Menüü 10.-14.05

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Veisehakklihakaste ürtidega150164,1113,7210,035,03
Aurutatud rohelised oad6019,661,220,074,61
Keedetud tatar6071,542,500,8413,92
Keedetud riis köögiviljadega6076,351,870,6416,07
Valge redise - hapukooresalat6026,710,781,862,17
Valge peakapsas, peet, sibul, porgand6019,350,740,154,17
Kastmevalik salatitele1584,410,159,090,70
Seemnesegu527,491,142,191,24
Õunamahlajook18069,120,130,1316,85
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176,145,132,5731,99
Pirn ja kaalika snäkid15054,601,050,5313,43
Kokku789,4728,4328,09110,18
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalaseljanka300202,9413,056,3823,48
Hapukoor, R 20 %2040,800,564,000,72
Marjane sepikuvorm120289,277,173,1458,72
Pria piimatooted15078,604,743,756,63
Leivatoodete valik (5 sorti)70205,495,982,9937,32
Õun ja nuikapsa snäkid15048,450,530,4211,93
Kokku865,5632,0320,68138,79
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hautatud kanalihatükid6086,0613,933,070,60
Karrikaste10088,652,745,407,58
Aurutatud mais6059,281,810,4712,42
Keedetud makaronid6095,812,501,7617,16
Kartulipuder6082,331,752,8312,77
Porgandi - lillkapsasalat6040,480,632,614,39
Peet, hapukapsas, tomat, oad6016,640,770,113,41
Kastmevalik salatitele1056,280,106,060,47
Seemnesegu527,491,142,191,24
Kummeli tee18021,870,000,005,39
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)90264,217,693,8547,99
Pirn ja kurgi snäkid15039,380,750,389,53
Kokku878,4433,8028,72122,95
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Püreesupp kalkunilihaga300262,9417,1314,7917,35
Röstitud sepikukuubikud1043,471,480,328,66
Jogurti - maasikatarretis150156,604,795,0622,92
Marjakaste2024,970,090,016,00
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)100293,568,544,2853,32
Melon ja porgandi snäkid15045,531,200,3810,43
Kokku827,0633,2424,82118,68
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Ühepajatoit sealihaga300260,5613,9712,7524,88
Aurutatud rohelised herned6042,123,120,248,16
Peedisalat6025,800,960,125,22
Hiina kapsas, kurk, mais, porgand6024,450,930,245,06
Kastmevalik salatitele1584,410,159,090,70
Seemnesegu1054,982,284,372,48
Maitsevesi1803,430,130,170,86
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)90264,217,693,8547,99
Pirn ja valge kapsa snäkid15049,581,130,4512,00
Kokku809,5330,3531,28107,35
Nädala keskmine:834,0131,5726,72119,59
10 päeva keskmine:810,1629,8028,35111,74

Pikkpäev 10.-14.05

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana - nuudlisupp kartulitega200158,456,499,4512,67
Kirsi - jogurtidessert100103,934,102,0417,15
Leivatoode40117,433,421,7121,33
Kokku379,8014,0113,1951,15
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkunistrooganov100108,267,316,425,55
Kartuli - kõrvitsapuder130124,612,785,0417,76
Punasekapsasalat5034,610,812,353,11
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Leivatoode3088,072,561,2816,00
Kokku394,4313,7515,1051,84
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Värskekapsasupp sealihaga200147,37611,0656,92310,851
Ahjuõunasmuuti150130,0122,5842,12425,5
Leivatoode40117,4253,4181,7121,328
Kokku394,8117,0710,7657,68
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakkliha-riisipajaroog aedviljadega200326,6112,7614,7635,18
Valge redise salat maitserohelisega5018,960,511,311,73
Maitsevesi1502,860,100,140,71
Leivatoode40117,433,421,7121,33
Kokku465,8516,8017,9158,95
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kuskuss köögiviljadega200277,386,9511,2638,50
Porgandisalat5017,350,480,193,99
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Leivatoode40117,433,421,7121,33
Kokku469,7510,9513,2777,85
Nädala keskmine:420,9314,5114,0559,50
10 päeva keskmine:411,8312,7813,6959,95

