Distantsõpe

Õppetöö korraldus
Distantsõppe korraldamisel lähtume TSG kodukorrast ning anname täiendavat informatsiooni jooksvalt eKooli ja kodulehe vahendusel.

Toitlustus
Tallinna linn pakub võimalust abivajavatel peredel saada toidupakke. Lisainfot saadame eKooli kaudu.

Tervishoid
Kooliõde Svetlana Lorvi-Talisainen nõustab kooliperet telefoni teel tööpäeviti kell 9.00-16.00, telefon 5625 6671.

eKool

eKooli pääseb aadressilt ekool.eu, kasutades autentimiseks kasutajanime ja parooli, ID-kaarti või muud turvalist logimisviisi. Soovitame kasutada HarID lahendust, mis aitab ühe kasutajaga sisse logida mitmesse rakendusse ning luua turvalise konto ka alaealisele, kellel ei ole ID-kaarti.

Tugisüsteem

Psühholoog ja sotsiaalpedagoog nõustavad telefoni, e-kirja ja Skype teel. Skype nõustamine toimub eelnevalt kokkuleppel.

Tallinna Saksa Gümnaasiumis kasutatavad õpikeskkonnad

Info ja nõuanded

VAATA Innove lühivideoid koduõppega toimetulekuks

10 nõuannet õpilasele

10 nõuannet õpetajale

10 nõuannet lapsevanemale

Lapsevanema levinud mured ja julgustavad vastused

Hoidkem enda ja lähedaste tervist!

opiq