Menüü 17.-21.09

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuniliha mango-karrikastmes150240.2512.7515.1413.97
Aurutatud köögiviljad5015.401.280.123.10
Keedetud kartulid5052.011.330.0711.83
Keedetud riis5064.691.260.5413.65
Hiinakapsa - aedviljasalat5030.390.572.112.57
Peet, tomat, porru, jõhvikad5016.600.690.153.34
Kastmevalik salatitele528.140.053.030.24
Kummeli-apelsinitee15018.230.000.004.49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Must seemneleib1031.300.911.014.64
Kodu rukkileib1023.700.990.084.78
Rehe rukkivormileib1022.000.500.104.57
Südamesepik2055.201.880.4011.00
Õnne sepik1023.100.790.254.40
Õun ja porgandi snäkid15055.500.900.5713.20
Kokku676.5123.9023.5695.78
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Värskekapsaborš veiselihaga250196.0412.197.3320.85
Hapukoor, R 10%1011.900.301.000.42
Astelpaju-mannakreem130280.673.8612.3839.01
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Must seemneleib515.650.460.512.32
Jassi seemneleib1031.001.101.433.08
Kodu rukkileib1023.700.990.084.78
Südamesepik3082.802.820.6016.50
Rukkisepik1026.000.892.804.66
Pirn ja varsselleri snäkid15043.281.130.4510.65
Kokku711.0423.7226.58102.27
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kodune hakklihakaste150214.227.8616.618.92
Aurutatud rohelised oad5016.381.020.063.84
Keedetud sarvekesed5083.782.091.8614.32
Keedetud kartulid5052.011.330.0711.83
Peedisalat valge redisega5025.550.701.083.44
Hapukapsas, porgand, tomat, sibul5012.540.500.132.55
Kastmevalik salatitele211.260.021.210.09
Puuvilja mahlajook15038.880.290.009.43
Pria piim, R 2.5 %15079.504.503.757.20
Must seemneleib515.650.460.512.32
Kodu rukkileib511.850.500.042.39
Kodukandi rukkileib1022.000.740.154.09
Südamesepik1027.600.940.205.50
Mahe maisivahvlid1037.500.800.068.40
Apelsin ja valge kapsa snäkid15050.251.650.2311.70
Kokku698.9623.3825.9696.02
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kõrvitsapüreesupp kanalihaga250180.977.1311.2213.82
Röstitud sepikukuubikud2086.942.960.6317.33
Kõrvitsaseemned, röstitud 528.701.222.281.03
Õli - basiilikukaste324.820.022.700.21
Kohupiimavorm marjade ja puuviljadega80167.956.175.2623.82
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Must seemneleib1031.300.911.014.64
Kodu rukkileib1023.700.990.084.78
Rehe rukkivormileib1022.000.500.104.57
Südamesepik2055.201.880.4011.00
Tume kukkel1026.200.950.185.21
Õun ja paprika snäkid15046.280.750.3511.40
Kokku694.0623.4824.2097.80
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kala-köögiviljavorm250270.7615.5015.9517.67
Valge kaste maitserohelisega5056.531.334.243.44
Vitamiinisalat5010.890.440.122.40
Peet, mais, hernes, porru5028.921.320.195.83
Kastmevalik salatitele15.630.010.610.05
Õunamahlajook15057.600.110.1114.04
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Must seemneleib1031.300.911.014.64
Kodu rukkileib2047.401.980.169.56
Must leib1024.400.660.105.22
Südamesepik3082.802.820.6016.50
Õnne sepik1023.100.790.254.40
Pirn ja kaalika snäkid15054.601.050.5313.43
Kokku693.9326.9223.8697.17
Nädala keskmine:694.9024.2824.8397.81
10 päeva keskmine:695.2423.9324.2799.46

Pikkpäev 17.-21.09

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Frikadellisupp nuudlitega250190.5628.1448.45221.285
Must seemneleib3093.92.733.0313.92
Banaan1001041.20.324.3
Kokku388.4612.0711.7859.51
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kodujuustukaste120162.856.9212.084.00
Keedetud kartulid150156.033.990.2135.49
Kodu rukkileib2047.401.980.169.56
Piim15079.504.503.757.20
Kokku445.7817.3916.2056.25
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Koorene kalasupp200143.398.186.3214.57
Kodu rukkileib1023.700.990.084.78
Õuna- kaerahelbehõrgutis100245.232.176.7944.64
Kokku412.3211.3413.1963.99
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Punane lihasalat150204.238.2211.1918.18
Värske kurgi viilud505.150.300.051.05
Sepik50138.004.701.0027.50
Puuvilja mahlajook15038.880.290.009.43
Kokku386.2613.5112.2456.16
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana - ananassi kaste120180.919.1911.899.93
Keedetud riis150194.073.781.6340.95
Kapsa- ja tomatisalat õliga5020.860.531.112.65
Kodu rukkileib2047.401.980.169.56
Maitsevesi apelsiniga1503.230.080.010.77
Kokku446.4815.5614.7963.85
Nädala keskmine:415.8613.9713.6459.95
10 päeva keskmine:415.3113.3913.5960.61

