Koolitus lastevanematele: Kooli ja kodu koostöö

Neljapäeval, 16. veebruaril kell 18:00-19:00 toimub kooli aulas koolitus “Kooli ja kodu koostöö”.

Koostöö teemal on palju räägitud, aga endiselt tõdeme aeg-ajalt, et seda kuidas päriselt teha koostööd kooliga, mõistetakse väga erinevalt.

Lastevanemate Liidul on valmimas uuring, mille kohaselt selgub, et meie lapsevanemad usaldavad meie haridussüsteemi ja enamasti ka õpetajaid. Lastevanemad näevad probleemi selles, et lastel on ülekoormus. Õpilased kurdavad, et liiga palju antakse kasutuid koduseid töid. Psühhiaatrid tõdevad, et psühhiaatrilised probleemid on kasvu trendi näitamas.

Mida siis teha? Probleem on kõigil, seega tuleb pead kokku panna ja muuta neid asju, millega me rahul ei ole. Seda saab teha vaid koostöös.

Koolitusel uurime koostöö teemade erinevaid tahke ja võimalusi.

Koolitaja
Kristiine Vahtramäe