Menüü 14.-18.10

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanapasta250397.7121.288.8757.52
Aurutatud brokoli5015.351.530.172.68
Koorene porgandisalat5017.710.610.303.67
Hiinakapsas, kurk, redis, peet5011.150.600.092.19
Kastmevalik salatitele20112.550.2012.130.94
Seemnesegu52.500.550.050.10
Hibiskuse tee15018.230.000.004.49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)3088.072.561.2816.00
Ploomi ja lillkapsa snäkid15048.531.730.6010.50
Kokku711.7929.0523.4998.08
Pasta köögiviljadega250350.779.7510.2954.71
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Peedisupp veisefrikadellidega250212.919.4712.2716.27
Hapukoor, R 20 %1020.400.282.000.36
Õunakrõbedik50143.612.045.0223.09
Vaniljekaste5061.401.511.2510.77
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)65190.825.552.7834.66
Pirn ja salatilehe snäkid15045.901.261.6611.19
Kokku675.0320.1124.9996.34
Seenekaste15072.671.115.464.95
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hautatud sealihatükid sinepiga5093.4910.135.630.74
Hautatud hapukapsas5047.150.551.867.13
Kartulipuder5068.611.462.3610.64
Keedetud tatar5059.622.080.7011.60
Peedisalat valge redisega5025.550.701.083.44
Valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes5019.801.040.164.25
Kastmevalik salatitele1056.280.106.060.47
Seemnesegu52.500.550.050.10
Maitsevesi kurgiga1500.770.050.010.16
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)85249.537.263.6345.32
Õun ja paprika snäkid15046.280.750.3511.40
Kokku669.5624.6521.8995.25
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Koorene lõhesupp250175.319.837.8617.52
Maasikakissell130102.060.220.0325.09
Vahukoor2588.300.638.751.75
Pria piim, R2,5%15078.904.623.756.84
Leivatoodete valik (5 sorti)50146.784.272.1426.66
Banaan ja porgandi snäkid150103.281.650.5324.00
Kokku694.6321.2223.05101.86
Lillkapsa - kikerhernekarri15070.422.820.6313.29
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuniguljašš150182.338.8010.4113.51
Aurutatud lillkapsas5013.080.960.122.76
Keedetud kurkumiriis5068.141.350.5714.35
Keedetud kartulid5052.011.330.0711.83
Hapukapsasalat porgandiga5021.690.520.863.06
Salatilehtede segu, peet, porgand, paprika5015.690.640.613.56
Kastmevalik salatitele1056.280.106.060.47
Seemnesegu52.500.550.050.10
Puuvilja mahlajook15038.880.290.009.43
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)55161.464.702.3529.33
Ploomi ja kurgi snäkid15039.900.980.538.63
Kokku651.9420.2121.6397.02
Baklažaanihautis köögiviljadega150106.511.647.798.90
Nädala keskmine:680.5923.0523.0197.71
10 päeva keskmine:462.5918.9714.3566.12

Pikkpäev 14.-18.10

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Rohelise herne supp sealihaga200130.589.415.4012.14
Maasikasmuuti130136.713.092.3025.80
Röstitud kaerahelbed2082.922.332.8112.73
Leivatoode2058.711.710.8610.66
Kokku408.9316.5511.3661.34
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hirsipada kalkuni ja köögiviljadega200245.0112.9310.2926.31
Külm hapukoorekaste2525.680.762.081.01
Kaalika-jõhvikasalat5036.960.432.653.54
Puuvilja mahlajook15038.880.290.009.43
Leivatoode2058.711.710.8610.66
Kokku405.2316.1215.8850.95
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögiviljapüreesupp kanaga200118.6434.9366.09212.026
Mangotarretis130180.5574.6321.84536.501
Vahukoor2070.640.571.398
Leivatoode2573.3912.1361.06913.33
Kokku443.2312.2016.0163.26
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Küpsetatud kartulid tomati ja juustuga200297.7112.7612.4635.02
Külm jogurtikaste2010.440.640.490.88
Hiina kapsa-maisisalat5028.940.931.453.36
Leivatoode3088.072.561.2816.00
Mustsõstraga maitsevesi1502.290.050.020.61
Kokku427.4416.9415.7055.87
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Sõrnikud100211.4716.145.1724.94
Aedmarjamoos3066.000.000.0016.50
Pirn10042.200.400.4010.60
Õunamahlajook15057.600.110.1114.04
Kokku377.2716.655.6766.08
Nädala keskmine:412.4215.6912.9259.50
10 päeva keskmine:415.6315.3413.3159.68
*alates 09.09.2019 lihavabamenüü taimetoitlasele
Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt office@balticrest.com
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav. Pakume kuni 0.25 liitrit piima või piimatoodet koolipäevas ühe õpilase kohta. Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.