Menüü 16.-20.10

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakklihakaste150215.698.0116.609.07
Keedetud kartulid7578.022.000.1117.75
Keedetud tatar7589.423.121.0517.40
Hapukapsasalat porgandiga4019.120.420.882.45
Peedisalat4017.200.640.083.48
Seemnesegu31.500.330.030.06
Kummeli-apelsinitee15030.380.000.007.49
Pria piimatootedkuni 250
Must seemneleib2062.601.822.029.28
Rukkileib2559.252.480.2011.95
Südamesepik1027.600.940.205.50
Õun10040.300.200.369.90
Kokku641.0719.9621.5394.32
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Borš kapsa ja kartuliga, veiselihaga250206.1312.198.5821.20
Hapukoor1020.400.282.000.36
Kama-jogurtidessert130281.653.9311.0841.60
Pria piimatootedkuni 250
Must seemneleib1546.951.371.526.96
Rukkileib2559.252.480.2011.95
Südamesepik1027.600.940.205.50
Värske porgandi viilud10033.701.000.407.70
Kokku675.6922.1823.9895.27
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana - penneroog250374.8024.5312.3541.72
Tomatikaste5030.160.681.334.15
Hiinakapsasalat tilliga4017.080.651.121.32
Kaalika selleri - õunasalat4014.230.340.123.42
Puuvilja mahlajook15038.880.290.009.43
Pria piimatootedkuni 250
Must seemneleib2062.601.822.029.28
Rukkileib2559.252.480.2011.95
Südamesepik1541.401.410.308.25
Pirn10042.200.400.4010.60
Kokku680.6032.5817.84100.12
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögiviljapüreesupp sealihaga250166.979.027.9915.80
Kõrvitsaseemned, röstitud 528.701.222.281.03
Värske õli-basiiliku kaste535.800.044.010.07
Röstitud sepikukuubikud2086.942.960.6317.33
Kodujuustu hõrgutis mango ja banaaniga130179.864.952.5632.27
Pria piimatootedkuni 250
Must seemneleib1546.951.371.526.96
Rukkileib2559.252.480.2011.95
Südamesepik1027.600.940.205.50
Värviline paprika10029.051.100.206.90
Kokku661.1124.0619.5897.80
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Küpsetatud tilaapiafilee80175.4215.7512.600.01
Koorekaste tilliga5054.150.714.552.75
Keedetud kartulid7578.022.000.1117.75
Keedetud riis köögiviljadega7595.432.340.8020.09
Kapsa- värske kurgi salat seemnetega409.060.430.082.01
Kõrvitsa ja porgandisalat4017.080.330.882.36
Õunamahlajook15057.600.110.1114.04
Pria piimatootedkuni 250
Must seemneleib2062.601.822.029.28
Rukkileib2559.252.480.2011.95
Südamesepik1027.600.940.205.50
Apelsin10043.101.100.1010.20
Kokku679.3128.0021.6495.94
Nädala keskmine:667.5625.3620.9196.69
10 päeva keskmine:666.9324.7921.4595.78

Pikkpäev 16.-20.10

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana - kartulisupp riisiga250208.995.9812.1819.86
Rukkivõileib60155.315.662.6727.27
Kiivi8038.080.800.328.56
Kokku402.3812.4415.1755.69
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakkliharisoto200305.0410.8712.4237.18
Tomati - kurgilõigud506.870.320.071.37
Rukkileib3071.102.970.2414.34
Puuvilja mahlajook15038.880.290.009.43
Kokku421.8914.4512.7362.31
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kartuli - oasupp veiselihaga250224.8267.87913.18419.136
Puuviljasupp13085.7940.3510.05520.984
Kohupiimavaht2037.2251.2971.4414.59
Rukkileib3071.12.970.2414.34
Kokku418.9512.5014.9259.05
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana-jogurtikaste130118.917.927.585.13
Keedetud kartulid150156.033.990.2135.49
Kaalikasalat apelsinidega5036.370.532.114.44
Rukkileib2047.401.980.169.56
Hibiskuse-pärnaõietee15030.380.000.007.49
Kokku389.0814.4210.0662.10
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Täisteramakaronid hakklihaga200354.8513.6314.4140.23
Valge redise - porgandisalat5013.760.500.133.14
Rukkileib3071.102.970.2414.34
Maitsevesi apelsiniga1503.230.080.010.77
Kokku442.9417.1914.7958.47
Nädala keskmine:418.2114.6413.1360.48
10 päeva keskmine:421.2513.8613.5861.48

Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt tallinn.saksa@daily.ee Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav.