Menüü 13.-17.01

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kodune sealihakaste150153,918,8010,686,23
Küpsetatud kaalikapulgad5027,540,621,184,44
Keedetud tatar5059,622,080,7011,60
Keedetud riis5060,771,100,8311,45
Peedisalat5021,500,800,104,35
Jääsalat, porgand, redis, hernes5016,991,040,143,48
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Seemnesegu527,491,142,191,24
Maitsevesi1502,860,100,140,71
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)75220,176,413,2139,99
Pirn ja valge kapsa snäkid15049,581,130,4512,00
Kokku668,5523,2722,6595,72
Läätse ja aedviljakarri150271,1013,1512,6929,38
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kõrvitsapüreesupp kalkunilihaga250175,168,2510,3913,40
Röstitud sepikukuubikud1043,471,480,328,66
Mõnus kohupiimakreem100160,574,595,0624,38
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %15078,904,623,756,84
Leivatoodete valik (5 sorti)65190,825,552,7834,66
Melon ja porgandi snäkid15045,531,200,3810,43
Kokku694,4425,6922,6798,37
Kuskuss köögiviljadega250346,728,6914,0748,12
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Ahjulõhefileetükid50116,7411,148,020,27
Valge kaste maitserohelisega5041,740,953,022,83
Aurutatud brokoli5015,351,530,172,68
Kartulipuder5068,611,462,3610,64
Keedetud riis köögiviljadega5063,621,560,5313,39
Porgandi - lillkapsasalat5033,740,522,183,66
Peet, mais, valge redis, salatilehtede segu5022,260,880,654,83
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Seemnesegu527,491,142,191,24
Kummeli tee15018,230,000,004,49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)80234,856,843,4242,66
Mandariin ja kurgi snäkid15030,680,980,156,90
Kokku701,4427,0325,7193,82
Oa- ja aedviljahautis150101,743,924,929,85
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana - kartulisupp riisiga250308,6711,7419,4922,64
Jogurti - maasikatarretis150161,856,085,0622,92
Marjakaste2024,970,090,016,00
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176,145,132,5731,99
Õun ja nuikapsa snäkid15048,450,530,4211,93
Kokku720,0823,5627,5495,48
Risoto seentega250259,695,189,3939,69
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Makaronid hakklihaga250360,1214,5112,1947,82
Tomatikaste4022,220,540,663,72
Aurutatud rohelised oad5016,381,020,063,84
Valge redise - hapukooresalat5022,260,651,551,81
Valge peakapsas, peet, sibul, porgand5016,130,610,133,48
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Seemnesegu527,491,142,191,24
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)2573,392,141,0713,33
Pirn ja kaalika snäkid15054,601,050,5313,43
Kokku678,3221,8121,50102,94
Pasta köögiviljadega250350,779,7510,2954,71
Nädala keskmine:692,5724,2724,0197,26
10 päeva keskmine:433,9513,7116,0261,07

Pikkpäev 13.-17.01

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögiviljasupp200132,561,6710,219,79
Marja-kamasmuuti130116,253,972,4719,77
Röstitud kaerahelbed2082,922,332,8112,73
Leivatoode3088,072,561,2816,00
Kokku419,8010,5316,7658,29
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Riisiroog hakklihaga200246,268,4312,2626,43
Külm jogurtikaste3015,670,960,741,32
Jääkapsa - paprikasalat5024,040,551,711,96
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Leivatoode40117,433,421,7121,33
Kokku442,2713,6516,4160,46
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Sealiha - aedviljasupp250176,9289,02511,17411,22
Õuna - kirsi mannavaht100140,191,4130,13233,112
Piim, R2,5%5026,51,51,252,4
Leivatoode2058,7121,7090,85510,664
Kokku402,3313,6513,4157,40
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögivilja ahjuroog200207,705,708,3529,04
Kaalikasalat rosinaga5047,910,541,658,32
Roheline tee15024,300,000,005,99
Leivatoode40117,433,421,7121,33
Kokku397,339,6511,7164,68
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuni-jogurtikaste130114,367,767,125,13
Keedetud riis130168,203,281,4135,49
Porgandisalat õunaga5034,440,381,944,46
Maitsevesi1502,860,100,140,71
Leivatoode50146,784,272,1426,66
Kokku466,6315,8012,7572,45
Nädala keskmine:425,6712,6614,2162,66
10 päeva keskmine:418,9913,9613,7860,46

