NimiÕppeaineKonsultatsiooniaeg
Anu Aeroklassiõpetaja, inglise keelkolmapäeval 8.00, ruum A03-06 ja kokkuleppel
Michael Bellingermatemaatikaesmaspäeval 3. tund, ruum A05-06
Teresa Bönschmatemaatikareedel 5. tund, ruum B4-06 ja kokkuleppel
Frank Bühler-Haußmannajaluguteisipäeval 3. tund, ruum A5-02
Natalja Bõstrovavene keelreedel 6. tund, ruum A4-07 ja kokkuleppel
Emel Çelikinglise keelesmaspäeval 6. tund, ruum B5-07
Helen Julia Einmannklassiõpetaja, inglise keelinglise keel: teisipäeval 14.30-15.15
algklassid: neljapäeval 13.35-14.20
Helje Ertkunst ja tööõpetuskokkuleppel vastavalt vajadusele
Ülle Gatskiklassiõpetaja, matemaatikateisipäeval 7. tund, ruum A2-09
Enrico Hendriksonkehaline kasvatusteisipäeval 8.30
Kristi Helderklassiõpetaja, inglise keelneljapäeval 8.00, ruum A3-08
Ulla Herkelajalugu, ühiskonnaõpetusneljapäeval 16.30 / teisipäeval 16.00, ruum B4-05
Erik Joasaarekunstreedel 7. tund, ruum C5-04
Marju Johannsonklassiõpetaja, matemaatikateisipäeval 1. tund, ruum A2-05
Triin Jusskehaline kasvatuskolmapäeval 13.15
Reet Jõgevasaksa keelneljapäeval 7. tund, ruum A5-07
Merike Kaljumäematemaatikaesmaspäevast-neljapäevani 8.10-9.10, ruum A4-02
Maria Kanterkarjääriõpetusteisipäeval 7. tund, ruum C2-02
Helle Kasesalusaksa keelesmaspäeval 7. tund, ruum A2-10
Carmen Kaukskehaline kasvatusreedel 8.30
Monika Kaurmuusikakokkuleppel vastavalt vajadusele
Vilja Konovalovkäsitöö ja kodundusteisipäeval 9. tund, ruum B5-03
Oleg Kostandivene keelkolmapäeval 5 tund, ruum B4-06 ja kokkuleppel
Marje Kotkasklassiõpetajateisipäeval 6. tund, ruum A3 -05
Dmirty Krizhanovsky inglise keelneljapäeval 8.00, ruum B5-08 ja kokkuleppel
Mart Kuhieesti keel ja kirjandusesmaspäeval 8.00, neljapäeval 8.00-9.10 (kokkuleppel)
Ülo Kurigkehaline kasvatusreedel 7. tund ja kokkuleppel
Anu Kušvideesti keel ja kirjandusesmaspäeval 8.00, neljapäeval 8.00-9.10 (kokkuleppel)
Evely Kutsareesti keel ja kirjandus, ajalugureedel 7. tund ja kokkuleppel
Mihkel Kuusksalukeemiakolmapäeviti alates 9. tunnist, ruum B4-04
Küllike Küttsaksa keelesmaspäev 8.00, neljapäeval 8.00-9.10 (kokkuleppel)
Viktoria Latovainimeseõpetusesmaspäeval 7. tund või kokkuleppel
Monika Lehtmemajandusõpetusteisipäeval 15.15, ruum A4-05
Riina Leppmaaklassiõpetaja, matemaatika, informaatikaesmaspäeval 1. tund, ruum C4-01 ja kokkuleppel
Omari Loidfüüsikaesmaspäeval 14.30, ruum C4-05
Riina Loitajalugu, ühiskonnaõpetuskolmapäeval 8.00-9.15, ruum B4-07
Ly Lukksaksa keelreedel 7. tund, ruum A5-08
Terje Meeksaklassiõpetaja, ajalugu, ühiskonnaõpetusesmaspäeval 8.00, ruum A3-02 ja kokkuleppel
