Menüü 17.-20.02

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kodune hakklihakaste150113.108.526.555.45
Aurutatud rohelised oad6019.661.220.074.61
Keedetud tatar6071.542.500.8413.92
Keedetud riis6077.631.510.6516.38
Hapukapsasalat porgandiga6026.030.631.033.67
Salatilehtede segu, peet, porgand, paprika6018.820.770.734.28
Kastmevalik salatitele1056.280.106.060.47
Seemnesegu1054.982.284.372.48
Puuvilja mahlajook18046.650.350.0011.31
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)90264.217.693.8547.99
Pirn ja kõrvitsa snäkid15046.650.900.3811.55
Kokku795.5326.4624.53122.11
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Koorene lõhesupp300210.3811.809.4321.03
Kohupiimakreem100143.406.592.3323.58
Mahlakissell5056.860.110.0013.94
Pria piimatooted15078.904.623.756.84
Leivatoodete valik (5 sorti)80234.856.843.4242.66
Greip ja lillkapsa snäkid15042.001.800.239.53
Kokku766.3831.7519.16117.57
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkunilihatükid ürtidega6092.1012.344.520.55
Piimakaste6052.011.203.803.46
Ahjukõrvitsakuubikud6030.020.571.893.34
Kartulipuder6082.331.752.8312.77
Keedetud pärl kuskuss6075.222.301.5613.12
Peedisalat valge redisega6030.660.831.304.13
Valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes6023.761.250.205.10
Kastmevalik salatitele20112.550.2012.130.94
Seemnesegu527.491.142.191.24
Maitsevesi1803.430.130.170.86
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)80234.856.843.4242.66
Õun ja paprika snäkid15046.280.750.3511.40
Kokku810.7029.2834.3399.56
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hernesupp sealihaga300322.0515.8915.5032.50
Vastlakukkel vahukoorega60193.203.618.9424.06
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)80234.856.843.4242.66
Banaan ja porgandi snäkid150103.281.650.5324.00
Kokku853.3727.9828.38123.22

Pikkpäev 17.-20.02

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Rassolnik sealihaga200152.418.006.1117.27
Maasikasmuuti150157.753.572.6629.77
Leivatoode3088.072.561.2816.00
Kokku398.2214.1310.0463.04
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanapilaff200290.3512.9010.6035.85
Külm jogurtikaste3015.670.960.741.32
Hiina kapsa-maisisalat5028.940.931.453.36
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Leivatoode40117.433.421.7121.33
Kokku455.2418.3214.6362.57
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögiviljapüreesupp20079.7741.6583.69310.716
Röstitud sepikukuubikud1043.471.480.3158.662
Kirsitarretis130125.173.630.00727.346
Vahukoor2070.640.571.398
Leivatoode3088.0692.5631.28215.996
Kokku407.129.8312.3064.12
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Küpsetatud kartulid tomati ja juustuga200297.7112.7612.4635.02
Valge redise - õunasalat5022.460.331.103.24
Puuvilja mahlajook15038.880.290.009.43
Leivatoode3088.072.561.2816.00
Kokku447.1215.9414.8563.69

Menüü 10.-14.02

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuniguljašš150182.338.8010.4113.51
Aurutatud rohelised herned6042.123.120.248.16
Keedetud pärl kuskuss6075.222.301.5613.12
Keedetud tatar6071.542.500.8413.92
Hiinakapsasalat tilliga6022.970.971.381.98
Jääsalat, porgand, redis, hernes6020.391.250.174.17
Kastmevalik salatitele1056.280.106.060.47
Seemnesegu527.491.142.191.24
Maitsevesi1803.430.130.170.86
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)80234.856.843.4242.66
Pirn ja kaalika snäkid15054.601.050.5313.43
Kokku791.2028.1826.96113.52
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanasupp valge ubadega300336.7411.8321.6925.15
Maasikakissell150117.770.260.0328.95
Vahukoor2588.300.638.751.75
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)80234.856.843.4242.66
Õun ja nuikapsa snäkid15048.450.530.4211.93
Kokku826.1120.0734.31110.43
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Heik tilli ja sidrunimahlaga60106.9412.596.270.11
Valge kaste maitserohelisega6050.091.143.623.40
Aurutatud brokoli6018.421.840.203.21
Keedetud riis köögiviljadega6076.351.870.6416.07
Kartulipuder6082.331.752.8312.77
Kapsa-porgandi salat6033.220.721.395.21
Peet, mais, valge redis, salatilehtede segu6026.711.060.785.79
Kastmevalik salatitele1056.280.106.060.47
Seemnesegu527.491.142.191.24
Kummeli tee18021.870.000.005.39
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)80234.856.843.4242.66
Pirn ja kurgi snäkid15039.380.750.389.53
Kokku773.9129.7827.77105.84
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kodune seljanka300354.8114.2816.5238.33
Hapukoor, R 20 %2040.800.564.000.72
Õuna - odravaht100125.161.180.4329.32
Pria piimatooted15078.904.623.756.84
Leivatoodete valik (5 sorti)80234.856.843.4242.66
Melon ja porgandi snäkid15045.531.200.3810.43
Kokku880.0428.6828.49128.28
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Värskekapsa - veisehakklihahautis150155.589.969.998.03
Küpsetatud kaalikapulgad6033.050.741.425.33
Keedetud kartulid6062.411.600.0814.20
Keedetud tatar6071.542.500.8413.92
Peedisalat õliga6037.691.011.335.48
Porgand, hapukapsas, tomat, oad6016.640.770.113.41
Kastmevalik salatitele1056.280.106.060.47
Seemnesegu527.491.142.191.24
Õunamahlajook18069.120.130.1316.85
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)80234.856.843.4242.66
Mandariin ja redise snäkid15034.731.280.157.95
Kokku799.3626.0525.72119.53
Nädala keskmine:814.1226.5528.65115.52
10 päeva keskmine:800.8326.6526.23118.34

Pikkpäev 10.-14.02

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Sealiha - aedviljasupp200141.547.228.948.98
Kakao - jogurtidessert150195.268.254.6129.30
Aedmarjamoos1022.000.000.005.50
Leivatoode3088.072.561.2816.00
Kokku446.8718.0314.8359.77
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögivilja - tatraroog hakklihaga200264.7610.6110.1634.26
Külm hapukoorekaste3030.820.922.501.21
Peedisalat4017.200.640.083.48
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Leivatoode40117.433.421.7121.33
Kokku433.0515.6914.5860.99
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Bataadipüreesupp200171.382.3669.01521.55
Seemnesegu1054.982.284.3722.483
Puuviljasalat15082.893.780.31819.47
Vahukoor2070.640.571.398
Leivatoode2058.7121.7090.85510.664
Kokku438.6010.6421.5655.57
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Koorene sealihakaste130121.978.977.654.62
Ahjukartulid ürtidega130168.273.703.5531.35
Kaalika - õunasalat5019.030.380.164.59
Piparmündi tee15018.230.000.004.49
Leivatoode3088.072.561.2816.00
Kokku415.5615.6112.6461.05
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Pasta köögiviljadega200280.617.808.2343.77
Külm jogurtikaste3015.670.960.741.32
Porgandi - jääkapsasalat5029.080.501.913.01
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Leivatoode3088.072.561.2816.00
Kokku416.2911.9312.3064.80
Nädala keskmine:430.0814.3815.1860.43
10 päeva keskmine:428.7413.5515.0760.73

Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt office@balticrest.com
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav. Pakume kuni 0.25 liitrit piima või piimatoodet koolipäevas ühe õpilase kohta. Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

Nädala menüü

Toitlustamine
Söögivahetunnid jm info