Meie kooli õpilased korvpalli Eesti Karikavõistluste finaalis

Meie kooli õpilased mängivad oma klubide võistkonnas korvpalli Eesti Karikavõistluste finaalis.

Eesti Karikavõistluste finaalturniiril pääsesid finaali PU16-klassis (2004.a ja nooremad) SK Nord ja Audentese SK võistkonnad. SK Nord alistas poolfinaalis tulemusega 69:66 TalTech BS/Rae SK võistkonna ning teises poolfinaalis oli Audentese SK tulemusega 84:74 parem Tartu Ülikooli Korvpallikoolist.

SK Nord võistkonnas mängivad ka aasta nooremad meie kooli poisid Edvard Marius Herter (8.a), Henri Thor Parve (8.a) ja Rasmus Suvi (8.b) ning Audentese SK-s mängib Mark Nurmsalu (8.a) (samuti aasta noorem).

Poiste U 16 Karika finaal toimub 22.12.2019 kell 13:45 Jüri Spordihoones.

Samuti jõudsid karikavõistluste finaali SK Nord U14 poisid, alistades poolfinaalis Rakvere SK/Tarvase võistkonna tulemusega 77:42. Finaalis minnakse vastamisi Rapla/Kohilaga, kes oli poolfinaalis parem Tartu Ülikooli Korvpallikoolist.

SK Nord võistkonnas mängivad ka meie kooli õpilased Rasmus Rihard Allmägi (7.a), Jan-Erik Joost (7.a), Indrek Kalbus (7.a), Holger Vatter (7.a), Cristofer Kalkun (7.b) ja Albert Roolaid (7.b).

Poiste U14 Karika finaal toimub 21.12.2019 kell 16:00 Jüri Spordihoones.