Menüü 20.-24.05

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kodune sealihakaste150196,732,8612,416,22
Aurutatud rohelised herned5035,102,600,206,80
Keedetud kartulid5052,011,330,0711,83
Keedetud tatar5059,622,080,7011,60
Porgandisalat5017,350,480,193,99
Peet, hapukapsas, sibul, oad5015,870,710,143,21
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Seemnesegu105,001,100,100,20
Mustsõstraga maitsevesi1502,290,050,020,61
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)80231,697,483,3342,60
Õun ja salatilehe snäkid15044,361,152,7911,08
Kokku688,1519,8822,9898,37
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Itaaliapärane hakklihasupp250196,5811,4512,0911,44
Marjane sepikuvorm80192,854,782,0939,15
Piim, R2,5%5026,501,501,252,40
Pria piim, R 2.5 %15079,504,503,757,20
Leivatoodete valik (5 sorti)50144,814,682,0826,62
Pirn ja lillkapsa snäkid15057,180,960,5414,10
Kokku697,4227,8621,80100,91
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Ahjus küpsetatud kanakintsuliha6099,5114,284,161,24
Koorekaste peterselliga5054,100,714,562,74
Aurutatud mais5049,401,510,3910,35
Kartulipuder5068,611,462,3610,64
Keedetud täisterapasta5087,462,602,3813,00
Hiinakapsasalat värske kurgiga5017,980,691,131,51
Salatilehtede segu, peet, porgand, mais5024,510,880,685,35
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Roheline tee15018,230,000,004,49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)70202,736,552,9237,27
Õun ja suvikõrvitsa snäkid15044,481,200,429,83
Kokku695,1429,9222,0396,66
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Värviline kalasupp kinoaga250108,268,704,399,62
Riisipuding130282,633,6417,6827,13
Vaarika-maasika toormoos2029,700,120,047,30
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)55159,295,142,2929,29
Banaan ja porgandi snäkid150103,281,650,5324,00
Kokku683,1619,2524,9397,34
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuni-kartuliroog250286,5020,038,7332,87
Värske tilliga hapukoorekaste5047,271,573,282,89
Aurutatud brokoli5024,711,541,202,69
Peedisalat õunaga5038,550,492,134,62
Kaalikas, marineeritud sibul, porgand, tomat5025,080,461,393,08
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)55159,295,142,2929,29
Pirn ja varsselleri snäkid15043,281,130,4510,65
Kokku691,6930,6822,4995,74
Nädala keskmine:691,1125,5222,8597,80
10 päeva keskmine:693,1424,9923,3698,68

Pikkpäev 20.-24.05

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Juurviljapüreesupp200152,662,66610,33713,826
Kakao - jogurtidessert130142,8967,153,99118,902
Must leib55134,23,630,5528,71
Kokku429,7613,4514,8861,44
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuni - köögiviljaraguu200216,729,949,2225,36
Kodu rukkileib50118,504,950,4023,90
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Kokku374,1015,189,6258,68
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kartuli-makaronisupp sealihaga200197,606,4913,8412,67
Südamesepik40110,403,760,8022,00
Marja- jogurtikokteil15086,763,592,6511,93
Kokku394,7713,8517,2946,60
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakkliha-kartuli-kapsa vormiroog200231,4410,0213,6917,99
Sepik50138,004,701,0027,50
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Kokku427,0414,8314,7959,53
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögiviljakotlet200243,595,1310,3034,79
Külm jogurtikaste5041,301,562,982,12
Roheline tee15018,230,000,004,49
Kodu rukkileib45106,654,460,3621,51
Kokku409,7611,1513,6462,91
Nädala keskmine:406,4114,3314,1456,56
10 päeva keskmine:405,4713,4514,0957,53