Menüü 20.-24.01

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkunikaste ürtidega150153.889.1110.117.02
Aurutatud lillkapsas5013.080.960.122.76
Keedetud tatar5059.622.080.7011.60
Keedetud kurkumiriis5068.141.350.5714.35
Kapsasalat värske kurgiga5022.170.531.352.47
Salatilehtede segu, peet, porgand, paprika5015.690.640.613.56
Kastmevalik salatitele1056.280.106.060.47
Seemnesegu527.491.142.191.24
Puuvilja mahlajook15038.880.290.009.43
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)70205.495.982.9937.32
Õun ja kaalika snäkid15053.180.900.5012.90
Kokku713.8923.0925.20103.13
Kikerherne - porgandikarri250245.017.0512.5425.80
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalaseljanka250169.1210.885.3119.56
Hapukoor, R 20 %1020.400.282.000.36
Puuviljasalat13054.280.640.4513.23
Vahukoor2588.300.638.751.75
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %15078.904.623.756.84
Leivatoodete valik (5 sorti)60176.145.132.5731.99
Banaan ja porgandi snäkid150103.281.650.5324.00
Kokku690.4123.8123.3697.73
Köögiviljalasanje250280.4412.5412.3032.95
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hautatud sealihatükid praeleemekastmes150187.1716.7212.482.37
Hautatud hapukapsas5047.150.551.867.13
Kartulipuder5068.611.462.3610.64
Keedetud bulgur5065.801.730.1913.60
Peedisalat5026.530.501.194.20
Valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes5019.801.040.164.25
Kastmevalik salatitele1056.280.106.060.47
Seemnesegu527.491.142.191.24
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176.145.132.5731.99
Õun ja paprika snäkid15046.280.750.3511.40
Kokku724.1029.2129.5488.01
Herne- ja aedviljahautis150116.164.694.1216.88
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kartuli - frikadellisupp250265.5418.1613.2918.48
Marja- rukkijahuvaht120152.511.560.2836.40
Piim, R2,5%5026.501.501.252.40
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176.145.132.5731.99
Pirn ja salatilehe snäkid15045.901.261.6611.19
Kokku666.5827.6119.04100.47
Kikerherne - bataadipajaroog250216.276.492.5241.79
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanarisoto250328.4814.9910.8643.70
Aurutatud brokoli5015.351.530.172.68
Porgandi - porrulaugusalat5025.230.551.193.67
Hiinakapsas, kurk, redis, peet5011.150.600.092.19
Kastmevalik salatitele1056.280.106.060.47
Seemnesegu527.491.142.191.24
Hibiskuse tee15018.230.000.004.49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)55161.464.702.3529.33
Mandariin ja lillkapsa snäkid15039.301.730.238.78
Kokku682.9625.3423.1396.53
Spinatirisoto köögiviljadega250300.489.899.1645.45
Nädala keskmine:695.5925.8124.0597.17
10 päeva keskmine:523.1817.7817.1775.94

Pikkpäev 20.-24.01

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Lillkapsapüreesupp20097.821.968.155.38
Kakao-kohupiimakreem100134.4112.001.1218.57
Aedmarjamoos2044.000.000.0011.00
Leivatoode40117.433.421.7121.33
Kokku393.6617.3810.9856.28
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Vokiroog sealihaga13097.476.695.167.40
Ahjukartulid ürtidega130168.273.703.5531.35
Kapsasalat porgandiga5014.470.510.143.31
Puuvilja mahlajook15038.880.290.009.43
Leivatoode40117.433.421.7121.33
Kokku436.5214.6010.5672.81
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanasupp200214.8947.514.41615.148
Apelsinitarretis130122.23.12026.741
Vahukoor1035.320.253.50.699
Leivatoode3088.0692.5631.28215.996
Kokku460.4813.4319.2058.58
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögivilja pajaroog sealihaga200205.367.3714.6712.79
Hiina kapsa-maisisalat5028.940.931.453.36
Õunamahlajook15057.600.110.1114.04
Leivatoode40117.433.421.7121.33
Kokku409.3211.8217.9451.52
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakkliha-köögivilja ahjuroog200253.0110.7614.8520.08
Peedisalat5021.500.800.104.35
Piparmündi tee15018.230.000.004.49
Leivatoode40117.433.421.7121.33
Kokku410.1614.9816.6650.25
Nädala keskmine:422.0314.4415.0757.89
10 päeva keskmine:423.8513.5514.6460.27
*alates 09.09.2019 lihavabamenüü taimetoitlasele
Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt office@balticrest.com
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav. Pakume kuni 0.25 liitrit piima või piimatoodet koolipäevas ühe õpilase kohta. Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

Nädala menüü

Toitlustamine
Söögivahetunnid jm info