Menüü 9.-13.12

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Sealihaguljašš150192.338.6611.6213.51
Aurutatud brokoli5015.351.530.172.68
Keedetud makaronid5079.842.081.4714.30
Keedetud tatar5059.622.080.7011.60
Koorene porgandisalat5017.710.610.303.67
Hiinakapsas, kurk, redis, peet5011.150.600.092.19
Kastmevalik salatitele528.140.053.030.24
Seemnesegu527.491.142.191.24
Hibiskuse tee15018.230.000.004.49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)65190.825.552.7834.66
Mandariin ja lillkapsa snäkid15039.301.730.238.78
Kokku679.9724.0222.5797.35
Köögivilja - läätseguljašš150205.137.688.1123.30
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana - klimbisupp250300.8911.8318.3323.31
Jõhvikavaht10099.901.080.2223.48
Piim, R2,5%5026.501.501.252.40
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)65190.825.552.7834.66
Pirn ja salatilehe snäkid15045.901.261.6611.19
Kokku664.0021.2324.2495.05
Köögivilja ahjuroog250259.637.1210.4436.30
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hautatud kalkunilihatükid5076.2110.273.760.35
Koore - sinepikaste5058.340.625.102.60
Aurutatud porgand, hernes5025.981.550.205.33
Keedetud kurkumiriis5068.141.350.5714.35
Kartulipuder5068.611.462.3610.64
Hapukapsasalat porgandiga5021.690.520.863.06
Salatilehtede segu, peet, porgand, paprika5015.690.640.613.56
Kastmevalik salatitele528.140.053.030.24
Seemnesegu527.491.142.191.24
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)95278.888.124.0650.65
Apelsin ja kurgi snäkid15040.051.280.159.23
Kokku712.0627.0923.03101.96
Lillkapsa - kikerhernekarri15070.422.820.6313.29
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kala rassolnik250160.546.2010.0312.38
Hapukoor, R 20 %1020.400.282.000.36
Jõulu kohupiimamaius100226.836.3710.7125.72
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %15078.904.623.756.84
Leivatoodete valik (5 sorti)50146.784.272.1426.66
Banaan ja porgandi snäkid150103.281.650.5324.00
Kokku736.7223.3929.1495.96
Baklažaanihautis köögiviljadega150106.511.647.798.90
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakkliha-köögiviljapada150186.147.2311.1615.40
Aurutatud lillkapsas5013.080.960.122.76
Külm jogurti - värske kurgikaste5025.061.290.952.88
Keedetud tatar5059.622.080.7011.60
Keedetud kartulid5052.011.330.0711.83
Peedisalat valge redisega5025.550.701.083.44
Valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes5019.801.040.164.25
Kastmevalik salatitele528.140.053.030.24
Seemnesegu527.491.142.191.24
Puuvilja mahlajook15038.880.290.009.43
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)45132.103.851.9223.99
Õun ja paprika snäkid15046.280.750.3511.40
Kokku654.1420.7021.7498.45
Tatra - köögiviljasegadik250346.918.7014.1648.78
Nädala keskmine:689.3823.2924.1497.75
10 päeva keskmine:523.9914.3917.5078.80

Pikkpäev 9.-13.12

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakkliha - aedviljasupp250225.306.7817.5511.22
Kirsi-jogurtikokteil130124.883.292.4522.32
Leivatoode3088.072.561.2816.00
Kokku438.2512.6321.2949.53
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Küpsetatud kartulid tomati ja juustuga200297.7112.7612.4635.02
Värske kurgi salat hapukoorega5015.150.431.051.17
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Leivatoode40117.433.421.7121.33
Kokku433.1416.7115.3658.24
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kõrvitsapüreesupp200143.4812.6068.92815.114
Puuviljasalat13071.8383.2760.27616.874
Vahukoor2070.640.571.398
Leivatoode50146.7814.2722.13826.659
Kokku432.7410.6518.3460.05
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Sealiharisoto200269.6812.767.1639.35
Koorekaste tilliga2021.660.281.821.10
Valge redise - kurgisalat506.890.430.051.49
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Leivatoode3088.072.561.2816.00
Kokku389.1616.1410.4558.65
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Magushapu kanakaste130118.328.734.7810.37
Keedetud kartulid130135.233.460.1830.76
Porgandisalat5017.350.480.193.99
Puuvilja mahlajook15038.880.290.009.43
Leivatoode40117.433.421.7121.33
Kokku427.2016.376.8775.86
Nädala keskmine:424.1014.5014.4660.47
10 päeva keskmine:415.3614.8613.6459.34

