Minipinksiturniir 2016

Minipinksiturniiri tulemused

Tallinna Saksa Gümnaasiumi esimesene minipinksiturniir toimus 21. jaanuaril 2016. Osa võttis 28 võistlejat.

Loosi tahtel osalesid kõik võrdsetel tingimustel, kus kokku võis minna nii 3 kui ka 12 klassi õpilane.

Tüdrukute parimaks osutus Mariell Mattal 6.b klassist, teiseks tuli Liisa Pata 4.b klassist ja kolmandaks Ethel Elisabeth Truus 9.a klassist.

Poistest ostusid võitmatuks Sten Jürgensohn 12.b klassist ja Oliver Tomberg 7.c klassist.

Finaalis omavahel mõõtu võttes suutis settidega 2:1 võtta võidu Oliver Tomberg ja sai ühtlasi kooli esimeseks minipinksitšempioniks.

Kolmandat ja neljandat kohta jäid sõbralikult jagama Karl Kattel 7.c ja Tristan Leppik 7.b klassist.

Kaks parimat poissi ja parim tüdruk said auhinnaks pinksireketid, millega jätkata oma pinksimängupraktikat.

Suur aitäh kõigile osavõtjatele, õpilasesindusele ja Andresele, kes abistasid ürituse organiseerimisel.

VAATA PILDIGALERIID: TSG minipinksiturniir 2016