Menüü 12.-16.11

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Sealihapilaff250417.2914.8616.2753.03
Kaalika-jõhvikasalat5036.960.432.653.54
Peet, porgand, porru, paprika5016.290.710.153.41
Kastmevalik salatitele211.260.021.210.09
Puuvilja mahlajook15038.880.290.009.43
Pria piim, R 2.5 %15079.504.503.757.20
Jassi seemneleib515.500.550.721.54
Kodukandi rukkileib511.000.370.082.05
Rehe rukkivormileib511.000.250.052.29
Õnne sepik511.550.400.132.20
Mahe speltajahust vahvlid519.050.650.123.69
Õun ja kurgi snäkid15051.450.420.4612.51
Kokku719.7223.4425.58100.97
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana - lillkapsasupp250246.0310.1817.1614.47
Õuna - kirsi mannavaht100140.191.410.1333.11
Piim10053.003.002.504.80
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Jassi seemneleib1031.001.101.433.08
Kodukandi rukkileib1022.000.740.154.09
Rehe rukkivormileib1022.000.500.104.57
Õnne sepik1023.100.790.254.40
Mahe speltajahust vahvlid2076.202.600.4814.74
Pirn ja punasekapsa snäkid15051.231.500.4512.00
Kokku664.7521.8322.6695.26
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Veisestrooganov150209.2311.4114.897.98
Aurutatud roheline hernes5038.612.860.227.48
Keedetud kartulid5052.011.330.0711.83
Keedetud tatar5059.622.080.7011.60
Porgandisalat suvikõrvitsaga5023.290.551.173.14
Hapukapsas, jõhvikad, sibul, tomat506.490.270.071.27
Kastmevalik salatitele528.140.053.030.24
Hibiskuse-pärnaõietee15018.230.000.004.49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Jassi seemneleib1031.001.101.433.08
Kodukandi rukkileib1022.000.740.154.09
Rehe rukkivormileib1022.000.500.104.57
Õnne sepik1023.100.790.254.40
Mahe speltajahust vahvlid30114.303.900.7222.11
Melon ja porgandi snäkid15045.531.200.3810.43
Kokku693.5326.7823.1896.71
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalaseljanka250216.329.017.8827.55
Hapukoor, R 20 %2040.800.564.000.72
Maasikasmuuti130136.713.092.3025.80
Karamellisseritud müsli30134.553.944.8320.12
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Must seemneleib515.650.460.512.32
Kodu rukkileib511.850.500.042.39
Must leib512.200.330.052.61
Südamesepik513.800.470.102.75
Maakodu 5-viljasepik1023.601.200.314.00
Õun ja redise snäkid15053.070.540.4612.93
Kokku658.5520.0920.48101.19
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Värskekapsa - hakklihahautis150186.117.4414.468.03
Keedetud kartulid5052.011.330.0711.83
Keedetud riis5064.691.260.5413.65
Kuskuss keedetud5096.373.201.2518.23
Peedi - küüslaugusalat5032.230.811.104.82
Porgand, kõrvits, tomat, varsseller5011.010.450.112.48
Kastmevalik salatitele211.260.021.210.09
Kakao150141.954.593.9521.27
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Must seemneleib515.650.460.512.32
Kodu rukkileib511.850.500.042.39
Must leib512.200.330.052.61
Südamesepik513.800.470.102.75
Maakodu 5-viljasepik511.800.600.162.00
Pirn ja lillkapsa snäkid15057.180.960.5414.10
Kokku718.1022.4124.09106.57
Nädala keskmine:690.9322.9123.20100.14
10 päeva keskmine:687.2524.3922.8998.27

Pikkpäev 12.-16.11

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Värskekapsasupp250175.113.748.1324.50
Südamesepik2055.201.880.4011.00
Marja-jogurtikreem130157.172.884.6725.47
Kokku387.498.5013.2060.96
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Ahjukartulid150204.243.876.2034.39
Külm hapukoorekaste5046.491.403.751.85
Porgandi ja ananassisalat5034.890.461.725.04
Kodu rukkileib3071.102.970.2414.34
Keefir13067.604.163.255.46
Kokku424.3212.8515.1661.07
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kartuli - klimbisupp sealihaga200198.8437.57611.12417.841
Õunasupp120116.8670.1310.10128.747
Röstitud kaerahelbed1048.941.4561.557.707
Kodu rukkileib2047.41.980.169.56
Kokku412.0511.1412.9463.86
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Riivitud juust2060.305.824.100.10
Keedetud täisterapasta150262.387.807.1339.00
Kapsa- kurgi - tomati salat3019.470.291.561.35
Kodu rukkileib3071.102.970.2414.34
Maitsevesi apelsiniga1503.230.080.010.77
Kokku416.4816.9613.0455.56
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana - riisiroog köögiviljadega200299.3512.1511.8136.94
Kõrvitsa ja porgandisalat5021.350.411.092.95
Südamesepik2055.201.880.4011.00
Õunamahlajook15057.600.110.1114.04
Kokku433.4914.5513.4164.93
Nädala keskmine:414.7712.8013.5561.28
10 päeva keskmine:418.3013.4214.1559.59

