Hea koolipere, kõik õpilased, lapsevanemad ja õpetajad!

Olen teie tervisemurede jaoks olemas ja pakun konsultatsiooni võimalust telefoni teel kõigile – ka teie pereliikmetele. Praegu liigub perioodiliselt ka muid haigusi, lisaks COVID-19, mis paraku toovad kaasa palju hirme ja teadmatust. Kui Sa ei saa perearstikeskust või perearsti nõuandeliini (1220) kohe kätte, võid julgelt ühendust võtta minuga. Olen väljaõppinud meedik ja saan anda vajalikke soovitusi, mida ette võtta, et tuua hetkeolukorras kergendust või isegi lahendust. Sellega saame vähendada niigi suure pingega töötavate perearstikeskuste ja nõustamis-liinide (1247, 112) koormust.

Hoolime ja toetame üksteist!

Kooliõde Olga Sizõi

Ootan Sinu kõnet tööpäevadel kell 9.00-16.00 telefon 56256626

Tallinna üldhariduskoolides osutab tervishoiuteenust Sihtasutus Tallinna Koolitervishoid.

Koolitervishoiu tegevusvaldkonnad:

• tervise edendamine;
  • haiguste ennetamine (tervisekasvatus, riskitegurite vähendamine – ennetus ja immuniseerimine);
  • tervise järelvalve;
  • esmaabi.