Menüü 27.-31.05

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Makaronid hakklihaga250319.9418.045.8647.88
Hapukoore - sinepikaste5059.630.794.983.04
Röstitud punane peet ürtidega5030.400.960.625.26
Porgandi - porrulaugusalat5025.230.551.193.67
Jääsalat, mais, redis, kaalikas5020.180.770.174.31
Kastmevalik salatitele1584.410.159.090.70
Seemnesegu52.500.550.050.10
Hibiskuse-pärnaõietee15018.230.000.004.49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)3086.892.811.2515.97
Õun ja punasekapsa snäkid15049.801.350.4211.48
Kokku697.1925.9623.6496.90
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögiviljapüreesupp sealihaga250162.733.867.8413.88
Kohupiimakreem100196.204.889.2023.24
Mustsõstrakissell5037.410.160.059.35
Pria piim, R 2.5 %15079.504.503.757.20
Leivatoodete valik (5 sorti)55159.295.142.2929.29
Pirn ja porgandi snäkid15056.931.050.6013.73
Kokku692.0519.5923.7396.68
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kooresed ahjulõhe tükid tilliga60163.1311.5612.880.46
Aurutatud brokoli ja lillkapsas5014.441.280.152.74
Ahjukartulid ürtidega5075.761.422.6212.06
Keedetud täisterariis5060.771.100.8311.45
Jääkapsasalat tilliga5024.290.641.731.88
Valge peakapsas, peet, sibul, porgand5016.130.610.133.48
Kastmevalik salatitele528.140.053.030.24
Sidrunivesi1501.170.060.020.26
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)80231.697.483.3342.60
Õun ja punase redise snäkid15042.000.900.3510.05
Kokku657.5025.1125.0585.19
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana - klimbisupp250267.7811.8314.5923.31
Õunamahlatarretis150152.333.980.1133.50
Vahukoor2070.640.507.001.40
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60173.775.612.5031.95
Apelsin ja valge kapsa snäkid15050.251.650.2311.70
Kokku714.7723.5724.42101.86
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuni - köögiviljakaste150133.6411.007.326.57
Ahjuporgandi ribad5025.410.580.904.37
Keedetud kartulid5052.011.330.0711.83
Kuskuss keedetud5096.373.201.2518.23
Kaalika - õunasalat5019.030.380.164.59
Hiina kapsas, kurk, hernes, porgand5016.801.050.153.33
Kastmevalik salatitele1056.280.106.060.47
Puuvilja mahlajook15038.880.290.009.43
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60173.775.612.5031.95
Pirn ja salatilehe snäkid15045.781.302.8211.60
Kokku657.9624.8421.22102.36
Nädala keskmine:683.8923.8223.6196.60
10 päeva keskmine:687.5024.6723.2397.20

Pikkpäev 27.-31.05

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Aedvilja- sulajuustusupp 200142.213.6399.63111.501
Röstitud sepikukuubikud2086.942.9610.6317.325
Rehe rukkivormileib408820.418.28
Maasika-keefirikokteil150145.6883.8622.8526.139
Kokku462.8412.4613.5173.25
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanarisoto200262.7811.998.6934.96
Värske tilliga hapukoorekaste2523.630.781.641.45
Südamesepik40110.403.760.8022.00
Kummeli-apelsinitee15018.230.000.004.49
Kokku415.0416.5411.1262.90
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kartuli - frikadellisupp200221.7110.7513.1415.10
Rukkivõileib40120.403.504.3816.78
Puuviljasmuuti150115.152.341.5423.07
Kokku457.2616.5819.0654.95
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögivilja - tatraroog sealihaga200215.4511.017.2528.27
Külm jogurtikaste2520.650.781.491.06
Südamesepik40110.403.760.8022.00
Sidrunivesi1501.170.060.020.26
Kokku347.6715.619.5651.59
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kartulivorm ürtidega200298.1613.8615.0227.90
Hapukoor, R 20 %1020.400.282.000.36
Õnne sepik3580.852.770.8815.40
Puuvilja mahlajook15038.880.290.009.43
Kokku438.2917.2017.9053.09
Nädala keskmine:420.7015.3013.3160.67
10 päeva keskmine:413.5614.8113.7358.62
Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt evelyn.bauman@balticrest.com Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav. Pakume kuni 0.25 liitrit piima või piimatoodet koolipäevas ühe õpilase kohta. Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.