Maive Merkulovaklassiõpetaja, inglise keelkolmapäeval 15.30, ruum A2-01 ja kokkuleppel
Ülle Noodlakehaline kasvatusesmaspäeval 8. tund
Anna Novožilovasaksa keelõpetajaga kokkuleppel
Virve Oimmatemaatikaneljapäeval 8.00, ruum A4-01 ja kokkuleppel
Ivi Olevgeograafiaesmaspäeval 14.20 ja kolmapäeval 16.15, ruum A4-04
Carol Pahkkunst, informaatikaesmaspäeval ja teisipäeval 8.00, ruum C5-04
Mare Paistkehaline kasvatusteisipäeval 8.00, ruum 348
Hedda Pihlamägiklassiõpetaja, eesti keel ja kirjandus, loodusõpetusesmaspäeval 8.00, ruum A2-06
Helle Pikkoreesti keelõpetajaga kokkuleppel
Kertu Pildreklassiõpetaja, inglise keelreedel 13.35 -14.20, kokkuleppel õpilasega esmaspäeval 8.00, ruum A3-01
Pille Pirnmatemaatika, inimeseõpetusneljapäeval 8. tund, ruum A2-08, kokkuleppel õpilasega
Lea Pormansaksa keelteisipäeval 15.15, ruum A5-12
Külli Puhkimmuusikareedel 14.25, ruum B5-01
Anna-Maria Rebaneklassiõpetajateisipäeval 7. tund, ruum täpsustamisel
Markus Reischlfüüsikaõpetajaga kokkuleppel
Kaja Reissaarsaksa keel, rootsi keelesmaspäeval 7. tund, ruum A5-08 ja kokkuleppel
Signe Rosenbergsaksa keelreedel 6. tund, ruum A5-10
Aili Runduklassiõpetaja, eesti keel aja kirjandus, ajalugu, hispaania keelkolmapäeval 8. tund ja kokkuleppel
Kaarel Runduinimeseõpetusreedel 1. tund, ruum B3-05
Astrid Rätsepeesti keel ja kirjandusreedel 7. ja 8. tund, ruum A04-09 (kui reede on riiklik püha, siis kolmapäeval 9. tund)
Aina Saaressaksa keelneljapäeval 6. tund, ruum A-509 ja kokkuleppel õpetajaga
Kaido Sakskehaline kasvatusteisipäeval 4. tund
Liina Valvikinglise keelreedel 13.35-14.20, ruum B5-08 ja kokkuleppel
Laura Steinbachsaksa keelesmaspäeval 7. tund, ruum B5-05
Kaire Suminklassiõpetaja, eesti keel ja kirjandusesmaspäeval 6. tund, ruum A2-02 ja kokkuleppel
Mae Sutropbioloogianeljapäeval 7. tund, ruum C4-05
Arvo Talalaevgeograafia, bioloogiareedel 14.20-15.15 ja kokkuleppel
Margit Tammekändsaksa keel, inglise keelteisipäeval 8.00-8.30, ruum B5-06 või kokkuleppel
Lisa Tomaschewskibioloogiakolmapäeval 5. tund, ruum A05-04
Anu Tuulmetsuurimistöö alusedõpetajaga kokkuleppel
Ene Tõnnisklassiõpetaja, eesti keel ja kirjandus, inimeseõpetusesmaspäeval 6. tund, ruum A3-04 ja kokkuleppel
Hele Tähtfüüsikaesmaspäeval 8. tund ja kokkuleppel
Ene Uibomuusika6. tund ja kolmapäeval 16.10, lisaks kokkuleppel
Veiko Vahurtööõpetus, tehnoloogiaõpetusreedel 7. tund
Külli Veermeklassiõpetaja, loodusõpetusteisipäeval 8.30-9.15, ruum A2-10
Tanel Viksriigikaitseõpetajaga kokkuleppel
Alexander Vosssaksa keelesmaspäeval 11.25-12.10