TSG koolivorm

Milleks meile koolivorm?

Meie koolivorm on meie kooli ja meie inimeste nägu! See ei ole mõeldud selleks, et suruda meid etteantud raamidesse, vaid selleks, et teatud elementide abil näidata välja seda „meie tunnet“, mis meie sõbralikku ja omanäolist kooliperet iseloomustab.

Soovime, et koosviibimistel ja tähtpäevadel koos lauldes, tantsides või ka mujal oma kooli esindades näitaks ka meie rõivastus soliidselt ühtekuuluvustunnet välja. Samas on igapäevaselt võimalik koolivormi elemente nii kombineerida, et püsiks isikupära ja vabadus jääda iseendaks.

Õhtul teatrisse minnes võib siduda ette kooli lipsu või lehvi, panna selga kardigani või vesti ning kõrvalised inimesed ei saa aru, et see moekas ja soliidne riietus on Sinu koolivorm. Kui oled aga õigel ajal õiges kohas, siis märkad ka teisi – oma koolikaaslasi.

Meie koolivorm on nagu tsitaat „Väikesest printsist“, ainult südamega näed hästi, kõige tähtsam on silmale nähtamatu. See on nagu Sinu ja Su parima sõbra salajane tervitus … sest teised ei oska seda märgata. See on meie ühine visuaalne visiitkaart, mis lubab Sul jääda soliidseks ja isikupäraseks … sest meie kooli teevad eriliseks just meie koolipere inimesed ja üheskoos moodustamegi oma kooli näo!

Tallinna Saksa Gümnaasiumis on koolivorm kasutusel alates 2005. aastast.

2016. aastal läbis koolivorm uuenduskuuri (autorid Pärtel Eelmere ja Pamela Peepson), et see oleks veelgi rohkem meie kooli nägu.

Koolivormi ilmestab, nagu ka uusi koolipäevikuid, kooli sümboolika. Teklit kaunistab stiliseeritud männipuudega logo. Lipsudel ja lehvidel on kujutatud õitsvaid männikäbisid. Kardigani teevad omanäoliseks kookosnööbid. Halli ja roosat värvi veste elavdavad rombid.

Pidulikku vormi kantakse tähtsamatel üritustel.

Tallinna Saksa Gümnaasiumist lugupidava koolipere liikme piduliku riietuse juurde kuulub:

• TSG TEKKEL
  • TSG LIPS või LEHV
  • TSG hall/roosa KOOLIVEST või -KARDIGAN, aga võib kanda ka kostüümi või ülikonda.

Igapäevase riietuse puhul lähtutakse isikupärast ja oma individuaalsest stiilist.

Tallinna Saksa Gümnaasiumist lugupidav koolipere liige kombineerib koolivormi elemente oma igapäevase maitseka riietusega:

• TSG LIPS või LEHV
  • TSG KOOLIVEST või -KARDIGAN.

Lisaks on võimalik koolivormi juurde tellida soliidse triiksärgi, seeliku, püksid või polosärgi.

KOOLIVORMI TELLIMINE

Koolivormi saab tellida ja osta Norrison OÜ veebilehelt.

TSG koolivormi tooted ja tellimine

Kevadine koolivormi ettetellimine toimub 1. maist kuni 25. juunini, tellimuste kättesaamine alates 20.08 pakiautomaadist.

Sügisene koolivormi ettetellimine toimub 1. septembrist kuni 24. septembrini, tellimuste kättesaamine alates 10.11 pakiautomaadist.

Koolivormi eest toimub tasumine e-tellimiskeskkonna siseselt pangalingi kaudu.
Avatud aastaringne e-pood, 3-5 tööpäeva jooksul saadetakse  kaup teie valitud pakiautomaati.
Toodete garanteeritud saadavuse tagamiseks palume kasutada ettetellimist.

Koolivormitooteid saab proovida Norrisoni kaupluses Tallinnas, Telliskivi 60/2 I-hoone D-korpus.
Lahtioleku ajad: E-R 10-18, L 11-15

TSG koolivormi järelturg: https://www.facebook.com/groups/TSGvorm/