Filmivõtted koolimajas

23. ja 24. jaanuaril viibis meie koolimajas ERR võttegrupp, kes jälgis läbi kaamerasilma koolielu.

Juhuslikkuse printsiibil filmiti ka 6.c, 12.b ja 9.b klassi tunde ning 9.b klassi külaskäiku A.H. Tammsaare muuseumisse Kadriorus.

Tõeliselt meeldiv oli teise filmimispäeva lõpus kuulda, et kogenud teletegijad polegi üheski koolis nii hästi käituvaid koolilapsi kohanud.

Kui tavaliselt pidavat kaamerad ja mikrofonid õpilasi lollitama ja edvistama ajama, siis meie kooli õppurid jätkasid oma õppetööd ja muid toiminguid kaamera surisedes nii, nagu oleksid nad juba suure Hollywoodi kogemusega enesekindlad staarid.

Õpetajalt küsiti isegi, kas lapsi on eelnevalt ähvardatud ebakorrektse käitumise pärast koolist välja heita – see küsimus pani küll muigama, sest TSG õpilased ongi alati ja igas olukorras viisakad!

ERR võttegrupp TSGs

Pildil on 9.b klassi tund kangelaslikkuse teemal. Külas on meie kooli vilistlane Ott Jõesaar, kes Afganistanis sõjalisel missioonil olles maamiini otsa sattus ja rängalt vigastada sai.

Õpilased said hulgaliselt uut infot nii sõjategevuse, kangelaslikkuse kui ka selle kohta, kuidas eluraskustest hoolimata säilitada elurõõm ning positiivne meel.

õpetaja Anu Kušvid

filmivõtted TSGs