TSG esindajate valimised Mustamäe Parlamenti

Otsime Tallinna Saksa Gümnaasiumi aktiivseid õpilaste esindajaid loodavasse Mustamäe Noorteparlamenti.

Mustamäe noorteparlamenti hakkavad kuuluma 5 õpilast igast Mustamäe koolist ja soovime, et meie kooli õpilaste huvid oleksid teiste seas esindatud!

Noorteparlamendi tegevused:

• Noorteparlamendi peamiseks eesmärgiks on kaasata noori linnaosa otsustusprotsessidesse ning anda neile seeläbi võimalus kaasa rääkida neid puudutavatel teemadel.
  • Noorteparlament on Mustamäe Linnaosa Valitsuse nõuandva õigusega kogu, kes koostab ning esitab ettepanekuid Mustamäe Linnaosa Valitsusele arengusuundade loomisel.
  • Osaleb ja korraldab debatte
  • Osaleb ja korraldab teemaõhtuid
  • Kutsub debatile poliitikuid
  • Osaleb ja korraldab foorumi õhtuid
  • Osaleb koolitustel
  • Tutvub teiste koolidega, kooliõpilastega
  • Tegeleb ja arutleb õppekavade üle
  • Õpib eristama ja arutleb teemal „Riik vs. KOV“
  • Osaleb ja viib läbi heategevuse aktsioone
  • Arutleb teemal „Kuidas leida noortele uusi võimalusi?“
  • Õpilaste vahetus (eesti-vene, eesti-eesti, vene-vene)

Kui tunned, et just Sulle läheb TSG õpilaste ja Mustamäe noorte elu laiemas mõttes korda ja tahaksid anda oma panuse ning oled 7.-12. klassi õpilane,

sea oma kandidatuur üles siin: http://goo.gl/forms/2auT9JsfAv

Kandidaatide tutvustusüritus toimub 16.03. kell 8:00 kooli aulas.

Oma favoriidile saad hääle anda e-valimistel, mis avatakse 16.03. kell 10:00 – 17.03. 10:00.