2018/2019 õppeaasta

Kelli Sildaru (10.b) – Tallinna parim juuniorsportlane 2018

Kuu parim sportlane

Eneli Veltmann (10.a), Gevin Genro Paas (12.c) – mai 2019

Sirli Roosve (11.c), Raul Raudsepp (10.a) – aprill 2019

Hedvig Talvik (11.a), Markus Faster (11.b) – märts 2019

Marie Elise Aug (10.c), Markus Kägu (9.b) – veebruar 2019

Carol Kuuskman (11.c), Karl Henrik Tiko (9.b) – jaanuar 2019

Triinu-Liis Vaikma (10.b), Carl Erik Klamas (11.c) – detsember 2018

Liisa-Maria Lääne (11.c), Klaus Erik Kruus (12.b) – november 2018

Mariell Fridemann (7.c), Otto-Robert Lipp (11.b) – oktoober 2018

Eliise-Triin Raun (12.b), Mihkel Altosaar (11.b) – september 2018

2017/2018 õppeaasta

Kuu parim sportlane

Kristi Pappel (11.c), Rain Tasane (12.b) – mai 2018

Sirli Roosve (10.c), Tõnis Orav (12.b) – aprill 2018

Anneliis Viilukas (12.b), Markus Faster (10.b) – märts 2018

Mirjam Faster (8.b), Markus Faster (10.b) – veebruar 2018

Hanna Marie Raag (10.c), Henri Einard (12.b) – jaanuar 2018

Katrin-Lisa Laius (10.a), Otto-Robert Lipp (10.b) – detsember 2017

Marie Anette Sepp (8.c), Kristofer Kartau (12.b) – november 2017

Eliise-Triin Raun (11.b), Otto-Robert Lipp (10.b) – oktoober 2017

Eneli Veltmann (9.a), Rain Tasane (12.b) – september 2017

2016/2017 õppeaasta

Kuu parim sportlane

Eliise-Triin Raun (10.b), Nikolai Romanov (11.b) – mai 2017

Glenda Tamar (12.a), Karl Suurorg (12.c) – aprill 2017

Anneliis Viilukas (11.b), Markus Faster (9.c) – märts 2017

Mirjam Faster (7.b), Karl Kattel (8.c) – veebruar 2017

Kerly Kallas (7.a), Hendrik Andre Herter (9.a) – jaanuar 2017

Anastassia Terehhova (12.c), Andreas Varter (10.b) – detsember 2016

Susann Šefer (12.a), Klaus-Erik Kruus (10.a) – november 2016

Eliise-Triin Raun (10.b), Otto-Robert Lipp (9.a) – oktoober 2016

Eneli Veltmann (8.a), Nikolai Romanov (11.b) – september 2016

2015/2016 õppeaasta

Kelli Sildaru (7.c) – Auhind “Tallinna tegus sporditegelane 2016”

Anastasija Minitš (12.a) – “Maxima humanitaartalent 2015” laureaat

Kuu parim sportlane

Carina-Renne Valdek (8.c), Nikolai Romanov (10.b) – mai 2016

Eeva-Gloria Kilu (11.c), Reni Alvin Kuimet (12.b) – aprill 2016

Mirjam Faster (6.b), Markus Faster (8.c) – märts 2016

Glenda Tamar (11.a), Silver Hein (12.b) – veebruar 2016

Maris Kiel (9.a), Pärtel Julius Pluss (12.b) – jaanuar 2016

Hannali Pihlamägi (12.a), Rasmus Marcus Nõmme (11.c) – detsember 2015

2015/2014 õppeaasta

Eleri Pilliroog (12.b) – Auhind “Tallinna tegus õpilane 2015”