Menüü 24.-28.04

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kurzeme stroganov150193.059.1413.968.36
Keedetud täisterapasta75108.173.412.3717.06
Keedetud tatar7589.423.121.0517.40
Porgandisalat punase redisega4019.100.400.942.74
Kapsasalat värske kurgiga4023.040.431.681.98
Seemnesegu31.500.330.030.06
Puuvilja mahlajook10025.920.190.006.28
Pria piim10053.003.002.504.80
Must seemneleib1546.951.371.526.96
Rukkileib2559.252.480.2011.95
Südamesepik1027.600.940.205.50
Pirn10042.200.400.4010.60
Kokku689.2025.2124.8493.70
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Tomatine kartuli- riisisupp veiselihaga250224.1710.858.1927.45
Maasika-jogurtidessert120255.242.9014.1128.89
Must seemneleib1546.951.371.526.96
Rukkileib3071.102.970.2414.34
Südamesepik2055.201.880.4011.00
Värske porgandi viilud10033.701.000.407.70
Kokku686.3620.9724.8696.34
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Ühepajatoit sealihaga250238.8211.7412.9020.99
Bechamell kaste (valge kaste)5035.231.701.194.55
Hapukapsa-peedi-porgandi-õunasalat seemnetega4029.020.651.892.56
Porgandisalat suvikõrvitsaga4018.220.430.932.41
Kakao200189.266.125.2628.36
Must seemneleib1546.951.371.526.96
Rukkileib2559.252.480.2011.95
Südamesepik1027.600.940.205.50
Õun10040.300.200.369.90
Kokku684.6525.6224.4393.18
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Pasta-kalasupp250187.0411.338.6016.79
Šokolaadikook80202.773.636.5631.18
Pria jogurt15090.814.033.0912.01
Must seemneleib2578.252.282.5311.60
Rukkileib2559.252.480.2011.95
Südamesepik1027.600.940.205.50
Värske kaalikas10030.601.000.307.30
Kokku676.3325.6921.4796.33
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Ahjus küpsetatud kanapoolkoib10084.959.984.900.22
Karrikaste5050.420.953.833.24
Kuskuss köögiviljadega75104.022.614.2214.44
Keedetud kartulid7578.022.000.1117.75
Hiinakapsasalat paprikaga4022.340.651.521.82
Kaalikasalat rosinaga4038.320.431.326.66
Tee suhkruga15057.710.000.0014.22
Pria piim10053.003.002.504.80
Must seemneleib2578.252.282.5311.60
Rukkileib1023.700.990.084.78
Südamesepik2055.201.880.4011.00
Apelsin10043.101.100.1010.20
Kokku689.0225.8621.50100.72
Nädala keskmine:685.1124.6723.4296.06
10 päeva keskmine:679.0424.3322.7696.67

Pikkpäev 24.-28.04

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakkliha - köögiviljasupp250245.738.7514.4121.16
Rukkileib3071.102.970.2414.34
Banaan110114.401.320.3326.73
Kokku431.2313.0414.9862.23
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Mulgipuder200273.4311.9210.2334.84
Peedisalat5021.500.800.104.35
Must seemneleib3093.902.733.0313.92
Tee suhkruga15030.380.000.007.49
Kokku419.2015.4513.3660.60
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana - nuudlisupp250215.7198.10713.80615.842
Mahlatarretis130149.634.8230.00132.198
Vahukoor1035.320.253.500.70
Rukkileib2047.401.980.169.56
Kokku448.0715.1617.4758.30
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkunipilaff200289.6311.6511.5434.97
Porgandisalat5032.420.481.943.89
Rukkileib2047.401.980.169.56
Õunamahlajook15057.600.110.1114.04
Kokku427.0514.2113.7562.47
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Pannkoogid120245.287.2849.54632.808
Aedmaasikamoos4072.40.16018
Piim15079.504.503.757.20
Kokku397.1811.9413.3058.01
Nädala keskmine:424.5513.9614.5760.32
10 päeva keskmine:427.5713.2814.6561.54

Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt tallinn.saksa@daily.ee
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav.