Ürituste plaan 2023/2024
SEPTEMBER
01.09 – Kooliaasta ava-aktused
07.09 - Teatejooksude päev
11.-24.09 Maailmakoristuspäev
12.09 – Jaan Aru loeng “Aju arendamine, seosed nutisõltuvusega ning paremini õppimine” 9.-11. klassile
20.09 – Lastevanemate üldkoosolek kell 17.30
22.09 – Autovabapäev
25.-29.09 Sügiskompositsioonide nädalane näitus
20.-27.09 Õpilasvahetus 9.b ja 9.c
20.-26.09 Õpilasvahetus 9.a
OKTOOBER
02.10 – Muusikapäev
05.10 – Õpetajate päev
06.10 – Klasside pildistamine
10.10 – Ülemaailmne vaimse tervise päev
12.-13.10 Rebastepäevad
19.10 – Liiklusohutusalane koolitus “Iga pidu saab ükskord läbi” 9. klassidele
19.10 – 20.10 Vahvate sokkide ja susside päevad
16.-20.10 Erasmus + projekt Lissabonis
16.-20.10 Erasmus+ projekt Pariisis
NOVEMBER
01.11 – 1.-6. klasside Ukraine õpilastele Triumph Healthi töötuba
03.11 – 4.-6. klassile UNESCO koolikontsert
06.11 – 1.-3. klassile kontsert “Lapsed metsas, kännu otsas”
10.11 – Mardipäev (algklassid)
10.11 – Isadepäeva tähistamine (algklassid)
21.11 – Iseseisva õppimise päev
21.11 – 12. klassile liiklusohutuskoolitus “Selge pilt…!?”
22.11 – 11. klassile liiklusohutuskoolitus “Selge pilt…!?”
24.11 – Kadripäev (algklassid)
15.11 – PlayBox
DETSEMBER
04.12, 11.12, 18.12 – TSG Advendiaeg (kell 9.15 aatriumis)
18.12 – Tobedate jõulukampsunite päev
19.12 – Jõululaat
20.12 – Jõulukontsert
Jõulumeeleolus klassiuksed
Jõulujuttude lugemine Vesiroosi lasteaias koos 5.-6. klassidega
JAANUAR
15.-19.01 – Stiilinädal
18.01 – Ukraina päev
30.01 – Eesti kirjanduse päev
VEEBRUAR
14.02 – Sõbrapäev
19.02 – Iseseisva õppimise päev
21.02 – Vastlapäev (algklassid)
23.02 – Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine
12.-16.02 Loovtööde kaitsmine
5.-9.02 Erasmus+ projekt Lissaboniga Tallinnas
MÄRTS
06.03 – ühine kinoskäik “Elu ja armastus” (gümnaasium)
08.03 – 12.a etendus “Täna räägime armastusest”
11.-15.03 – Emakeelenädal
13.03 – Näiteringi KOKK etendus “Meie tänava lapsed”
14.03 – Ühislugemine (kell 09.30-10.00)
15.03 – Külas Kristiina Ehin ja Silver Sepp
15.03 – TSG õpilasesinduse projektipäev
20.03 – üritus “Noortelt kogukonnale – kogukonnapraktika parimad näited” (10.-11. klassid)
25. märts – Prügihundi töötoad (1. klass)
27. märts – Kirjanik Mika Keränen tuleb külla (algklassid)
28. märts – MTÜ Eesti Vähiliit ennetusloeng „Ütle EI nikotiinile ja tubakale” (4.-6. klassid)
APRILL
01.04 – Koolikotivaba päev
05.04 – TSG Talk Wave
10.04 – une coach Timo Oja loeng (8. ja 9. klassid)
11.-13.04 Model United Nations of Tallinn (MUNOT)
9.04 ja 15.04 – Vorlesewettbewerb (Saksakeelne ettelugemisvõistlus) 5.-6. klass
MAI
02.05 – Mustamäe talgud
03.05 – Teadmiste turniir (algklassid)
10.05 – 12. klasside lõpukell
16.05 – TSG Kevadkontsert kel 18.00
20.05 – Rahvusvahelise mesilaste päeva tähistamine
23.05 – Iseseisva õppimise päev
23.05 – Kaasaegne viievõistlus (1.-3. klassid)
27.-29.05 – Hädaolukordadeks valmisoleku koolitus (10. ja 11. klassid)
29.05 – Lastevanemate üldkoosolek
Taimelaat
17.-25.05 Vahetusõpilased 10.a
30.-31.05 Projekt koostöös segakoori ja Saksamaa kooli Helmholtz Gymnasium Karlsruhe
JUUNI
03.06 – Rahvusvaheline jalgrattapäev
05.06 – 2.-4. klasside kooliaasta lõpu kontsert “Kevadest saab suvi”
07.06 – Võõrkeeltepäev
10.06 – Loodus- ja reaalainete päev
11.06 – Liikumise õppetooli päev
11.06 – Kogukonnaüritus “TSG Suve Hõige” ja TSG kogukonnajooks
12.06 – Kooliaasta lõpuaktused
31.05-07.06 Õpilasvahetus 10.a
20.06 – 9. klassi lõpuaktus kell 13.00
21.06 – 12. klassi lõpuaktus kell 13.00