Menüü 16.-20.12

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana-koorekaste150175.209.7511.927.72
Aurutatud brokoli ja rohelised oad5014.501.190.112.94
Keedetud riis köögiviljadega5063.621.560.5313.39
Ahjukartulid ürtidega5064.721.421.3712.06
Valge redise-värskekapsa-porgandisalat5021.530.511.112.89
Peet, tomat, porru, jõhvikad5016.600.690.153.34
Kastmevalik salatitele528.140.053.030.24
Seemnesegu527.491.142.191.24
Õunamahlajook15057.600.110.1114.04
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176.145.132.5731.99
Pirn ja kurgi snäkid15039.380.750.389.53
Kokku684.9122.3023.4599.37
Kodujuustukaste köögiviljadega150114.859.534.584.44
Teisipäev
Jõulukontsert, söökla on suletud
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Lõhe-koorekaste150172.5510.7611.367.25
Ahjuporgandi ribad5025.410.580.904.37
Keedetud makaronid5079.842.081.4714.30
Keedetud riis5064.691.260.5413.65
Peedi - kurgi salat5040.310.702.593.69
Valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes5019.801.040.164.25
Kastmevalik salatitele528.140.053.030.24
Seemnesegu527.491.142.191.24
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176.145.132.5731.99
Ploomi ja redise snäkid15043.951.280.539.68
Kokku681.1724.1225.4791.37
Pasta köögiviljadega250350.779.7510.2954.71
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kodune seljanka250295.6711.9012.7631.94
Hapukoor, R 20 %2040.800.564.000.72
Jõulukook50134.842.476.3617.34
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %15078.904.623.756.84
Leivatoodete valik (5 sorti)55161.464.702.3529.33
Mandariin ja redise snäkid15048.231.130.4510.88
Kokku759.8925.3829.6897.04
Riisi-karri värviline supertoit250275.497.228.6940.60
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Seapraad praeleemekastmega100159.9511.689.934.02
Hautatud hapukapsas5047.150.551.867.13
Keedetud tatar5059.622.080.7011.60
Ahjukartulid ürtidega5064.721.421.3712.06
Porgandisalat hernestega5036.770.612.204.33
Redis, kurk, peet, mais5020.980.780.154.38
Kastmevalik salatitele528.140.053.030.24
Seemnesegu527.491.142.191.24
Piparmündi tee15018.230.000.004.49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)65190.825.552.7834.66
Pirn ja kõrvitsa snäkid15046.650.900.3811.55
Kokku700.4924.7624.5795.69
Aedviljakarri kikerhernestega150111.043.716.0511.79

Pikkpäev 16.-20.12

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kartuli - sealihasupp200197.6413.328.7717.02
Banaan100104.001.200.3024.30
Leivatoode50146.784.272.1426.66
Kokku448.4218.7911.2167.98
Teisipäev
Jõulukontsert, söökla on suletud
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Värskekapsasupp200100.4811.7555.22212.731
Kohupiimakreem100143.46.592.32523.58
Aedmarjamoos20440011
Leivatoode40117.4253.4181.7121.328
Kokku405.3111.769.2668.64
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkuni-lillkapsa ahjuroog200270.1812.3519.3713.32
Peedisalat5021.500.800.104.35
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Leivatoode40117.433.421.7121.33
Kokku411.9616.6821.3239.72
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana-riisisalat180212.568.849.1623.76
Õunamahlajook15057.600.110.1114.04
Leivatoode40117.433.421.7121.33
Kokku387.5912.3710.9859.12
*alates 09.09.2019 lihavabamenüü taimetoitlasele
Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt office@balticrest.com
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav. Pakume kuni 0.25 liitrit piima või piimatoodet koolipäevas ühe õpilase kohta. Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.