Menüü 18.-22.01

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkunikaste ürtidega150153,889,1110,117,02
Aurutatud lillkapsas6015,701,150,143,31
Keedetud tatar6071,542,500,8413,92
Ahjukartulid ürtidega6077,661,711,6414,47
Peedisalat6025,800,960,125,22
Jääsalat, porgand, redis, hernes6020,391,250,174,17
Kastmevalik salatitele1584,410,159,090,70
Seemnesegu527,491,142,191,24
Puuvilja mahlajook18046,650,350,0011,31
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)95275,268,183,9649,55
Õun ja suvikõrvitsa snäkid15044,481,200,429,83
Kokku843,2627,6928,68120,75
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kartuli - frikadellisupp300318,6521,7915,9522,18
Marja- rukkivaht100127,091,300,2330,34
Pria piimatoode15078,604,743,756,63
Leivatoodete valik (5 sorti)80234,856,843,4242,66
Banaan ja kaalika snäkid150100,951,650,4523,70
Kokku860,1436,3223,80125,50
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hautatud sealihatükid praeleemekastmes150187,1716,7212,482,37
Hautatud hapukapsas6056,580,652,238,56
Keedetud kartulid6062,411,600,0814,20
Keedetud bulgur6078,962,080,2316,32
Porgandi - lillkapsasalat6040,480,632,614,39
Peet, mais, valge redis, salatilehtede segu6026,711,060,785,79
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Seemnesegu527,491,142,191,24
Maitsevesi1803,430,130,170,86
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)80231,806,893,3441,73
Õun ja paprika snäkid15046,280,750,3511,40
Kokku789,4531,6927,47107,09
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalaseljanka300202,1010,997,2623,48
Hapukoor, R 20 %2040,800,564,000,72
Kuldne kõrvitsakreem150238,815,2810,6331,10
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)90264,217,693,8547,99
Pirn ja redise snäkid15043,431,050,3810,58
Kokku789,3425,5726,11113,86
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanarisoto300355,4316,2912,7844,49
Aurutatud brokoli6018,421,840,203,21
Valge redise - hapukooresalat6026,710,781,862,17
Valge peakapsas, peet, sibul, porgand6019,350,740,154,17
Kastmevalik salatitele1056,280,106,060,47
Seemnesegu527,491,142,191,24
Hibiskuse tee18021,870,000,005,39
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)90264,217,693,8547,99
Mandariin ja lillkapsa snäkid15039,301,730,238,78
Kokku829,0530,3027,31117,91
Nädala keskmine:822,2530,3126,67117,02
10 päeva keskmine:838,6629,0925,86124,96

Pikkpäev 18.-22.01

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögiviljasupp200113,001,677,3011,66
Mangosmuuti13071,833,282,549,62
Röstitud sepikukuubikud2080,332,430,8814,81
Leivatoode40117,433,421,7121,33
Kokku382,5710,7912,4357,42
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kuskuss kana ja köögiviljadega200295,6413,4312,5033,62
Kaalika - õunasalat5019,030,380,164,59
Roheline tee15024,300,000,005,99
Leivatoode3088,072,561,2816,00
Kokku427,0416,3813,9460,20
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuni - klimbisupp200173,82411,0266,50918,372
Kirsi - jogurtidessert130135,1125,3332,64822,298
Leivatoode40117,4253,4181,7121,328
Kokku426,3619,7810,8762,00
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakklihakaste130133,744,949,457,62
Ahjukartulid130168,273,703,5531,35
Peedisalat porruga5021,240,810,104,29
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Leivatoode3088,072,561,2816,00
Kokku468,9212,1214,5073,30
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Sealihakaste ürtidega130157,647,7911,536,11
Keedetud tatar130155,005,411,8230,17
Porgandisalat5017,350,480,193,99
Maitsevesi1502,860,100,140,71
Leivatoode3088,072,561,2816,00
Kokku420,9216,3514,9756,97
Nädala keskmine:425,1615,0813,3461,98
10 päeva keskmine:420,5713,7713,8361,04

