Menüü 11.-15.11

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Maksastrooganov150124,356,557,378,34
Aurutatud porgand, hernes5025,981,550,205,33
Keedetud kartulid5052,011,330,0711,83
Keedetud tatar5059,622,080,7011,60
Porgandi - porrulaugusalat5025,230,551,193,67
Hiinakapsas, kurk, redis, peet5011,150,600,092,19
Kastmevalik salatitele1584,410,159,090,70
Seemnesegu527,491,142,191,24
Hibiskuse tee15018,230,000,004,49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)65190,825,552,7834,66
Õun ja paprika snäkid15046,280,750,3511,40
Kokku665,5520,2524,0295,44
Hautatud köögiviljad250182,282,8910,5421,53
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Lillkapsapüreesupp kalkunilihaga250215,5311,1714,6111,41
Röstitud sepikukuubikud1043,471,480,328,66
Mahlane kamavaht150209,723,960,7647,47
Piim, R2,5%5026,501,501,252,40
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)50146,784,272,1426,66
Pirn ja salatilehe snäkid15045,901,261,6611,19
Kokku687,9023,6420,73107,79
Riisi-karri värviline supertoit250275,497,228,6940,60
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hautatud sealihatükid5090,5110,065,510,30
Hautatud hapukapsas5047,150,551,867,13
Kartulipuder5068,611,462,3610,64
Keedetud tatar5059,622,080,7011,60
Peedisalat õunaga5038,550,492,134,62
Valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes5019,801,040,164,25
Kastmevalik salatitele1056,280,106,060,47
Seemnesegu527,491,142,191,24
Maitsevesi1502,860,100,140,71
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176,145,132,5731,99
Ploomi ja lillkapsa snäkid15048,531,730,6010,50
Kokku635,5223,8624,2783,46
Seenepada150111,113,138,057,17
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana- köögiviljasupp250177,859,659,0315,79
Kakao-kohupiimakreem100134,4112,001,1218,57
Aedmaasikamoos2036,200,080,009,00
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %15078,904,623,756,84
Leivatoodete valik (5 sorti)45132,103,851,9223,99
Banaan ja porgandi snäkid150103,281,650,5324,00
Kokku662,7431,8416,3598,19
Kikerherne - porgandikarri250245,017,0512,5425,80
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Tuunikalapasta250362,8917,5416,2636,63
Aurutatud lillkapsas5013,080,960,122,76
Kapsasalat värske kurgiga5022,170,531,352,47
Salatilehtede segu, peet, porgand, paprika5015,690,640,613,56
Kastmevalik salatitele528,140,053,030,24
Seemnesegu527,491,142,191,24
Puuvilja mahlajook15038,880,290,009,43
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)50146,784,272,1426,66
Õun ja kaalika snäkid15053,180,900,5012,90
Kokku708,2926,3326,1995,88
Kõrvitsapasta muskaatpähkliga250297,506,2813,9637,54
Nädala keskmine:672,0025,1822,3196,15
10 päeva keskmine:509,3616,9418,1972,14

Pikkpäev 11.-15.11

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Sealiha kartuli - läätsesupp250230,6211,1412,5918,79
Ahjuõunasmuuti150130,012,582,1225,50
Leivatoode3088,072,561,2816,00
Kokku448,7016,2816,0060,29
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kartulivormiroog200229,8110,435,0236,65
Külm jogurtikaste3015,670,960,741,32
Kaalikasalat rosinaga5047,910,541,658,32
Maitsevesi1502,860,100,140,71
Leivatoode40117,433,421,7121,33
Kokku413,6615,459,2568,33
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Aedvilja- sulajuustusupp 250177,7624,54812,03914,376
Maasikakissell130102,0630,2210,02625,09
Vahukoor2070,640,571,398
Leivatoode40117,4253,4181,7121,328
Kokku467,898,6920,7862,19
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögivilja - tatraroog hakklihaga200264,7610,6110,1634,26
Valge redise-apelsinisalat5094,910,649,142,98
Maitsevesi1502,860,100,140,71
Leivatoode3088,072,561,2816,00
Kokku450,5913,9220,7253,95
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kohupiima-porgandikook150275,0017,117,7134,16
Pirn10042,200,400,4010,60
Õunamahlajook15057,600,110,1114,04
Kokku374,8017,628,2158,80
Nädala keskmine:431,1314,3914,9960,71
10 päeva keskmine:428,2814,7614,8959,75

