Postitused

Suurepärane tulemus peastarvutamisvõistlusel viis pranglimise vabariiklikku finaali

11.-13. veebruaril toimusid pranglimise piirkondlikud finaalid üle Eesti.
Tallinna koolide parimate peastarvutajate seas võistles ka meie kooli õpilane Grete Johanna Korb (4.a), kes saavutas oskajate (4.-6. klass) vanusegrupis 4. koha.

Tallinna finaali tulemused

Grete Johannat juhendas õpetaja Ülle Gatski.

Suured tänusõnad vanematele järjepideva koduse toetuse ja innustamise eest!

Grete Johanna pääses oma suurepärase viievõistluse tulemusega ka pranglimise vabariiklikku finaali, mis seekord toimub 3. märtsil Pääsküla koolis.

Hoiame pöialt!

Rahvusvaheline pranglimise finaalvõistlus 2019

27. aprillil toimus Kilingi-Nõmmel rahvusvaheline pranglimise finaalvõistlus, kus osalesid Läti, Leedu, Ukraina, Sloveenia, Georgia ja Eesti parimad peastarvutajad.

Meie kooli 3. a klassi õpilane Grete Johanna Korb võistles Eesti tiimis sirgujate (1.-3. klassi) vanusegrupis ja saavutas südika osalemisega 13. koha kogudes viievõistlusel 15 213 punkti.

Täname Grete juhendajat õpetaja Ülle Gatskit!

Rahvusvahelise finaalvõistluse tulemused

Eesti parimad peastarvutajad võtsid Tartus mõõtu

27. märtsil toimusid Tartus Hugo Treffneri Gümnaasiumis Eesti Meistrivõistlused pranglimises.

Esmakordselt jõudsid meie kooli õpilased vabariiklikku finaali, kuhu pääsevad piirkondlike võistluste koondtulemuste põhjal ainult 14 sirgujat + 1 esimese klassi õpilane, 15 oskajat, 10 neidu, 10 noormeest, 5 naist ja 5 meest.

Eesti meistrivõistluse finaalis saavutasid 3.a klassi õpilased Grete Johanna Korb  5. koha ja Viktor Lukjanov 12. koha.

Vaata tulemusi siit

Õpilasi juhendas õpetaja Ülle Gatski.

Suured tänusõnad vanematele järjepideva koduse toetuse ja innustamise eest!

Lisaks pääses Grete Johanna Korb rahvusvahelisele võistlusele, mis toimub 27. aprillil. Hoiame talle pöialt!

Meie õpilased pääsesid pranglimise vabariiklikku finaali

Meie kooli õpilased olid taaskord edukad pranglijad ehk peastarvutajad.

Sügisel alanud pranglimise eelvoorude põhjal pääses Tallinna finaali meie kooli kuus õpilast kahest vanuseklassist. 13. märtsil toimunud Tallinna finaalis võistlesid:

1.-3. kl. sirgujad
Grete Johanna Korb (3.a) – 1. koht
Viktor Lukjanov (3.a) – 3. koht
Caius Priit Riisalu (3.c) –  7. koht

4.-6. kl. oskajad
Siim Strandson (6.c) – 5. koht
Sander Saagpakk (6.c) – 6. koht
Ken-Caspar Tomson (6.b) – 9. koht

Tallinna finaali tulemused

Õpilasi juhendasid õpetajad: Ülle Gatski, Kristi Helder ja Marju Johannson.

Suured tänusõnad vanematele järjepideva koduse toetuse ja laste innustamise eest!

Vabariiklikule võistlusele, mis toimub 27. märtsil Hugo Treffneri Gümnaasiumis, pääsesid Grete Johanna Korb ja Viktor Lukjanov.
Soovime neile edu ja hoiame üheskoos pöialt!

Pranglimise finaal 2018

Pranglimine 2018 Tallinna piirkonna meistrivõistluste finaali pääses eelvoorude põhjal meie koolist 7 parimat peastarvutajat 4.-6. klassidest.

Individuaalselt olid tublimad:

4. koht Sander Saagpakk, 5.c klass
5. koht Siim Strandson, 5.c klass
9. koht Oliver Veltmann, 5.c klass
10. koht Triin Erala, 6.b klass
15. koht Mark Anry Kriisa, 6.b klass
18.-19. koht Maria Juuse ja Iris Kull 6.b klass

Täname õpetajaid Marju Johannson ja Ülle Gatski, kes lapsi harjutama ja osalema ärgitasid.

Pranglimise finaal

Pranglimine 2016 Tallinna piirkonna meistrivõistluste finaali pääses eelvoorude põhjal meie koolist 16 parimat peastarvutajat.

Individuaalselt olid tublimad:

7.- 12. klasside neiude arvestuses
3. koht Liisa Gatski 11.a klass

1.-3. klasside arvestuses
7. koht Siim Strandson 3.c klass
8. koht Oliver Veltmann 3.c klass
12. koht Holger Vatter 3.d klass
13. koht Sander Saagpakk 3.c klass
18. koht Riko Kolts 3.c klass
29. koht Marius Martin Sapas 3.c klass

4.-6. klasside arvestuses
6. koht Roven Ren Pajumets 5.a klass
12. koht Triin Erala 4.b klass
22. koht Mark Anry Kriisa 4.b klass
30. koht Iris Kull 4.b klass
32. koht Cristin Lilienthal 6.a klass
35. koht Marius Jõemägi 5.a klass
36. koht Mehis Kortel 5.c klass
37. koht Markus Parm 5.c klass
38. koht Erik Ellervee 5.c klass

Kolme eeletapi tulemusel selgitati välja Tallinna piirkonna parimad klassid.

2. koht 3.c klassile Tallinna koolide 1.- 3. klasside arvestuses
3. koht 4.b klassile Tallinna koolide 4. – 6. klasside arvestuses

Vabariigis saavutas piirkondlike finaalide koondtulemuste põhjal 3.c klass 3. klasside arvestuses 4. koha ja Tallinna Saksa Gümnaasium koolide arvestuses 27. koha.
http://miksike.ee/#pranglimine

Täname kõiki õpetajaid, kes lapsi harjutama ja osalema ärgitasid.