Menüü 27.-31.01

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakklihakaste veiselihast150157.4910.609.358.09
Aurutatud rohelised oad5016.381.020.063.84
Keedetud tatar5059.622.080.7011.60
Keedetud riis5064.691.260.5413.65
Porgandisalat hernestega5036.770.612.204.33
Redis, kurk, peet, mais5020.980.780.154.38
Kastmevalik salatitele1056.280.106.060.47
Seemnesegu527.491.142.191.24
Õunamahlajook15057.600.110.1114.04
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)50146.784.272.1426.66
Pirn ja punasekapsa snäkid15051.231.500.4512.00
Kokku695.2923.4723.95100.29
Oapilaff250355.318.709.8356.39
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kana - aedviljasupp sulajuustuga250197.5711.7810.5015.24
Kakao - jogurtidessert150195.268.254.6129.30
Aedmaasikamoos2036.200.080.009.00
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176.145.132.5731.99
Arbuus ja kaalika snäkid15048.231.130.4510.88
Kokku653.3926.3618.1296.40
Köögiviljahautis250265.436.2215.0827.00
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hautatud kalkuniliha5076.2110.273.760.35
Koorekaste peterselliga5054.100.714.562.74
Ahjuporgandi ribad5025.410.580.904.37
Kartulipuder5068.611.462.3610.64
Keedetud tatar5059.622.080.7011.60
Hapukapsa - peedisalat5027.190.601.103.76
Valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes5019.801.040.164.25
Kastmevalik salatitele1056.280.106.060.47
Seemnesegu527.491.142.191.24
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)85249.537.263.6345.32
Mandariin ja redise snäkid15034.731.280.157.95
Kokku701.8126.6225.7093.40
Läätsed tomati ja karriga150130.8710.090.6921.47
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalasupp250103.5510.782.938.93
Mahlatarretis150172.655.570.0037.15
Vahukoor2070.640.507.001.40
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %15078.904.623.756.84
Leivatoodete valik (5 sorti)60176.145.132.5731.99
Õun ja porgandi snäkid15055.500.900.5713.20
Kokku657.3827.4916.8299.51
Köögivilja vokiroog250134.003.627.1117.00
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Mulgikapsad sealihaga150146.7511.397.758.17
Aurutatud brokoli ja rohelised oad5014.501.190.112.94
Keedetud kartulid5052.011.330.0711.83
Keedetud riis5060.771.100.8311.45
Valge redise - porgandisalat5013.760.500.133.14
Peet, kaalikas, porru5015.680.630.203.50
Kastmevalik salatitele1584.410.159.090.70
Seemnesegu527.491.142.191.24
Soe piparmündi - marjajook15029.660.250.097.55
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)80234.856.843.4242.66
Pirn ja kurgi snäkid15039.380.750.389.53
Kokku719.2425.2624.26102.70
Kartuli vormiroog ürtidega250243.277.858.4534.91
Nädala keskmine:685.4225.8421.7798.46
10 päeva keskmine:685.4225.8421.7798.46

Pikkpäev 27.-31.01

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Peedisupp munaga200152.632.698.8216.07
Hapukoor, R 20 %1020.400.282.000.36
Ahjuõunasmuuti150130.012.582.1225.50
Leivatoode3088.072.561.2816.00
Kokku391.118.1114.2257.92
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kartulivormiroog200229.8110.435.0236.65
Valge redise - hapukooresalat5022.260.651.551.81
Õunamahlajook15057.600.110.1114.04
Leivatoode3088.072.561.2816.00
Kokku397.7413.757.9668.50
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Sealiha kartuli - läätsesupp200184.4938.90910.07515.033
Marjakissell13098.4110.2940.02323.812
Karamelliseeritud müsli1044.851.3131.6116.708
Leivatoode40117.4253.4181.7121.328
Kokku445.1813.9313.4266.88
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögivilja - tatraroog hakklihaga200264.7610.6110.1634.26
Külm jogurtikaste3015.670.960.741.32
Kaalikasalat5060.900.565.004.17
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Leivatoode3088.072.561.2816.00
Kokku432.2514.7917.3156.45
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanakaste ürtidega130123.8810.147.304.64
Keedetud riis130168.203.281.4135.49
Kirju punasekapsasalat5025.350.571.383.20
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Leivatoode3088.072.561.2816.00
Kokku408.3516.6611.5160.04
Nädala keskmine:414.9313.4512.8861.96
10 päeva keskmine:418.4813.9513.9859.92

