Menüü 7.-10.06

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkunikaste ürtidega150153,889,1110,117,02
Aurutatud rohelised oad6019,661,220,074,61
Keedetud tatar6071,542,500,8413,92
Keedetud kartulid6077,661,711,6414,47
Hapukapsasalat6026,030,631,033,67
Salatilehtede segu, peet, porgand, paprika6018,820,770,734,28
Kastmevalik salatitele1056,280,106,060,47
Seemnesegu527,491,142,191,24
Hibiskuse tee18021,870,000,005,39
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)100289,758,614,1752,16
Pirn ja kõrvitsa snäkid15046,650,900,3811,55
Kokku809,6226,6927,22118,78
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanasupp300322,3411,2521,6222,72
Vanilje-kooretarretis130185,525,198,0622,96
Marjakaste2024,970,090,016,00
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60173,855,172,5031,30
Banaan ja porgandi snäkid150103,281,650,5324,00
Kokku809,9523,3432,72106,98
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hautatud sealihatükid6098,0212,075,410,36
Piimakaste10086,692,006,335,76
Küpsetatud kaalikapulgad6033,050,741,425,33
Keedetud kartulid6062,411,600,0814,20
Keedetud kuskuss6075,222,301,5613,12
Peedisalat valge redisega6030,660,831,304,13
Valge peakapsas, kõrvits, porgand, hernes6022,171,220,174,73
Kastmevalik salatitele1056,280,106,060,47
Seemnesegu527,491,142,191,24
Maitsevesi1803,430,130,170,86
Pria piimatootedkuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)95275,268,183,9649,55
Õun ja paprika snäkid15046,280,750,3511,40
Kokku816,9531,0528,99111,15
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalasupp tomatiga300177,2412,939,5110,72
Marjane sepikuvorm100241,065,982,6248,93
Pria piimatooted15078,604,743,756,63
Leivatoodete valik (5 sorti)90260,787,753,7546,95
Greip ja lillkapsa snäkid15042,001,800,239,53
Kokku799,6833,2019,85122,75

Pikkpäev 7.-10.06

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakklihasupp200215,996,8415,5213,19
Kakao - jogurtidessert100130,175,503,0719,53
Aedmaasikamoos1018,100,040,004,50
Leivatoode3088,072,561,2816,00
Kokku452,3314,9519,8753,21
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Pasta köögiviljadega200280,617,808,2343,77
Kirju punasekapsasalat5025,350,571,383,20
Maitsevesi1502,860,100,140,71
Leivatoode3088,072,561,2816,00
Kokku396,8911,0311,0363,68
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Juurviljapüreesupp200152,662,66610,33713,826
Röstitud sepikukuubikud1040,1621,2130,4417,402
Marja-mannavaht8079,9160,8640,17218,784
Piim, R2,5%5026,51,51,252,4
Leivatoode3088,0692,5631,28215,996
Kokku387,318,8113,4858,41
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuni - kartuliroog200215,6211,248,3425,28
Kaalikasalat5015,880,480,153,80
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Leivatoode3088,072,561,2816,00
Kokku377,1614,399,8859,11

Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt office@balticrest.com
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav. Pakume kuni 0.25 liitrit piima või piimatoodet koolipäevas ühe õpilase kohta. Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

Nädala menüü

Toitlustamine
Söögivahetunnid jm info