Parim sportlane – november 2019

Tallinna Saksa Gümnaasiumi novembrikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Mailian-Elisabeth Matsina ja Karevi Pajumets.

2019. aasta novembrikuu parima sportlase valimisel osalesid 33 kooli vilistlast. Neidudest pälvis kuu parima sportlase tiitli 96 punktiga 12.c klassi õpilane Mailian-Elisabeth Matsina. Talle järgnesid 57 punktiga Triinu-Liis Vaikma (11.b) ja 34 punktiga Mariell Friedemann (8.c). Noormeestest oli esikoha heitlus kolme abituriendi vahel pingeline kuni viimase vilistlase hääletamiseni ning lõpuks pälvis novembrikuu parima sportlase tiitli 57,5 punktiga 12.a klassi õpilane Karevi Pajumets. Talle järgnesid 55,5 punktiga Otto-Robert Lipp (12.b) ja 53 punktiga Hendrik Andre Herter (12.a).

Mailian-Elisabeth Matsina oli Eesti Koolispordiliidu meistrivõistlustel korvpallis 3×3 gümnaasiumi neidudele 1. koha võitnud naiskonna üks parimaid mängijaid.

Karevi Pajumets kuulus Tallinna koolinoorte XXXVIII spordimängude raames toimunud gümnaasiumi noormeeste jalgpalli poolfinaalturniiril 2. koha ja finaalturniiril 3. koha võitnud võistkonna koosseisu ning oli nendel turniiridel üks võistkonna parimaid mängijaid.

kuu parim sportlane - november2019