund - kehalise kasvatuse õpetajate ruum
Kristi Helderklassiõpetaja, inglise keelesmaspäeval 1. tund - ruum A3-08
Ulla Herkelajalugu, ühiskonnaõpetusesmaspäeval 9. tund - ruum B4-05
Erik Joasaarekunstteisipäeval 7. ja 8. tund - ruum B3-03, reedel 8. tund - ruum B3-03
Marju Johannsonklassiõpetaja, matemaatika6. kl matemaatika, neljapäeval 7. tund - ruum A2-05
Külli Jooseploovteraapia valikkursus gümnaasiumileteisipäeval 16.10- 16.55 - ruum A3-03 (üle nädala alates 21.09.2021)
Triin Jusskehaline kasvatusteisipäeval 4. tund (11.05-12.30) - kehalise kasvatuse õpetajate ruum
Reet Jõgevasaksa keelneljapäeval 8. tund - ruum A5-07
Merike Kaljumäematemaatikakolmapäeval 8. tund ja teisipäeval peale 3. tundi (11.05-11.25)
Avely Kaselainimeseõpetusesmaspäeval kl. 15.25-16.10 (või vastavalt kokkuleppele) - ruum B3-02
Helle Kasesalusaksa keelesmaspäeval 7. tund - ruum A4-07
Carmen Kaukskehaline kasvatusteisipäeval 8. tund - kehalise kasvatuse õpetajate ruum
Monika Kaurmuusikaesmaspäeval 7.tund - ruum B5-01
Getter Killingklassiõpetajaesmaspäeval 1. tund, neljapäeval peale 5. tundi (13.15) - ruum A2-06
Vilja Konovalovkäsitöö ja kodundusteisipäeval 8. tund - ruum B5-03
Oleg Kostandivene keelteisipäeval 3.-4. tund - õpetajate tuba
Marje Kotkasklassiõpetajareedel 1. tund ja neljapäeval 7. tund - ruum A3-05
Pille Korsteninimeseõpetusesmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval kl 16.15 - ruum C2-01
Dmirty Krizhanovskyinglise keelkolmapäeval 5. tund
Mart Kuhieesti keel ja kirjandusesmaspäeval 8. tund (eelnevalt tuleb kokku leppida)
Anu Kušvideesti keel ja kirjandusesmaspäeval 1. tund - ruum A4-10
Evely Kutsareesti keel ja kirjandus, ajaluguteisipäeval 8. ja 9. tund - raamatukogus (või kokkuleppel õpetajaga)
Mihkel Kuusksalukeemiakolmapäeval 8. ja 9. tund - ruum B4-04
Küllike Küttsaksa keelteisipäeval kl 15.25 - ruum A5-11
Monika Lehtmemajandusõpetuskolmapäeval kl 9.00 - ruum C4-05
Aileriin Lelovajalugu, ühiskonnaõpetusreedel 7. tund - ruum B4-05 (eelnevalt tuleb kokku leppida)
Riina Leppmaaklassiõpetaja, matemaatika, informaatikaesmaspäeval 8. tund - ruum C4-03 (või kokkuleppel õpetajaga)
Ly Lukksaksa keelreedel 6. ja 7. tund - ruum A5-08 (või kokkuleppel õpetajaga)
Mona-Lisa Lustikehaline kasvatuskolmapäeval 3. tund - kehalise kasvatuse õpetajate ruum (või kokkuleppel õpetajaga)
Olga Matinamatemaatikaneljapäeval kl 15.15 - ruum A4-06 (eelnevalt tuleb kokku leppida)
Terje Meeksaklassiõpetaja, ajalugu, ühiskonnaõpetusesmaspäev kl 7.45- 9.05 - ruum A3-02 (või kokkuleppel õpetajaga)
Maive Merkulovaklassiõpetajateisipäev kell 15.25 - ruum B3-04
Angela Mustinimeseõpetusreedel kell 14.20 - ruum B4-07 (eelnevalt tuleb kokku leppida)
Ülle Noodlakehaline kasvatuskolmapäeval 6. tund ja 9. tund - kehalise kasvatuse õpetajate ruum
Virve Oimmatemaatikaesmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval, neljapäeval kell 11.05 - 11.25 - ruum A4-01
