Tallinna koolinoorte meistrivõistlused sõudeergomeetritel 2017

30. märtsil toimusid Tallinna koolinoorte meistrivõistlused sõudeergomeetritel Concept-2. Sellel aastal näitasid paljude koolide võistkonnad väga kõrgeid tulemusi ja selle valguses on meeldiv tõdeda, et tubli olid ka meie kooli võistkonnad.

Meie põhikooli tütarlapsed näitasid võistlustel väga head aega ja võistkond koosseisus Hedvig Talvik (9.a), Hanna-Maria Ostapenko (9.a), Anette Peterson (7.b) ja Mia Kolmann (6.a) saavutasid hinnatava 3. koha.

Põhikooli poeglaste võistkond kooseisus Otto-Robert Lipp (9.a), Edvard Ellervee (9.a), Henri Künnap (9.b) ja Georg Mauer (9.c) saavutasid kümnenda koha.

Kokkuvõttes saavutas põhikooli võistkond 5. koha.

Gümnaasiumi neidude võistkond koosseisus Glenda Tamar (12.a), Greta Maltšenko (12.a), Eeva-Gloria Kilu (12.c) ja Anneliis Viilukas (11.b) saavutasid väga hea ajaga 6. koha.

Noormeeste võistkond üllatas hea aja ja 3. kohaga. Võistkond esines koosseisus Martin Uutman (12.a), Kristofer Märtson (12.c), Rain Tasane (11.b) ja Henri Einard (11.b).

Kokkuvõttes saavutas gümnaasiumi võistkond 2. koha Gustav Adolfi Gümnaasiumi järel ja Vanalinna Hariduskolleegiumi ees.