Menüü 20.-24.01

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalkunikaste ürtidega150153.889.1110.117.02
Aurutatud lillkapsas5013.080.960.122.76
Keedetud tatar5059.622.080.7011.60
Keedetud kurkumiriis5068.141.350.5714.35
Kapsasalat värske kurgiga5022.170.531.352.47
Salatilehtede segu, peet, porgand, paprika5015.690.640.613.56
Kastmevalik salatitele1056.280.106.060.47
Seemnesegu527.491.142.191.24
Puuvilja mahlajook15038.880.290.009.43
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)70205.495.982.9937.32
Õun ja kaalika snäkid15053.180.900.5012.90
Kokku713.8923.0925.20103.13
Kikerherne - porgandikarri250245.017.0512.5425.80
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kalaseljanka250169.1210.885.3119.56
Hapukoor, R 20 %1020.400.282.000.36
Puuviljasalat13054.280.640.4513.23
Vahukoor2588.300.638.751.75
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %15078.904.623.756.84
Leivatoodete valik (5 sorti)60176.145.132.5731.99
Banaan ja porgandi snäkid150103.281.650.5324.00
Kokku690.4123.8123.3697.73
Köögiviljalasanje250280.4412.5412.3032.95
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hautatud sealihatükid praeleemekastmes150187.1716.7212.482.37
Hautatud hapukapsas5047.150.551.867.13
Kartulipuder5068.611.462.3610.64
Keedetud bulgur5065.801.730.1913.60
Peedisalat5026.530.501.194.20
Valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes5019.801.040.164.25
Kastmevalik salatitele1056.280.106.060.47
Seemnesegu527.491.142.191.24
Maitsevesi1502.860.100.140.71
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176.145.132.5731.99
Õun ja paprika snäkid15046.280.750.3511.40
Kokku724.1029.2129.5488.01
Herne- ja aedviljahautis150116.164.694.1216.88
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kartuli - frikadellisupp250265.5418.1613.2918.48
Marja- rukkijahuvaht120152.511.560.2836.40
Piim, R2,5%5026.501.501.252.40
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)60176.145.132.5731.99
Pirn ja salatilehe snäkid15045.901.261.6611.19
Kokku666.5827.6119.04100.47
Kikerherne - bataadipajaroog250216.276.492.5241.79
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanarisoto250328.4814.9910.8643.70
Aurutatud brokoli5015.351.530.172.68
Porgandi - porrulaugusalat5025.230.551.193.67
Hiinakapsas, kurk, redis, peet5011.150.600.092.19
Kastmevalik salatitele1056.280.106.060.47
Seemnesegu527.491.142.191.24
Hibiskuse tee15018.230.000.004.49
Pria piimatooted: piim, R 2.5 % ja keefir, R 2.5 %kuni 250
Leivatoodete valik (5 sorti)55161.464.702.3529.33
Mandariin ja lillkapsa snäkid15039.301.730.238.78
Kokku682.9625.3423.1396.53
Spinatirisoto köögiviljadega250300.489.899.1645.45
Nädala keskmine:695.5925.8124.0597.17
10 päeva keskmine:523.1817.7817.1775.94

Pikkpäev 20.-24.01

EsmaspäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Lillkapsapüreesupp20097.821.968.155.38
Kakao-kohupiimakreem100134.4112.001.1218.57
Aedmarjamoos2044.000.000.0011.00
Leivatoode40117.433.421.7121.33
Kokku393.6617.3810.9856.28
TeisipäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Vokiroog sealihaga13097.476.695.167.40
Ahjukartulid ürtidega130168.273.703.5531.35
Kapsasalat porgandiga5014.470.510.143.31
Puuvilja mahlajook15038.880.290.009.43
Leivatoode40117.433.421.7121.33
Kokku436.5214.6010.5672.81
KolmapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Kanasupp200214.8947.514.41615.148
Apelsinitarretis130122.23.12026.741
Vahukoor1035.320.253.50.699
Leivatoode3088.0692.5631.28215.996
Kokku460.4813.4319.2058.58
NeljapäevKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Köögivilja pajaroog sealihaga200205.367.3714.6712.79
Hiina kapsa-maisisalat5028.940.931.453.36
Õunamahlajook15057.600.110.1114.04
Leivatoode40117.433.421.7121.33
Kokku409.3211.8217.9451.52
ReedeKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g
Hakkliha-köögivilja ahjuroog200253.0110.7614.8520.08
Peedisalat5021.500.800.104.35
Piparmündi tee15018.230.000.004.49
Leivatoode40117.433.421.7121.33
Kokku410.1614.9816.6650.25
Nädala keskmine:422.0314.4415.0757.89
10 päeva keskmine:423.8513.5514.6460.27
*alates 09.09.2019 lihavabamenüü taimetoitlasele
Täpsemat  teavet  toidu nimetuse  ning  allergiat  või  talumatust  põhjustavate  koostisosade kohta küsi e-posti aadressilt office@balticrest.com
Joogivesi on koolisööklas iga päev tasuta kättesaadav. Pakume kuni 0.25 liitrit piima või piimatoodet koolipäevas ühe õpilase kohta. Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima- ja puuvilja programmiga.

Nädala menüü

Toitlustamine
Söögivahetunnid jm info