Ujula

Alates 3.01.2024 on ujula ventilatsiooniprobleemide tõttu suletud.

Ujula avamisest teavitame esimesel võimalusel kooli kodulehel.

Tallinna Saksa Gümnaasiumi siseujulas on 25-meetrine 4 ujumisrajaga bassein (sügavus 1.10–1.80 m).

Ujula on avatud: E-R kell 15.00–20.00, L kell 10.00–14.00
Telefon: 652 2247,  e-post: ujula@saksa.tln.edu.ee

Riigipühadel on ujula suletud.

Ujula kasutamise kord üksikisikutele

• Basseini kasutamise aeg on teisipäeviti 19.00–20.00, kolmapäeviti 20.00–21.00. Koolimajja pääseb sisse 25 minutit enne broneeritud aega ja riietusruum tuleb vabastada hiljemalt 20 minutit peale broneeritud aega.
  • Ujula külastus tuleb eelnevalt kooli koduleheküljel asuval lingil registreerida. Broneeringut on võimalik tühistada kuni 3 tundi enne aja saabumist e-posti aadressil ujula@saksa.tln.edu.ee. Palume seda vajadusel kindlasti teha!
  • Ujulas saab tasuda pangakaardiga, sularahaarveldust ei toimu.
  • Ühekordsed ujula külastajad esitavad iga kord isikut tõendava dokumendi. Registreerimisel märgitud isikuandmed peavad vastama esitatud dokumendile.
  • 12 korra pääsmed väljastab ujula administraator ID-kaardi alusel esimesel külastusel ja need ostetakse kohe välja. Korduvpääsmed annavad hinnaeelise, aga ei taga eelisõigust broneerimisel.
  • 12 korra pääse kehtib 3 kuud (90 päeva) väljastamise hetkest.
  • Isikut tõendav dokument või 12 korra pääse peab alati kaasas olema.

Ujula kasutamise hinnakiri vastavalt Tallinna Haridusameti käskkirjale:

Ujula kasutamine täiskasvanule Tund 7.00
Ujula kasutamine õpilasele, üliõpilasele ja pensionärile Tund 3.00
Ujula 12 korra pääse täiskasvanule Tund 60.00
Ujula 12 korra pääse õpilasele, üliõpilasele ja pensionärile Tund 25.00

ERAISIKUD

Eraisikute ujula kasutamise aeg on T kell 19.00–20.00 ja K kell 20.00–21.00. Külastused tuleb broneerida.

TSG ÕPILASED

Laupäeviti (v.a. riigipühad) kell 13.00–14.00 saavad Tallinna Saksa Gümnaasiumi õpilased kooli ujulas tasuta ujuda.
Ujulasse pääseb koos lapsevanemaga (täiskasvanud saatja). Õpilasele on õpilaspileti esitamisel ujumine tasuta, lapsevanem (saatja) tasub külastuse eest hinnakirja järgi. Korraga lubatakse ujulasse kuni 4 inimest rajale.

Külastused tuleb broneerida.

Ujula külastuse broneerimine õpilastele: