Menüü 25.-29.03

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Maksastrooganov130160,189,9910,416,98
Aurutatud brokoli3014,830,920,721,61
Ahjukartulid6081,701,552,4813,76
Keedetud tatar6071,542,500,8413,92
Porgandi - porrulaugusalat5025,230,551,193,67
Salatilehtede segu, sibul, peet. valge redis5013,460,650,572,99
Kastmevalik salatitele316,880,031,820,14
Seemnesegu105,001,100,100,20
Tee15018,230,000,004,49
Pria piim, R 2.5 %15079,504,503,757,20
Leivatoodete valik (5 sorti)60173,775,612,5031,95
Pirn ja tomati snäkid15045,830,830,4610,73
Kokku706,1328,2324,8497,63
Teisipäev, Mari-Liis Iloveri supi- ja magustoiduretseptKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Tomatine läätsesupp sealihaga250231,7410,258,2423,39
Hapukoor, R 20 %1530,600,423,000,54
Õunakrõbedik80257,103,848,1542,92
Vaniljekaste5061,401,511,2510,77
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)2057,921,870,8310,65
Õun ja porgandi snäkid15055,500,900,5713,20
Kokku694,2618,7922,04101,47
Kolmapäev, Mari-Liis Iloveri praeretseptKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuni-aedviljavokk250392,8619,4813,9248,86
Peedisalat5021,500,800,104,35
Valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes5019,801,040,164,25
Kastmevalik salatitele845,020,084,850,38
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)40115,853,741,6721,30
Pirn ja kurgi snäkid15039,380,750,389,53
Kokku692,0026,0021,18102,70
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Koorene kalasupp250152,165,209,7311,61
Kama-jogurtidessert150324,994,5412,7948,00
Aedmarjamoos1022,000,000,005,50
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)50144,814,682,0826,62
Melon ja kaalika snäkid15043,201,200,3010,13
Kokku687,1615,6124,90101,86
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanakintsuliha õunakastmes150199,5915,8410,4410,58
Aurutatud lillkapsas307,850,580,071,66
Keedetud riis6077,631,510,6516,38
Keedetud kartulid6062,411,600,0814,20
Kirju punasekapsasalat5025,350,571,383,20
Porgand, tomat, aurutatud brokoli, redis5012,380,720,132,53
Kastmevalik salatitele739,390,074,240,33
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)55159,295,142,2929,29
Õun ja salatilehe snäkid15044,361,152,7911,08
Kokku667,1227,4622,0898,66
Nädala keskmine:689,3323,2223,01100,46
10 päeva keskmine:680,9723,3622,7698,73

Pikkpäev 25.-29.03

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kala - kartulisupp200135,635,737,5311,98
Hapukoor, R 20 %1020,400,282,000,36
Südamesepik40110,403,760,8022,00
Kama-kohupiimakreem100179,427,515,8624,19
Kokku445,8517,2816,1958,53
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Koorene kalkunikaste100151,108,5710,047,05
Kartulipuder150188,874,634,0234,43
Tomati - kurgilõigud506,870,320,071,37
Kodu rukkileib1023,700,990,084,78
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Kokku428,1414,6214,3261,67
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana-nuudlisupp200203,2687,19113,20514,684
Puuviljasalat18099,4684,5360,38223,364
Vahukoor1035,320,253,50,699
Kodu rukkileib4094,83,960,3219,12
Kokku432,8615,9417,4157,87
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Pilaff kalkunilihaga200289,6311,6511,5434,97
Hiinakapsasalat värske kurgiga5017,980,691,131,51
Kodu rukkileib4094,803,960,3219,12
Tee15018,230,000,004,49
Kokku420,6416,3012,9960,10
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Pannkoogid120245,287,289,5532,81
Aedmaasikamoos2036,200,080,009,00
Pirn10042,200,400,4010,60
Piim13068,903,903,256,24
Kokku392,5811,6613,2058,65
Nädala keskmine:424,0115,1614,8259,36
10 päeva keskmine:
Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt evelyn.bauman@balticrest.com Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav. Pakume kuni 0.25 liitrit piima või piimatoodet koolipäevas ühe õpilase kohta. Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.