Postitused

Teine koht linnaosa teatejooksuvõistlustel

Veebruari algul toimunud Mustamäe algklasside kombineeritud teatevõistlustel osalesid 3. ja 4.klasside võistkonnad.

Meie kooli õpilased saavutasid mõlemas vanuseklassis tubli 2. koha.

Kooli esindasid võistlusel järgmised õpilased:

teatevõistlus

3.klass

Mirtel Mikkor, 3.a
Kirke Aedmäe, 3.a
Liidi Jõemägi, 3.a
Elise Unt, 3.a
Vanessa Espenberg, 3.a
Richard Paas, 3.a
Viktor Lukjanov, 3.a
Karl-Tristan Lorenz, 3.b
Olivia Aruste, 3.c
Elisabeth Green, 3.c
Caius Priit Riisalu, 3.c
Robin Krapp, 3.c

teatevõistlus

4.klass

Kristiin Silland, 4.a
Lenna Viira, 4.a
Amanda Jakobson, 4.a
Romili Rand, 4.a
Trevor Hint, 4.a
Elerin Meier, 4.b
Birgit Kolts, 4.b
Martin Lünekund, 4.b
Keiro Laidvee, 4.b
Egon Mattias Polli, 4.b
Richard Ploomipuu, 4.c

Tallinna koolinoorte meistrivõistlused teatejooksudes

teatejooks 2018Suur-suur tänu meie kooli õpilastele, kes saavutasid eile fantastilisi tulemusi koolinoorte teatejooksude meistrivõistlustel!

Põhikooli poisid võitsid esikoha! Põhikooli tütarlapsed ja gümnaasiumi neiud saavutasid teise koha, nooremehed tulid kolmandaks.

Võistkonda kuulusid:

8.a Kaisa kaljusto, Mia Kolmann, Evelyn Unt, Pauline Ley, Maria Gloria
Miilits, Pert-Emil Raun, Jan Alar Alesmaa

8.c Emma Roberta Rajando, Nataly Rammo
9.a Kerly Kallas, Carolin Marmei, Hindrik Õun, Roland Miitra
9.b Grete-Liis Elmik, Grete Berendsen, Mathias Hain, Rauno Järviste, Sven Kalling, Jaagup Randi, Karl Hendrik Tiko, Markus Kägu
9.c Mathias Mait Ots
10.a Raul Raudsepp, Brigitta Lees, Eneli Veltmann, Polina Ossipova
10.c Karl Kattel
11.a Aleksander Bõstrov, Hedvig Talvik
11.b Liisa Neeme, Elisabeth Järve, Otto-Robert Lipp, Mihkel Altosaar, Kotli Kristjan
11.c Carol Kuuskman, Karl Loodus, Villy Tammer
12.a Edward Toonela, Mihkel Trees
12.b Lisette Ploomipuu, Eliise-Triin Raun, Hans Kristian Laur, Ats Tölp
12.c Kristi Pappel

teatejooks 2018 teatejooks 2018

Kolmas koht linnaosa teatejooksuvõistlustel

8. veebruaril toimusid Mustamäe koolide 4. klasside kombineeritud teatejooksuvõistlused.

Meie kooli võistkond saavutas Mustamäe Humanitaargümnaasiumi ja Arte Gümnaasiumi järel kolmanda koha.

Võistkonda kuulusid:

1. Mia Mireia Uusorg 4.a
2. Eliise Idla 4.a
3. Laura-Liis Kale 4.c
4. Frida Ley 4.c
5. Meribel Maivel 4.c
6. Mia-Liisa Suurväli 4.c
7. Kaspar Kattel 4.a
8. Maarjo Vaikna 4.a
9. Hugo Felix Veli 4.a
10. Marten Alles 4.b
11. Remi Edur 4.b
12. Sten Tragon 4.b

Palju õnne tublidele sportlastele!

4.kl teatemeeskond

3. klasside võistkonnad Mustamäe parimate seas

Veebruari algul toimunud Mustamäe koolide algklasside võistlustel osalesid tublilt meie kooli 3. klasside õpilased.

Rahvastepallivõistlustel võideti alagurpimängudel kõik vastased ja tagati pääs finaalvõistlustele. Finaalmängud olid väga tasavägised ja meie võistkond saavutas 3. koha. Meie kõige tublimaks mängijaks oli seekord Trevor Hint. Ka kõik teised mängisid võistluslikult.

Meie kooli esindasid :

Trevor Hint 3.a
Glen Gregory Kõiv 3.a
Kristofer Tonsiver 3.a
Toom-Oliver Vesiaid 3.a
Keiro Laidvee 3.b
Martin Lünekund 3.b
Sander Olberg 3.b
Aadu Tordik 3.b
Romet Marten Osmin 3.c
Richard Ploomipuu 3.c

Rahvastepallivõistkond - 3. klass

6. veebruaril Arte Gümnaasiumis toimunud linnaosa 3. klasside kombineeritud teatejooksude võistlustel saavutati Tehnikagümnaasiumi järel 2. koht.

Võistkonnas võistlesid järgmised õpilased:

Raul Markus Elbre 3.a
Trevor Hint 3.a
Amanda Jakobson 3.a
Glen Gregory Kõiv 3.a
Merili Plaamus 3.a
Romili Rand 3.a
Kristiin Silland 3.a
Birgit Kolts 3.b
Keiro Laidvee 3.b
Martin Lünekund 3.b
Elerin Meier 3.b
Richard Ploomipuu 3.c

Teatejooksuvõistkond - 3. klass

TSG 3.-7. klasside teatejooksjad võitsid Mustamäel esikohti

Kolmapäeval, 27. septembril toimusid Mustamäe linnaosa koolide 3.-7. klasside teatemurdmaajooksu meistrivõistlused. Meie kooli õpilased jooksid väga tublilt ja kõik võistkonnad lõpetasid medaliga.

