Hõbevillak

Hõbevillak toimub 8. detsembril TSGs

Oled oodatud 8. detsembril kell 18.00 toimuvale telemängule”Hõbevillak” Tallinna Saksa Gümnaasiumis, kus omavahel võistlevad teadmistes ja nutikuses Mustamäe kooliõpilased.

Telemängus võistlevad kolmeliikmelised võistkonnad, kes peavad piiratud aja jooksul ekraanil esitatud küsimustele õigesti vastama.
Küsimused on erinevate teemade järgi voorudesse jagatud. Voorud esindavad koolitunde, Eestit, jõulud, Merekultuuri aastat ja Mustamäed. Kohapeal esinevad tänavatantsu ja Hip Hopi tantsutrupp Mustad Kassid ja tuntud Eesti artist MEISTERJAAN! Õhtujuhi rolli täidab vaimukas poliitik Rainer Vakra.

Kolmeliikmeline tiim saab end registreerida: https://goo.gl/forms/MjfPxi4qlGuhM3Ey1

Igast koolist saab registreerida alates 8. klassist piiramatu arv võistkondi. 5. detsembril avalikustatakse võistlema pääsenud tiimid!

Tule ja ela kaasa oma kooli esindustiimile! Kohapeal pakutakse suupisteid ja oodata on üllatusi. Kogu üritus on tasuta kõigile noortele!

Suurürituse korraldajad Mustamäe Avatud Noortekeskus, noorteorganisatsiooni Mustamäe Õpilaste Tegus Esindus ja Mustamäe Noorteparlament.