Menüü 17.-21.05

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanastrooganov150158,7112,118,618,50
Küpsetatud kaalikapulgad6033,050,741,425,33
Keedetud kurkumiriis6081,771,620,6917,22
Keedetud tatar6071,542,500,8413,92
Porgandi - porrulaugusalat6030,270,661,434,40
Hiinakapsas, kurk, redis, peet6013,380,720,112,63
Kastmevalik salatitele1056,280,106,060,47
Seemnesegu1054,982,284,372,48
Hibiskuse tee18021,870,000,005,39
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)80234,856,843,4242,66
Õun ja lillkapsa snäkid15046,581,350,4210,88
Kokku803,2728,9127,36113,87
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuni - aedviljasupp300216,9711,1213,3414,48
Rukkivaht150186,162,520,6643,87
Pria piimatoode15078,604,743,756,63
Leivatoodete valik (5 sorti)90264,217,693,8547,99
Pirn ja kurgi snäkid15039,380,750,389,53
Kokku785,3126,8221,97122,49
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Küpsetatud saidafilee60140,0913,379,630,32
Valge kaste maitserohelisega10083,481,906,045,67
Aurutatud brokoli6018,421,840,203,21
Kartulipuder6082,331,752,8312,77
Keedetud täisterariis6072,921,321,0013,73
Peedisalat mustsõstraga6036,300,881,345,52
Valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes6023,761,250,205,10
Kastmevalik salatitele1056,280,106,060,47
Seemnesegu527,491,142,191,24
Maitsevesi1803,430,130,170,86
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)75220,176,413,2139,99
Õun ja paprika snäkid15046,280,750,3511,40
Kokku810,9430,8233,20100,29
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Borš sealihaga300230,189,0912,2021,59
Hapukoor, R 20 %2040,800,564,000,72
Kakao - jogurtidessert120156,206,603,6823,44
Aedmaasikamoos1018,100,040,004,50
Pria piimatooted15078,604,743,756,63
Leivatoodete valik (5 sorti)70205,495,982,9937,32
Banaan ja porgandi snäkid150103,281,650,5324,00
Kokku832,6528,6627,15118,19
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Makaronid veisehakklihaga300432,1517,4114,6357,39
Tomatikaste6033,330,811,005,58
Aurutatud hernes, mais6050,702,470,3510,29
Kapsasalat värske kurgiga6026,610,641,612,97
Salatilehtede segu, peet, porgand, paprika6018,820,770,734,28
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Seemnesegu527,491,142,191,24
Puuvilja mahlajook18046,650,350,0011,31
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176,145,132,5731,99
Õun ja kaalika snäkid15053,180,900,5012,90
Kokku893,2029,6526,60138,18
Nädala keskmine:825,0728,9727,26118,60
10 päeva keskmine:817,3029,6629,27112,98

Pikkpäev 17.-21.05

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Tomatine hakklihasupp200179,326,6112,0611,65
Hapukoor, R 20 %1020,400,282,000,36
Kohupiimakreem100143,406,592,3323,58
Aedmarjamoos1022,000,000,005,50
Leivatoode3088,072,561,2816,00
Kokku453,1916,0417,6757,08
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kartul köögiviljadega200229,8110,435,0236,65
Kaalikasalat jõhvikatega5017,320,440,184,15
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Leivatoode3088,072,561,2816,00
Kokku392,8013,546,5970,84
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögiviljasupp200112,9951,6677,30111,662
Mahlatarretis100109,852,42024,768
Vahukoor2070,640,571,398
Leivatoode40117,4253,4181,7121,328
Kokku410,918,0116,0159,16
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Riis kana ja köögiviljadega200281,9613,0912,5031,11
Kapsasalat porgandiga5014,470,510,143,31
Maitsevesi1502,860,100,140,71
Leivatoode3088,072,561,2816,00
Kokku387,3616,2714,0651,13
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Värskekapsa-sealihahautis130162,7414,219,326,85
Keedetud kartulid130135,233,460,1830,76
Peedisalat õliga5044,650,842,604,57
Hibiskuse tee15018,230,000,004,49
Leivatoode3088,072,561,2816,00
Kokku448,9121,0713,3962,66
Nädala keskmine:418,6314,9913,5460,17
10 päeva keskmine:419,7814,7513,7959,83

Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt office@balticrest.com
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav. Pakume kuni 0.25 liitrit piima või piimatoodet koolipäevas ühe õpilase kohta. Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

Nädala menüü

Toitlustamine
Söögivahetunnid jm info