Ürituste plaan 2023/2024

SEPTEMBER

01.09 – Kooliaasta ava-aktused
07.09 -​ Teatejooksude päev
11.-24.09 Maailmakoristuspäev
12.09 – Jaan Aru loeng “Aju arendamine, seosed nutisõltuvusega ning paremini õppimine” 9.-11. klassile
20.09 – Lastevanemate üldkoosolek kell 17.30
22.09 – Autovabapäev
25.-29.09 Sügiskompositsioonide nädalane näitus

20.-27.09  Õpilasvahetus 9.b ja 9.c
20.-26.09  Õpilasvahetus 9.a

OKTOOBER

02.10 – Muusikapäev
05.10 – Õpetajate päev
06.10 – Klasside pildistamine
10.10 – Ülemaailmne vaimse tervise päev
12.-13.10 Rebastepäevad
19.10 – Liiklusohutusalane koolitus “Iga pidu saab ükskord läbi” 9. klassidele
19.10 – 20.10 Vahvate sokkide ja susside päevad

16.-20.10 Erasmus + projekt Lissabonis
16.-20.10 Erasmus+ projekt Pariisis

NOVEMBER

01.11 – 1.-6. klasside Ukraine õpilastele Triumph Healthi töötuba
03.11 – 4.-6. klassile UNESCO koolikontsert
06.11 – 1.-3. klassile kontsert “Lapsed metsas, kännu otsas”
10.11 – Mardipäev (algklassid)
10.11 – Isadepäeva tähistamine (algklassid)
21.11 – Iseseisva õppimise päev
21.11 – 12. klassile liiklusohutuskoolitus “Selge pilt…!?”
22.11 – 11. klassile liiklusohutuskoolitus “Selge pilt…!?”
24.11 – Kadripäev (algklassid)
15.11 – PlayBox

DETSEMBER

04.12, 11.12, 18.12 – TSG Advendiaeg (kell 9.15 aatriumis)
18.12 – Tobedate jõulukampsunite päev
19.12 – Jõululaat
20.12 – Jõulukontsert
Jõulumeeleolus klassiuksed
Jõulujuttude lugemine Vesiroosi lasteaias koos 5.-6. klassidega

JAANUAR

15.-19.01 – Stiilinädal
18.01 – Ukraina päev
30.01 – Eesti kirjanduse päev

VEEBRUAR

14.02 – Sõbrapäev
19.02 – Iseseisva õppimise päev
21.02 – Vastlapäev (algklassid)
23.02 – Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine

5.-9.02 Erasmus+ projekt Lissaboniga Tallinnas

MÄRTS

11.-15.03 Emakeelenädal
14.03 – Ühislugemine (kell 09.30-10.00)

APRILL

04.04 – TSG Karjääripäev
11.-13.04 Model United Nations of Tallinn (MUNOT)

MAI

03.05 – Teadmiste turniir (algklassid)
10.05 – 12. klasside lõpukell
16.05 – TSG Kevadkontsert
20.05 – Rahvusvahelise mesilaste päeva tähistamine
23.05 – Kaasaegne viievõistlus (1.-3. klassid)
29.05 – Lastevanemate üldkoosolek
Taimelaat

30.-31.05 – Projekt koostöös segakoori ja Saksamaa kooli Helmholtz Gymnasium Karlsruhe

JUUNI

03.06 – Rahvusvaheline jalgrattapäev
05.06 – TSG kogukonnajooks
07.06 – Võõrkeeltepäev
10.06 – Loodus- ja reaalainete päev
11.06 – Liikumise õppetooli päev
12.06 – Kooliaasta lõpuaktused
2.-4. klasside kooliaasta lõpu kontsert
1. klasside kooliaasta lõpu kontsert

20.06 – 9. klassi lõpuaktus kell 13.00
21.06 – 12. klassi lõpuaktus kell 13.00