29.11-3.12

EsmaspäevKogus, gKcalValgud ,gRasvad,gSüsivesikud,gAllergeen
Sealihaguljašš1501928,6611,6213,511,2
Aurutatud lillkapsas50130,960,122,76
Keedetud tatar50602,080,7011,60
Keedetud makaronid50802,081,4714,301,3
Peedi - küüslaugusalat50300,801,104,31
Porgand, kõrvits, tomat, varsseller50110,450,112,489
Kastmevalik salatitele5280,053,030,2310,2
Seemnesegu5271,142,191,2411
Marjamorss150630,230,0215,00
Pria piimatootedkuni 2502
Leivatoodete valik (5 sorti)501454,312,0826,081,2,3,7
Õun ja kurgi snäkid150380,600,349,00
Kokku :68721,3622,78100,51
Kanakaste ürtidega15014311,708,425,351,2
Kalkuni - köögiviljakaste15013411,007,326,571,2
Köögivilja - läätseguljašš1502057,688,1123,30
TeisipäevKogus, gKcalValgud ,gRasvad,gSüsivesikud,gAllergeen
Hakkliha-köögiviljapada1501155,807,198,32
Röstitud punane peet ürtidega50300,960,625,26
Keedetud kartulid50521,330,0711,83
Keedetud riis50651,260,5413,65
Kaalika - õunasalat50190,380,164,59
Hiina kapsas, kurk, mais, porgand50200,780,204,21
Kastmevalik salatitele15840,159,090,7010,2
Seemnesegu5271,142,191,2411
Maitsevesi15030,100,140,71
Pria piimatootedkuni 2502
Leivatoodete valik (5 sorti)601745,172,5031,301,2,3,7
Kiivi ja porgandi snäkid150611,500,6013,80
Kokku :65118,5723,3095,61
Kana-lillkapsahautis15015213,068,596,96
Kurzeme strooganov1501628,9910,568,401,2
Klassikaline ratatouille (Vegan)1501162,367,9210,22
KolmapäevKogus, gKcalValgud ,gRasvad,gSüsivesikud,gAllergeen
Ahjus küpsetatud kalafileesegu50699,473,410,1510,4
Piimakaste100872,006,335,761,2
Aurutatud brokoli ja porgandi segu50161,010,183,26
Kartuli - lillkapsapuder50431,181,975,572
Keedetud pärl kuskuss50631,921,3010,941
Valge redise salat maitserohelisega50190,511,311,73
Peet, porgand, porru, paprika50160,710,153,41
Kastmevalik salatitele10560,106,060,4710,2
Seemnesegu5271,142,191,2411
Mahlajook150370,100,048,73
Pria piimatootedkuni 2502
Leivatoodete valik (5 sorti)601745,172,5031,301,2,3,7
Pirn ja tomati snäkid150460,820,4610,72
Kokku :65324,1325,9083,28
Kalaguljašš1501818,0810,1314,521,2,4
Karri-kanakaste5012910,299,920,014
Porgandipikkpoiss50632,182,318,881,2,3
NeljapäevKogus, gKcalValgud ,gRasvad,gSüsivesikud,gAllergeen
Kalkuni-kikerhernesupp25019211,558,9615,78
Mustsõstrakreem riisiga1001901,799,3824,072
Pria piimatooted150794,743,756,632
Leivatoodete valik (5 sorti)651885,602,7133,911,2,3,7
Apelsin ja valge kapsa snäkid150501,650,2211,70
Kokku :70025,3325,0292,09
Kana - kartulisupp riisiga25030911,7419,4922,64
Hernesupp sealihaga25024613,2410,4227,091
Köögiviljasupp kikerhernestega2501663,338,0920,73
ReedeKogus, gKcalValgud ,gRasvad,gSüsivesikud,gAllergeen
Kanapada1501097,645,917,349
Aurutatud hernes, mais50422,060,308,57
Keedetud makaronid50802,081,4714,301,3
Keedetud täisterariis50611,100,8311,44
Kõrvitsa - kaalikasalat50360,421,106,50
Valge peakapsas, peet, sibul, porgand50160,610,123,48
Kastmevalik salatitele10560,106,060,4710,2
Seemnesegu5271,142,191,2411
Ingveritee sidruniga150270,080,036,63
Pria piimatootedkuni 2502
Leivatoodete valik (5 sorti)601745,172,5031,301,2,3,7
Õun ja redise snäkid150530,540,4612,93
Kokku :68120,9420,97104,20
Kalkunipada köögiviljadega15014910,489,486,112
Vokiroog sealihaga1501127,715,968,54
Letðo hautis150792,173,2911,17
Nädala keskmine :67422,0723,5995,14
10 päeva keskmine :67323,1723,2495,11