Menüü 11.-15.01

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kodune sealihakaste150153,918,8010,686,23
Küpsetatud kaalikapulgad6033,050,741,425,33
Keedetud tatar6071,542,500,8413,92
Keedetud täisterariis6072,921,321,0013,73
Kapsasalat tilliga6027,310,651,623,16
Salatilehtede segu, peet, porgand, paprika6018,820,770,734,28
Kastmevalik salatitele1584,410,159,090,70
Seemnesegu527,491,142,191,24
Maitsevesi1803,430,130,170,86
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)95275,268,183,9649,55
Mandariin ja kurgi snäkid15030,680,980,156,90
Kokku798,8225,3631,85105,90
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kõrvitsapüreesupp kalkunilihaga300210,199,9012,4716,08
Röstitud sepikukuubikud1565,212,220,4712,99
Mõnus kohupiimakreem150240,856,897,5936,57
Pria piimatooted15078,604,743,756,63
Leivatoodete valik (5 sorti)70202,836,032,9236,51
Melon ja porgandi snäkid15045,531,200,3810,43
Kokku843,2030,9727,58119,21
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Ahjus küpsetatud kanakintsuliha60140,0913,379,630,32
Valge kaste maitserohelisega10083,481,906,045,67
Aurutatud brokoli6018,421,840,203,21
Kartulipuder6082,331,752,8312,77
Keedetud kuskuss6075,222,301,5613,12
Peedisalat mustsõstraga6036,300,881,345,52
Valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes6023,761,250,205,10
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Seemnesegu527,491,142,191,24
Kummeli tee18021,870,000,005,39
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)90260,787,753,7546,95
Pirn ja kõrvitsa snäkid15046,650,900,3811,55
Kokku844,5233,1231,14111,08
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana - kartulisupp riisiga300370,4014,0923,3927,17
Kakao - jogurtidessert130169,227,153,9925,39
Aedmaasikamoos2036,200,080,009,00
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)85246,297,323,5444,34
Õun ja nuikapsa snäkid15048,450,530,4211,93
Kokku870,5629,1731,34117,82
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Makaronid veisehakklihaga300432,1517,4114,6357,39
Tomatikaste6033,330,811,005,58
Aurutatud hernes, mais6050,702,470,3510,29
Porgandi - porrulaugusalat6030,270,661,434,40
Hiinakapsas, kurk, redis, peet6013,380,720,112,63
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Seemnesegu527,491,142,191,24
Õunamahlajook18069,120,130,1316,85
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)40115,903,451,6720,87
Pirn ja kaalika snäkid15054,601,050,5313,43
Kokku855,0727,8825,05132,90
Nädala keskmine:842,4329,3029,39117,38
10 päeva keskmine:831,5130,1128,27117,12

Pikkpäev 11.-15.01

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Peedisupp munaga200152,632,698,8216,07
Hapukoor, R 20 %1020,400,282,000,36
Banaan100104,001,200,3024,30
Leivatoode40117,433,421,7121,33
Kokku394,467,5912,8362,06
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Tatar hakklihaga200295,6111,5312,4235,88
Valge redise salat maitserohelisega5018,960,511,311,73
Piparmündi tee15018,230,000,004,49
Leivatoode3088,072,561,2816,00
Kokku420,8614,6115,0158,10
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Sealiha - aedviljasupp200141,5427,228,9398,976
Maasikakissell130102,0630,2210,02625,09
Vahukoor1035,320,253,50,699
Leivatoode40117,4253,4181,7121,328
Kokku396,3511,1114,1856,09
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögivilja ahjuroog200207,705,708,3529,04
Peedisalat küüslauguga5042,360,852,354,56
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Leivatoode40117,433,421,7121,33
Kokku406,3610,2512,4164,36
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Karrine kanakaste130176,3611,9010,389,36
Ahjukartulid130168,273,703,5531,35
Kapsasalat kõrvitsaga5026,320,491,832,49
Maitsevesi1502,860,100,140,71
Leivatoode3088,072,561,2816,00
Kokku461,8818,7517,1959,91
Nädala keskmine:415,9812,4614,3260,10
10 päeva keskmine:420,0813,4013,5761,57

Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt office@balticrest.com
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav. Pakume kuni 0.25 liitrit piima või piimatoodet koolipäevas ühe õpilase kohta. Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

Nädala menüü

Toitlustamine
Söögivahetunnid jm info