Tallinna Saksa Gümnaasiumi ujula sisekord

muudetud 18.10.2023

ERAISIKUTE ujumise kellaajad ja üldtingimused

• Eraisikute ujumise aeg on T ja K kell 20.00 – 21.00. Riigipühadel on maja suletud.
  • Koolimaja välisuksest pääseb majja sisse 25 minutit varem, kell 19.35. Basseini kasutamise aeg on 20.00 – 21.00. Riietusruum tuleb vabastada 21.20.
  • Ujula külastus tuleb eelnevalt kooli koduleheküljel asuval lingil registreerida. Broneeringut on võimalik tühistada kuni 3 tundi enne aja saabumist e-posti aadressil ujula@saksa.tln.edu.ee. Palume seda vajadusel kindlasti teha, et vabastada aeg teistele kasutajatele.
  • Ujulas saab tasuda pangakaardiga, sularahaarveldust ei toimu.
  • Ühekordsed ujula külastajad esitavad iga kord isikut tõendava dokumendi. Registreerimisel märgitud isikuandmed peavad vastama esitatud dokumendile.
  • 12 korra pääsmed väljastab ujula administraator ID-kaardi alusel esimesel külastusel ja need ostetakse kohe välja. Korduvpääsmed annavad hinnaeelise, aga ei taga eelisõigust broneerimisel. 12 korra pääse kehtib 3 kuud (90 päeva) väljastamise hetkest. Isikut tõendav dokument või 12 korra pääse peab alati kaasas olema.

Ujula kasutamise reeglid

• Koolimajja pääseb sisse peauksest (sisehoovis).
  • Välisjalanõud ja -riided tuleb jätta 1. korruse garderoobi.
  • Ujumismütsi kandmine basseinis on kõigile kohustuslik.
  • Ujumisriietena on lubatud traditsioonilised ujumistrikood ja -püksid. Ujumisriided, millel on needid, trukid, lukud ja nööbid ei ole lubatud. Ujula administraatoril on õigus nõuda ilma mütsita ja/või ebasobivalt riides külastaja lahkumist basseinist.
  • Isiklikud asjad saab jätta ujula eesruumis olevatesse lukustatavatesse hoiukappidesse (tasuta). Võtmekaotus on tasuline.
  • Enne basseini kasutamist on kohustuslik ennast pesta. Kasuta kindlasti seepi või pesugeeli ja pesunuustikut.
  • Saunas viibitakse ilma ujumisriieteta. Leilisauna laval istumiseks palume kasutada rätikut.
  • Kehva ujumisoskusega külastajad kasutavad basseini madalamat otsa ja esimest rada (kui seal ei ole spordiklubi treeningtundi).
  • Õnnetusest, vigastusest tuleb koheselt teavitada ujula administraatorit. Esmaabivahendid ja automaatne elustamiseseade (AED) asuvad ujula administraatori juures.
  • Kool ei vastuta külastajal tekkinud vigastuste või muude terviserikete eest ega korva sellest tulenevaid kahjusid.
  • Vettehüppeid võib teha basseini sügavamas otsas, hüppepukkidelt või nende kõrvalt.
  • Teiste ujujate häirimine on keelatud.
  • Ujula kodukorra ja administraatori juhiste mittetäitmisel on koolil õigus koostöö ajutiselt või lõplikult hüvituseta peatada.
  • Riietusruumi ja garderoobi jäetud väärtasjade eest kool ei vastuta. Kaotatud asju hoitakse alles 1 kalendrikuu, esemed saab kätte ujula administraatori käest.