6.-10.12

EsmaspäevKogus, gKcalValgud ,gRasvad,gSüsivesikud,gAllergeen
Hakklihakaste veiselihast15015710,609,358,091,2
Küpsetatud kaalikapulgad50280,621,184,44
Keedetud riis50651,260,5413,65
Keedetud tatar50602,080,7011,60
Peedisalat õliga50310,841,104,57
Jääsalat, porgand, redis, hernes50171,040,143,48
Kastmevalik salatitele5280,053,030,2310,2
Seemnesegu5271,142,191,2411
Mahlajook150370,100,048,73
Pria piimatootedkuni 2502
Leivatoodete valik (5 sorti)702036,032,9236,511,2,3,7
Pirn ja salatilehe snäkid150461,261,6611,19
Kokku :69925,0222,85103,73
Magushapu kanakaste15013710,075,5211,96
Kalkuni - köögiviljakaste15013411,007,326,571,2
Suvikõrvitsa ja oa hautis150893,174,917,939
TeisipäevKogus, gKcalValgud ,gRasvad,gSüsivesikud,gAllergeen
Värviline kalasupp kinoaga2501778,7611,8910,314
Kakaopuding1502034,453,7936,822
Marja toormoos20130,110,013,01
Pria piimatooted150794,743,756,632
Leivatoodete valik (5 sorti)702036,032,9236,511,2,3,7
Õun ja nuikapsa snäkid150480,520,4211,92
Kokku :72324,6122,78105,20
Kalasupp sulajuustuga25024512,4914,6617,312,4
Sealihasupp tomatiga25014810,787,928,934
Porgandipüreesupp2501133,173,0119,872
KolmapäevKogus, gKcalValgud ,gRasvad,gSüsivesikud,gAllergeen
Hautatud sealihatükid508210,064,510,30
Koore - sinepikaste1001171,2410,215,201,10,2
Aurutatud brokoli50151,530,172,68
Kartulipuder50691,462,3610,642
Keedetud bulgur50661,730,1913,601
Kapsa-porgandi salat50280,601,154,34
Peet, mais, valge redis, salatilehtede segu50220,880,654,83
Kastmevalik salatitele5280,053,030,2310,2
Seemnesegu5271,142,191,2411
Soe piparmündi - marjajook150360,250,099,05
Pria piimatootedkuni 2502
Leivatoodete valik (5 sorti)601745,172,5031,301,2,3,7
Apelsin ja kurgi snäkid150401,270,159,22
Kokku :70325,3827,2092,63
Hautatud kanalihatükid507211,612,560,50
Hautatud kalkunilihatükid507610,273,760,35
Aedviljakarri kikerhernestega1501113,716,0511,791,7
NeljapäevKogus, gKcalValgud ,gRasvad,gSüsivesikud,gAllergeen
Läätsesupp kanaga25028614,8216,7421,43
Mõnus kohupiimakreem1302095,976,5831,702
Pria piimatootedkuni 2502
Leivatoodete valik (5 sorti)501454,312,0826,081,2,3,7
Hurmaa ja porgandi snäkid150861,350,3019,73
Kokku :72626,4525,7098,94
Sealiha kartuli - läätsesupp25023111,1412,5918,79
Kalkuni minestroone2501427,738,479,521,9
Kartuli - läätsesupp2502207,868,1628,20
ReedeKogus, gKcalValgud ,gRasvad,gSüsivesikud,gAllergeen
Kalkunipada köögiviljadega15014910,489,486,112
Röstitud juurseller50290,821,643,509
Keedetud spagetid50341,140,536,141
Ahjukartulid ürtidega50651,421,3712,06
Hiinakapsasalat tilliga50190,811,151,65
Peet, hapukapsas, tomat, oad50140,640,092,84
Kastmevalik salatitele5280,053,030,2310,2
Seemnesegu5271,142,191,2411
Maitsevesi15030,100,140,71
Pria piimatooted150794,743,756,632
Leivatoodete valik (5 sorti)601745,172,5031,301,2,3,7
Pirn ja redise snäkid150431,050,3810,58
Kokku :66527,5626,2582,99
Kanakaste ürtidega15014311,708,425,351,2
Mehhiko veisehakklihapada15015510,266,3613,99
Köögivilja vokiroog150802,174,2610,20
Nädala keskmine :70325,824,9696,7
10 päeva keskmine :68923,9424,2895,92
Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi teenindajalt või e-posti aadressilt: tootearendus@balticrest.com
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav.
Pakume kuni 0.25 liitrit piima või piimatoodet koolipäevas ühe õpilase kohta. Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

Nädala menüü

Toitlustamine
Söögivahetunnid jm info