nutisport

Nutisportlaste edukas hooaeg

Nutispordi hooaeg on meie kooli õpilastele olnud igati edukas. Osaleti eelvõistlustel ja finaalides, kus häid tulemusi saavutati nii Tallinna kui ka vabariigi tasemel võisteldes.

Tallinna NUPUTA viktoriinil saavutas 5.-6. klasside võistkond Tallinnas 26 kooli seas 5.-6. koha.

Võistlesid:

Rasmus Maddison ja Rasmus Tõnissoo (5.kl), Saskia Siniorg ja Triinu Heinaja (6.kl).

7. klasside võistkond saavutas 27 osalenud kooli seas 9. koha.

Võistlesid: Kristina Maranik, Rasmus Paas ja Helena Maddison.

Nutispordi piirkonna meistrivõistluste (Tallinn) finaalis saavutasid tippspordi tasemel 6. klassi õpilased Mirtel Laitamm 1. koha, Heidi Liine Olep 2. koha ja Andreas Merilind 5. koha.

Nutispordi Eesti meistrivõistluste finaalis saavutas Mirtel Laitamm auväärse 5. koha.

Nutispordi Vabariiklikul Rahvaspordipäeval (rahvaspordi tase) esindasid meie kooli:

Armand Muoni (3.kl) 16. koht
Robin Pilv (3.kl) 18. koht
Rene Tiimus (4.kl) 13. koht
Gerly Anniko (4.kl) 22. koht
Saskia Siniorg (6.kl) 4. koht

Kiidame õpilasi heade tulemuste eest ning täname õpilasi juhendanud õpetajaid.

Õpetaja Marju Johannson