Kandideeri TSG õpilasesindusse

TSG õpilasesindus ühendab kooli kõige aktiivseimaid ja ettevõtlikumaid õpilasi.

kandideeri õpilasesindusseÕpilasesinduse kaudu saavad noored oma arvamust avaldada, koolielu kujundamisel kaasa rääkida ning seista õpilaste vajaduste ja soovide eest. Peaaegu igapäevaselt antakse oma panus koolikogemuse paremaks muumisel. Ühiselt korraldatakse aastaringselt mitmesuguseid üritusi (näiteks mälumänguturniirid, tantsu- ja lauluvõistlus, kontserdid jm), mis annavad teistele õpilastele võimaluse end loomingulisemalt väljendada, samas ka ennast arendades ja harides.

Ka sellel õppeaastal oodatakse kooli õpilasesindusse uusi liikmeid.
Kui sul palju ideid koolielu arendamiseks, oled aktiivne suhtleja, soovid saada meeskonnatöö kogemust või tahad lihtsalt enda koolikogemust huvitavamaks teha, siis on ÕE midagi sulle.
Pakume omaltpoolt meeldivat töökollektiivi ja võimalust enda liidrioskusi arendada.

Kandideerimiseks tuleb täita ankeet ja osaleda koosolekutel.

Laura Heleene Tirkkonen, 11.a