Menüü 24.-28.09

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Tomatine sealihakaste150226,873,1813,2710,93
Aurutatud köögiviljad5039,720,622,684,08
Keedetud spagetid5036,701,011,165,45
Keedetud tatar5059,622,080,7011,60
Punapeedisalat köömnetega5041,891,091,196,70
Hapukapsas, jõhvikad, sibul, tomat506,490,270,071,27
Kastmevalik salatitele211,260,021,210,09
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Pria piim, R 2.5 %15079,504,503,757,20
Must seemneleib515,650,460,512,32
Kodu rukkileib1023,700,990,084,78
Rehe rukkivormileib1022,000,500,104,57
Südamesepik1027,600,940,205,50
Õnne sepik1023,100,790,254,40
Õun ja kurgi snäkid15051,450,420,4612,51
Kokku723,1316,9625,7595,44
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Talupojasupp veiselihaga250181,5311,908,6115,23
Marjakissell10090,240,300,1222,13
Kohupiimavaht5093,063,243,6011,48
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Must seemneleib1031,300,911,014,64
Jassi seemneleib1031,001,101,433,08
Kodu rukkileib1023,700,990,084,78
Südamesepik3082,802,820,6016,50
Rukkisepik1026,000,892,804,66
Pirn ja punasekapsa snäkid15051,231,500,4512,00
Kokku610,8623,6518,7094,49
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Sügisene kanapada seentega130240,9511,5118,308,26
Ahjujuurvili5047,061,011,148,70
Keedetud kartulid5052,011,330,0711,83
Keedetud riis5064,691,260,5413,65
Porgandi-, õuna- ja sellerisalat sidrunimahlaga5023,690,480,943,93
Hiinakapsas, kurk, mais, peet5021,540,850,174,34
Kastmevalik salatitele15,630,010,610,05
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Must seemneleib515,650,460,512,32
Kodu rukkileib1023,700,990,084,78
Kodukandi rukkileib1022,000,740,154,09
Südamesepik1027,600,940,205,50
Mahe maisivahvlid1037,500,800,068,40
Õun ja redise snäkid15053,070,540,4612,93
Kokku673,9621,2123,2298,21
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Koorene kalasupp250152,165,209,7311,61
Kamavaht pohlamoosiga130254,7210,0511,2023,30
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Must seemneleib1031,300,911,014,64
Kodu rukkileib2047,401,980,169,56
Rehe rukkivormileib3066,001,500,3013,71
Südamesepik3082,802,820,6016,50
Tume kukkel1026,200,950,185,21
Ploom ja porgandi snäkid15057,451,280,7512,83
Kokku718,0424,6823,9397,35
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Pikkpoiss50137,776,6112,394,93
Hapukoorekaste5074,240,656,104,37
Meega röstitud porgandid5041,730,611,746,64
Kartuli- kaalika kruubipuder 5038,591,030,697,46
Keedetud tatar5059,622,080,7011,60
Kapsa- ja tomatisalat õliga5020,860,531,112,65
Porgand, kõrvits, tomat, varsseller5011,010,450,112,48
Kastmevalik salatitele15,630,010,610,05
Taimetee ima suhkruta1500,000,000,000,00
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Must seemneleib515,650,460,512,32
Kodu rukkileib2047,401,980,169,56
Must leib1024,400,660,105,22
Südamesepik3082,802,820,6016,50
Õnne sepik1023,100,790,254,40
Pirn ja lillkapsa snäkid15057,180,960,5414,10
Kokku639,9819,6425,6092,27
Nädala keskmine:673,1921,2323,4495,55
10 päeva keskmine:684,0522,7524,1496,68

Pikkpäev 24.-28.09

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanalihasupp aedviljadega200152,0475,82510,948,586
Kodujuustu hõrgutis mango ja banaaniga130179,8554,9472,55632,267
Kodu rukkileib4094,83,960,3219,12
Kokku426,7014,7313,8259,97
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakk - kotlet40116,925,437,985,76
Kartuli - porgandipuder150133,392,966,8915,65
Värske kurgi salat hapukoorega5015,150,431,051,17
Kodu rukkileib4094,803,960,3219,12
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Kokku417,8612,8816,3555,75
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Lillkapsa - nuudlisupp sealihaga200127,396,756,9110,26
Kodu rukkileib4094,803,960,3219,12
Kirsitarretis130125,173,630,0127,35
Vahukoor2070,640,507,001,40
Kokku418,0014,8414,2458,12
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kartulid juustuga, ahjus küpsetatud170290,1111,3712,2934,89
Külm jogurti - värske kurgikaste3015,040,770,571,73
Porgandi - lillkapsasalat5033,740,522,183,66
Kodu rukkileib2047,401,980,169,56
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Kokku425,1614,9415,2059,26
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Sealihakaste ürtidega120145,527,1910,655,64
Keedetud kartulid150156,033,990,2135,49
Peedisalat valge redisega5025,550,701,083,44
Kodu rukkileib2047,401,980,169,56
Piim10053,003,002,504,80
Kokku427,5016,8614,6058,93
Nädala keskmine:423,0414,8514,8458,41
10 päeva keskmine:419,4514,4114,2459,18
Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt evelyn.bauman@balticrest.com Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav. Pakume kuni 0.25 liitrit piima või piimatoodet koolipäevas ühe õpilase kohta. Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.