Christian Ohlermatemaatika, ajaluguesmaspäeval 1. tund - ruum B4-05
Ivi Olevgeograafiaesmaspäeval 8. tund - ruum A4-04
Carol Pahkkunstteisipäeval 7. tund - ruum C5-04
Mare Paistkehaline kasvatuskolmapäeval 7. tund - kehalise kasvatuse õpetajate ruum
Külliki Parkermatemaatikateisipäeval 7. tund - ruum B3-06
Hedda Pihlamägiklassiõpetaja, loodusõpetusneljapäeval 6. tund ja teisipäeval 1. tund - ruum A4-05
Kertu Pildreklassiõpetaja, inglise keelneljapäeviti 7. tund, kokkuleppel ka esmapäeval 1. tund - ruum A3-01
Pille Pirnmatemaatikakolmapäeval 8. tund - ruum A2-06
Lea Pormansaksa keelesmaspäeval 6. tund - ruum A5-12
Anna-Maria Rebaneklassiõpetajaneljapäeval 7. tund- ruum A2-01
Markus Reischlfüüsika, matemaatikakolmapäeval 8. tund - ruum A5-02 (või kokkuleppel õpetajaga)
Kaja Reissaarsaksa keel, rootsi keelkolmapäeval 8. tund -ruum A5-09 (või kokkuleppel õpetajaga)
Signe Rosenbergsaksa keelreedel 7. tund (eelnevalt tuleb kokku leppida)
Aili Rundukäsitöö ja kodundus, ajalugu, hispaania keelesmaspäeval 7. tund (või kokkuleppel õpetajaga)
Kaarel Runduinimeseõpetusteisipäeval 8. tund
Astrid Rätsepeesti keel ja kirjandusneljapäeval 7. ja 8. tund - ruum A4-09
Aina Saaressaksa keelesmaspäeval 8. tund - ruum A5-09
Kaido Sakskehaline kasvatusneljapäeval 9. tund - võimla
Kadri Selkemuusikaõpetusneljapäeval 6. tund - ruum B5-01 (eelnevalt tuleb kokku leppida)
Eva-Liisa Schleicherklassiõpetajaesmaspäeval 6. tund - ruum A2-03
Mariia Shchelkovainglise keelreedel 7. tund - ruum C4-04
Laura Steinbachsaksa keelteisipäeval 5. tund
Kaire Suminklassiõpetaja, eesti keel ja kirjandusesmaspäeval 8. tund ja neljapäeval 6. tund
Mae Sutropbioloogiakolmapäeval 7. tund
Jana Zaborskisaksa keelkolmapäeval 7. tund - ruum B5-08
Arvo Talalaevgeograafia, bioloogiateisipäeval kl 13.35-16.40
Margit Tammekändsaksa keel, inglise keelesmaspäeval 7. tund - ruum B5-06 (või kokkuleppel õpetajaga)
Irina Tšaleipsühholoogia valikaineneljapäeval kl 14.30-15.30
Lisa Tomaschewskibioloogiateisipäeval 5. tund - ruum A5-04
Mart Tootsbioloogiareedel kell 15.00 Teams keskkonnas vastavalt eelnevale kokkuleppele
Anu Tuulmetsuurimistöö alusedesmaspäeval 10.00-10.20 - ruum C5-02 (või kokkuleppel õpetajaga)
Ene Tõnnisklassiõpetajateisipäeval 6. tund - ruum A3-04 (või kokkuleppel õpetajaga)
Hele Tähtfüüsikateisipäeval, kolmapäeval, neljapäeval kl 7.35-8.15 - ruum C4-04
Ene Uibomuusikakolmapäeval kl 16.10 - ruum C5-05
Veiko Vahurtööõpetus, tehnoloogiaõpetusteisipäeval 8. tund (või kokkuleppel õpetajaga)
Evelin Valdrematemaatika, eesti keelesmaspäeval kl 8.30 - ruum A3-07
Liina Valvikinglise keelreedel 7. tund - ruum B5-08
Külli Veermeklassiõpetaja, loodusõpetusteisipäeval 6. tund (väikesed), 8. tund (suured) - ruum A2-10
Anett Viinalassmuusikaõpetusteisipäeval kl 12.10 - 13.00
Alexander Vosssaksa keelesmaspäeval 7. tund