Mustamäe linnaosa 3. ja 4. klasside kombineeritud teatevõistlused

16. ja 17. aprillil toimusid Arte Gümnaasiumis Mustamäe linnaosa koolidevahelised kombineeritud teatejooksude võistlused, kus osalesid 3. ja 4. klasside õpilased.

Meie kooli käisid esindamas kiired teatejooksjad, kes mõlemates vanuseklassides saavutasid tubli 3. koha!

3. klasside koosseisu kuulusid: Nora Johanson, Iti Amerii Kala, Eva Kosterkova, Fiorella Villan, Isabel Jääts, Kertrud Kask, Anton Ilnitskyi, Gustav Visnapuu, Björn Martsepp, Kaur Kerten Valge, Hendrik Tirman ja Aksel Valter Müürsepp.

4. klasside koosseisu kuulusid: Kairin Esna, Rahel Mikkor, Sofia-Loore Siniorg, Makeia Baird, Liisbeth Ormissons, Carolyn Kanne, Steven Õismaa, Kristofer Aleks Tetsmann, Alex Kaarmäe, Henri Krister Paist, Hannes Jõema ja Jakob Jääts.

Suur kiitus kõikidele õpilastele, kes meie kooli esindamas käisid!

Õpetaja Kristjan Tamme