3. KLASSID
10 x 300 meetri teatemurdmaajooksus saavutati I koht.

Võistkond jooksis koosseisus:

3.a Kristiin Silland, Karina Grünbaum, Trevor Hint, Glen-Gregory Kõiv ja Toom-Oliver Vesiaid
3.b Elerin Meier, Birgit Kolts ja Martin Lünekund
3.c Epp Helene Hansen ja Richard Ploomipuu

4. KLASSID
10 x 500 meetri teatemurdmaajooksus saavutati I koht.

Võistkond jooksis koosseisus:

4.a Mia Mireia Uusorg ja Mathias Juhanson
4.b Johanna Pettinen, Marten Alles, Remi Edur, Martin Siitam ja Sten Tragon
4.c Frida Ley, Laura-Liis Kale ja Mia Suurväli

5. KLASSID
10 x 500 meetri teatemurdmaajooksus saavutati I koht.

Võistkond jooksis koosseisus:

5.a Nele Ravell ja Aron Kirt
5.b Gregor Rõivassepp
5.c Karolin Kask, Riko Kolts ja Oliver Veltmann
5.d Lotte Suurküla, Eliise Vaarpuu, Marianne Ronk ja Indrek Kalbus

6. KLASSID
10 x 500 meetri teatemurdmaajooksus saavutati I koht.

Võistkond jooksis koosseisus:

6.a Kristin Vaarpuu, Linda-Triinu Altnurme, Henry-Mark Andresson ja Ron Andreas Uusorg
6.b Mariell Friedemann, Triin Erala ja Maria Juuse
6.c Oscar Taklaja, Henri Thor Parve ja Rait Leppik

7. KLASSID
10 x 500 meetri teatemurdmaajooksus saavutati III koht.

Võistkond jooksis koosseisus:

7.a Pauline Ley, Evelyn Unt, Saara Mia Sarapuu ja Pert-Emil Raun
7.b Katriin Jaani, Hendrik Treuma ja Jan Alar Alesmaa
7.c Emma Roberta Rajando, Kristian Kesper ja Risto Pettinen

Tallinna koolinoorte meistrivõistlused teatejooksudes

Kolmapäeval, 13. septembril toimusid Tallinna koolinoorte meistrivõistlused teatejooksudes. Põhikoolide arvestuses osales kokku 47 kooli ja gümnaasiumi arvestuses 40 kooli võistkonnad. Sadas vihma ning tänu sellele tuli ette palju kukkumisi, millest kahjuks ei pääsenud ka meie kooli gümnaasiumi neidude ja noormeeste pendelteatejooksu võistkonnad.

PÕHIKOOLIDE ARVESTUSES:

Saavutas tütarlaste 10x 60 meetri pendelteatejooksu võistkond 6. koha.

Võistkonnas jooksid:

9.a Eneli Veltmann, Brigitta Lees, Hanna-Maarja Kivihall ja Anna-Liisa Virro

9.c Christin-Amani Kiivikas

8.a Carolin Marmei ja Kerly Kallas

8.b Grete-Liis Elmik

8.c Kelly Kallas ja Marie Anette Sepp

Poeglaste 10×60 meetri pendelteatejooksu võistkond saavutas 30. koha.

Võistkonnas jooksid:

9.a Raul Raudsepp

9.b Danyl Kurbatov

9.c Karl Kattel

8.a Rasmus Kilkson ja Hindrik Õun

8.b Sven Kalling, Jaagup Randi ja Rauno Järviste

8.c Mathias Mait Ots

7.a Pert Emil Raun

Kokkuvõttes (tütarlapsed + poeglapsed) saavutas meie kooli põhikooli võistkond Tallinna linnas 16. koha.

GÜMNAASIUMIDE ARVESTUSES:

Saavutas neidude 10x 100 meetri pendelteatejooksu võistkond 5. koha.

Võistkonnas jooksid:

11.b Eliise-Triin Raun ja Lisette Ploomipuu

11.c Andra Järva, Kristi Pappel, Käthlin Popov ja Kelly Rohumets

10.b Hanna Marie Ostapenko ja Liisa Neeme

10.c Helena Heinloo ja Liisa-Marie Lääne

Noormeeste 10×100 meetri pendelteatejooksu võistkond saavutas 6. koha.

Võistkonnas jooksid:

12.a Ralf Ellerevee

12.b Kristofer Kartau, Kaarel Keskra, Tõnis Orav, Kevin Krünvald ja Rain Tasane

11.b Fredy Laur

10.b Otto-Robert Lipp ja Mihkel Altosaar

10.c Villy Tammer

Neidude 4×400 meetri ringteatejooksu võistkond saavutas 1. koha.

Võistkonnas jooksid:

Eneli Veltmann (9.a), Lisette Ploomipuu (11.b), Brigitta Lees (9.a) ja Eliise-Triin Raun (11.b)

Noormeeste 4×800 meetri ringteatejooksu võistkond saavutas 1. koha.

Võistkonnas jooksid:

Hans Kristjan Laur (11.b), Kristofer Kartau (12.b), Otto-Robert Lipp (10.b) ja Rain Tasane (12.b)

Kokkuvõttes (neiud + noormehed) saavutas meie kooli gümnaasiumi võistkond Tallinna linnas 187 punktiga 2. koha.