Menüü 19.-23.11

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuniliha mango-karrikastmes150240,2512,7515,1413,97
Aurutatud köögiviljad5015,401,280,123,10
Keedetud kartulid5052,011,330,0711,83
Keedetud riis5064,691,260,5413,65
Hiinakapsa - aedviljasalat5030,390,572,112,57
Peet, tomat, porru, jõhvikad5016,600,690,153,34
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Kummeli-apelsinitee15018,230,000,004,49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Must seemneleib1031,300,911,014,64
Kodu rukkileib1023,700,990,084,78
Must leib1024,400,660,105,22
Südamesepik2055,201,880,4011,00
Maakodu 5-viljasepik2047,202,400,628,00
Õun ja porgandi snäkid15055,500,900,5713,20
Kokku703,0125,6723,93100,03
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Värskekapsaborš veiselihaga250196,0412,197,3320,85
Hapukoor, R 10%1011,900,301,000,42
Astelpaju-mannakreem130280,673,8612,3839,01
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Must seemneleib1031,300,911,014,64
Kodu rukkileib1023,700,990,084,78
Must leib1024,400,660,105,22
Südamesepik1027,600,940,205,50
Maakodu 5-viljasepik2047,202,400,628,00
Pirn ja varsselleri snäkid15043,281,130,4510,65
Kokku686,0923,3723,1799,07
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kodune hakklihakaste150214,227,8616,618,92
Aurutatud rohelised oad5016,381,020,063,84
Keedetud sarvekesed5083,782,091,8614,32
Keedetud kartulid5052,011,330,0711,83
Peedisalat valge redisega5025,550,701,083,44
Hapukapsas, porgand, tomat, sibul5012,540,500,132,55
Kastmevalik salatitele211,260,021,210,09
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Pria piim, R 2.5 %15079,504,503,757,20
Must seemneleib515,650,460,512,32
Kodu rukkileib1023,700,990,084,78
Must leib1024,400,660,105,22
Südamesepik1027,600,940,205,50
Maakodu 5-viljasepik2047,202,400,628,00
Apelsin ja valge kapsa snäkid15050,251,650,2311,70
Kokku722,9125,3926,5199,14
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kõrvitsapüreesupp kanalihaga250180,977,1311,2213,82
Röstitud sepikukuubikud2086,942,960,6317,33
Kõrvitsaseemned, röstitud 528,701,222,281,03
Õli - basiilikukaste324,820,022,700,21
Kohupiimavorm marjade ja puuviljadega80167,956,175,2623,82
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Jassi seemneleib1031,001,101,433,08
Kodukandi rukkileib1022,000,740,154,09
Rehe rukkivormileib1022,000,500,104,57
Õnne sepik1023,100,790,254,40
Mahe maisivahvlid2075,001,600,1216,80
Õun ja paprika snäkid15046,280,750,3511,40
Kokku708,7622,9824,48100,54
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kala-köögiviljavorm250270,7615,5015,9517,67
Valge kaste maitserohelisega5056,531,334,243,44
Vitamiinisalat5010,890,440,122,40
Peet, mais, hernes, porru5028,921,320,195,83
Kastmevalik salatitele15,630,010,610,05
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Jassi seemneleib1031,001,101,433,08
Kodukandi rukkileib1022,000,740,154,09
Rehe rukkivormileib1022,000,500,104,57
Õnne sepik2046,201,580,508,80
Mahe maisivahvlid2075,001,600,1216,80
Pirn ja kaalika snäkid15054,601,050,5313,43
Kokku681,1325,2824,0494,19
Nädala keskmine:700,3824,5424,4398,59
10 päeva keskmine:695,6523,7223,8199,37

Pikkpäev 19.-23.11

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Frikadellisupp nuudlitega250190,5628,1448,45221,285
Must seemneleib3093,92,733,0313,92
Banaan1001041,20,324,3
Kokku388,4612,0711,7859,51
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kodujuustukaste120162,856,9212,084,00
Keedetud kartulid150156,033,990,2135,49
Kodu rukkileib2047,401,980,169,56
Piim15079,504,503,757,20
Kokku445,7817,3916,2056,25
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Koorene kalasupp200143,398,186,3214,57
Kodu rukkileib1023,700,990,084,78
Õuna- kaerahelbehõrgutis100245,232,176,7944,64
Kokku412,3211,3413,1963,99
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Punane lihasalat150204,238,2211,1918,18
Värske kurgi viilud505,150,300,051,05
Sepik50138,004,701,0027,50
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Kokku386,2613,5112,2456,16
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana - ananassi kaste120180,919,1911,899,93
Keedetud riis150194,073,781,6340,95
Kapsa- ja tomatisalat õliga5020,860,531,112,65
Kodu rukkileib2047,401,980,169,56
Maitsevesi apelsiniga1503,230,080,010,77
Kokku446,4815,5614,7963,85
Nädala keskmine:415,8613,9713,6459,95
10 päeva keskmine:415,3113,3913,5960,61
Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt evelyn.bauman@balticrest.com Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav. Pakume kuni 0.25 liitrit piima või piimatoodet koolipäevas ühe õpilase kohta. Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.