PlayBox 2018

15. novembril 2018 toimus traditsiooniline TSG PlayBox.

Üritus oli väga meeleolukas ja saalitäis publikut elas esinejatele aktiivselt kaasa.

Sel aastal olid õhtujuhtideks Henri-Georg Eiche (11.c) ja Prudence Teder (12.b).

Žüriisse kuulusid: õpetajad Anu Kušvid ja Katre Merilaid, õpilaste esindajad Ester Nugis ja Mirjam Kärk ning lapsevanem Alar Eiche.

Osalejaid oli kokku 12 kahes erinevas vanusegrupis: 1.-6. klass ja 7.-12. klass.

Võitjad

1.-6. klass

I koht – Loviise Aarelo, Liina Vinkel, Mia Brit Eerm ja Kelli Maarja Tolli (3.b) etteastega „Ariana Grande“

II koht läks jagamisele – Nils Mailend, Raido Sireli, Richard Paas ja Oliver Teder (3.a) etteastega „NUBLU & REKET REMIX“ / Liisi Helena Kasesalu, Mari Maurer ja Risto Maurer ja Eliise Lusti (6.c / 1.c) etteastega „Mustad Pantrid“

III koht – Saskia Rammo, Marleen Kask (3.b) etteastega „Nightcore Marhup“

7.-12. klass

I koht – 12.b klass etteastega “NEXT LEVEL”

II koht – 10.b klass etteastega “Maria Underi reedeõhtu #Eesti100”

III koht – 11.c klass “Aeroobsed Jänkud”

Täname kõiki sponsoreid: Street Shop ONE, Iv Pluss AS, Eesti Teatri Agentuur, Eesti Vabaõhumuuseum, Park Minigolf ja Tallinna Botaanikaaed.

Suur tänu Andresele, Käthlin Popovile, TSG Õpilasesindusele ja kõigile teistele, kes ürituse kordaminekusse oma panuse andsid!

PlayBox 2018 võitjad

Noorem vanuserühm: