Menüü 16.-20.12

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana-koorekaste150175.209.7511.927.72
Aurutatud brokoli ja rohelised oad5014.501.190.112.94
Keedetud riis köögiviljadega5063.621.560.5313.39
Ahjukartulid ürtidega5064.721.421.3712.06
Valge redise-värskekapsa-porgandisalat5021.530.511.112.89
Peet, tomat, porru, jõhvikad5016.600.690.153.34
Kastmevalik salatitele528.140.053.030.24
Seemnesegu527.491.142.191.24
Õunamahlajook15057.600.110.1114.04
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176.145.132.5731.99
Pirn ja kurgi snäkid15039.380.750.389.53
Kokku684.9122.3023.4599.37
Kodujuustukaste köögiviljadega150114.859.534.584.44
Teisipäev
Jõulukontsert, söökla on suletud
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Lõhe-koorekaste150172.5510.7611.367.25
Ahjuporgandi ribad5025.410.580.904.37
Keedetud makaronid5079.842.081.4714.30
Keedetud riis5064.691.260.5413.65
Peedi - kurgi salat5040.310.702.593.69
Valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes5019.801.040.164.25
Kastmevalik salatitele528.140.053.030.24
Seemnesegu527.491.142.191.24
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176.145.132.5731.99
Ploomi ja redise snäkid15043.951.280.539.68
Kokku681.1724.1225.4791.37
Pasta köögiviljadega250350.779.7510.2954.71
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kodune seljanka250295.6711.9012.7631.94
Hapukoor, R 20 %2040.800.564.000.72
Jõulukook50134.842.476.3617.34
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %15078.904.623.756.84
Leivatoodete valik (5 sorti)55161.464.702.3529.33
Mandariin ja redise snäkid15048.231.130.4510.88
Kokku759.8925.3829.6897.04
Riisi-karri värviline supertoit250275.497.228.6940.60
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Seapraad praeleemekastmega100159.9511.689.934.02
Hautatud hapukapsas5047.150.551.867.13
Keedetud tatar5059.622.080.7011.60
Ahjukartulid ürtidega5064.721.421.3712.06
Porgandisalat hernestega5036.770.612.204.33
Redis, kurk, peet, mais5020.980.780.154.38
Kastmevalik salatitele528.140.053.030.24
Seemnesegu527.491.142.191.24
Piparmündi tee15018.230.000.004.49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)65190.825.552.7834.66
Pirn ja kõrvitsa snäkid15046.650.900.3811.55
Kokku700.4924.7624.5795.69
Aedviljakarri kikerhernestega150111.043.716.0511.79

Pikkpäev 16.-20.12

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kartuli - sealihasupp200197.6413.328.7717.02
Banaan100104.001.200.3024.30
Leivatoode50146.784.272.1426.66
Kokku448.4218.7911.2167.98
Teisipäev
Jõulukontsert, söökla on suletud
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Värskekapsasupp200100.4811.7555.22212.731
Kohupiimakreem100143.46.592.32523.58
Aedmarjamoos20440011
Leivatoode40117.4253.4181.7121.328
Kokku405.3111.769.2668.64
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuni-lillkapsa ahjuroog200270.1812.3519.3713.32
Peedisalat5021.500.800.104.35
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Leivatoode40117.433.421.7121.33
Kokku411.9616.6821.3239.72
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana-riisisalat180212.568.849.1623.76
Õunamahlajook15057.600.110.1114.04
Leivatoode40117.433.421.7121.33
Kokku387.5912.3710.9859.12
*alates 09.09.2019 lihavabamenüü taimetoitlasele
Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt office@balticrest.com
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav. Pakume kuni 0.25 liitrit piima või piimatoodet koolipäevas ühe õpilase kohta. Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.