Humoreskide esitamise võistlus „Keelepaelad 2018“

Juba 7. aastat toimus meie koolis humoreskide esitamise konkurss “Keelepaelad”. Eelmistele aastatele sarnaselt oli üritus väga populaarne, osaleda soovijaid oli väga palju. Lõppvõistlusele pääses kahes esimeses vanuseastmes eelvoorudest.

Mõõduvõtmist hindas žürii, kuhu kuulusid:

TSG vilistlane ja žürii pikaajaline liige GERLI TIGANIK, 12. a klassi õpilane MARTINA EERME, TSG vilistlane ja ürituse algataja õpetaja Marge Raja tütar ÜLLE-RIIN RAJA, meelelahutusärimees ning festivalide korraldaja INDREK DITMANN. Žürii esimees oli teatri-, tele ja filminäitleja, paljude naljasaadete võrratu osaline JAN UUSPÕLD.

Ka sel aastal osalesid konkursil Mustamäe Gümnaasiumi õpilased õpetaja Tiina Kiiseli juhendamisel ja neil läks väga hästi!

Humoreskide esitamise konkursi “Keelepaelad 2018” tulemused:

Luige nokk 20181.-3. KLASSID
1. koht Antoni Kornet 2.a (MG)
2. koht Tomi Juuse 1.b (TSG)
3. koht Joosep Tiit 1.a (MG)

Eriauhind
Eriauhind parimale kihvalõksutajale Ell Juhanile (1.a klass MG)

4.-6. KLASSID:
1. koht Rasmus Rihard Allmägi 5.a
2. koht Anna-Maria Kiivikas 5.a
3. koht Erik Kala 4.a

Eriauhinnad
Eriauhind parima partneri tunnetuse eest Rasmus Maivelile ja Mark Tjurlikule 6.b
Eriauhind parimale lavanärvi tunnetajale Elsbeth Luule Ainsonile 5.c

7.-12. KLASSID:
1. koht Elo Vahtrik 12.a
2. koht Siim Lukas Simmo 11.b
3. koht Mardi Truus 11.a

Eriauhinnad
Eriauhind “Parim muusikaline huumor” Liisi Toominga ja Maris Korteli esituses 11.a
Eriauhind “Parima kelbas” Taavi Kalevile ja Fredy Laurile 11.b

KEELEPAELAD LAUREAAT 2018 ON JOONAS SOONESTE (4.c)!

Parimad esinejad pääsevad festivali Luige Nokk lavale pühapäeval, 10. juunil kell 14.00!

Ootame kõiki kaasa elama! Vaata lähemalt siit: http://www.luigenokk.ee/

Lühifilmide konkursil teemal “Kooli remont/uus kool” saavutasid žürii lemmiku tiitli kaks filmi!

Ühe filmi autoriteks olid Katrin-Lisa Laius ja Kadri-Ann Lainde ning teise filmi autoriks 10.a klassi poisid!

Palju õnne!

Täname kõiki nii eelvoorudes kui ka lõppvõistlusel osalejaid, juhendajaid ja lastevanematest innustajaid ning ka väga head publikut!

Tallinna Saksa Gümnaasium tänab toredate ja praktiliste kingituste eest Loodusinvesti ja suurim tänu žüriiliikmetele meeleolukate meenete eest.