Kolmas koht linnaosa rahvastepallivõistlustel

Meie kooli 5. klasside tütarlapsed võistlesid jaanuari lõpus Mustamäe Reaalgümnaasiumis linnaosa koolide rahvastepallivõistlustel.

Alagrupimängud toimusid 21. jaanuaril. Seal õnnestus meie kooli võistkonnal oma alagrupp ära võita. Tüdrukud olid väga tublid – alagrupp võideti ühegi kaotuseta. 31. jaanuaril toimusid finaalmängud. Sel ajal kimbutas aga mitut tublit mängijat viirushaigus ja seetõttu nad finaalmängudes osaleda ei saanud.

Võistkond saavutas sellele vaatamata auhinnalise 3. koha.

Kõige tublimad mängijad olid Kristiin Silland 5.a klassist ja Elerin Meier 5.b klassist.

Võistkonda kuulusid veel:
Karina Grünbaum, Lenna Viira ja Romili Rand 5.a klassist; Maria Kalbus, Birgit Kolts ja Tinke Lote Sild 5.b klassist ning Getter Rõivasepp, Emma Lotta Jürvetson, Mishelle Romahhova 5.c klassist.

rahvastepallivõistkond