Menüü 18.-22.11

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanastrooganov150158.7112.118.618.50
Aurutatud brokoli ja rohelised oad5014.501.190.112.94
Ahjukartulid ürtidega5064.721.421.3712.06
Keedetud riis5064.691.260.5413.65
Valge redise - porgandisalat5013.760.500.133.14
Peet, kaalikas, porru, jõhvikad5015.680.630.203.50
Kastmevalik salatitele1056.280.106.060.47
Seemnesegu527.491.142.191.24
Õunamahlajook15057.600.110.1114.04
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176.145.132.5731.99
Pirn ja kurgi snäkid15039.380.750.389.53
Kokku688.9424.3322.26101.05
Läätsed tomati ja karriga150130.8710.090.6921.47
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuni - kartulisupp250255.1610.7319.2710.88
Mustsõstratarretis150174.833.980.1339.97
Vahukoor1035.320.253.500.70
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176.145.132.5731.99
Õun ja porgandi snäkid15055.500.900.5713.20
Kokku696.9520.9826.0496.74
Oapilaff250355.318.709.8356.39
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Pikkpoiss veiselihast köögiviljadega5079.617.533.215.36
Koorekaste peterselliga5054.100.714.562.74
Ahjuporgandi ribad5025.410.580.904.37
Keedetud tatar5059.622.080.7011.60
Keedetud kartulid5052.011.330.0711.83
Hapukapsa - peedisalat5027.190.601.103.76
Valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes5019.801.040.164.25
Kastmevalik salatitele1056.280.106.060.47
Seemnesegu1054.982.284.372.48
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)70205.495.982.9937.32
Ploomi ja redise snäkid15043.951.280.539.68
Kokku681.3023.6224.7894.57
Köögivilja vokiroog250134.003.627.1117.00
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Koorene kalasupp250143.765.808.5111.61
Maasikakreem riisiga150281.172.7014.0135.28
Aedmaasikamoos2036.200.080.009.00
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %15078.904.623.756.84
Leivatoodete valik (5 sorti)45132.103.851.9223.99
Arbuus ja kaalika snäkid15048.231.130.4510.88
Kokku720.3618.1628.6497.59
Küpsetatud kartulid tomati ja juustuga250372.1415.9515.5843.78
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Mulgikapsad sealihaga150146.7511.397.758.17
Aurutatud rohelised oad5016.381.020.063.84
Kartulipuder5068.611.462.3610.64
Keedetud riis5064.691.260.5413.65
Porgandisalat hernestega5036.770.612.204.33
Redis, kurk, peet, mais5020.980.780.154.38
Kastmevalik salatitele528.140.053.030.24
Seemnesegu1054.982.284.372.48
Piparmündi tee15018.230.000.004.49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176.145.132.5731.99
Pirn ja punasekapsa snäkid15051.231.500.4512.00
Kokku682.8725.4723.4896.20
Suvikõrvitsahautis15088.922.523.3513.53
Nädala keskmine:694.0822.5125.0497.23
10 päeva keskmine:495.7914.4019.5067.38

Pikkpäev 18.-22.11

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakklihasupp250251.867.4017.6717.01
Kirsi - jogurtidessert120124.724.922.4420.58
Leivatoode3088.072.561.2816.00
Kokku464.6414.8921.3953.59
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Sealihakaste ürtidega120145.527.1910.655.64
Keedetud riis150194.073.781.6340.95
Hiinakapsasalat tilliga5016.940.810.901.65
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Leivatoode35102.752.991.5018.66
Kokku462.1314.8714.8167.61
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Peedisupp munaga250190.793.35911.02220.085
Õuna - rukkivaht90115.110.9970.30427.522
Piim, R2,5%6031.81.81.52.88
Leivatoode3088.0692.5631.28215.996
Kokku425.778.7214.1166.48
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Makaronid kalkunilihaga200276.7011.728.4038.26
Peedisalat jogurtiga5021.950.880.224.13
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Leivatoode40117.433.421.7121.33
Kokku418.9316.1310.4764.42
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Pannkook kohupiimatäidisega150253.8711.4010.4828.67
Aedmarjamoos2044.000.000.0011.00
Banaan5052.000.600.1512.15
Puuvilja mahlajook15038.880.290.009.43
Kokku388.7412.2910.6361.24
Nädala keskmine:432.0413.3814.2862.67
10 päeva keskmine:432.5113.8914.4962.27
*alates 09.09.2019 lihavabamenüü taimetoitlasele
Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt office@balticrest.com
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav. Pakume kuni 0.25 liitrit piima või piimatoodet koolipäevas ühe õpilase kohta. Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.