TSG esindus pääses “NUPUTA” võistlusel vabariiklikku vooru

31. jaanuaril toimus Tallinna koolide matemaatikaülesannete lahendamise võistlus “Nuputa”, kus meie koolist osales 5.-6. klasside ja 7. klasside võistkond. Mõlemad pääsesid edasi vabariiklikku vooru!

5.-6. klasside võistkonda kuulusid: Kaidi Simson (5.c), Raul Pata (5.c), Siim Strandson (6.c) ja Holger Vatter (6.d). Kokkuvõttes olime ühel tasemel Prantsuse Lütseumiga, kellega pidime maha pidama duelli (lisaülesande). Meie meeskond oli tragim ja kiirem ning napsasime endile 3. koha. See aga omakorda tagas edasimineku vabariiklikku vooru.

7. klasside esindus võitis samuti 3. koha, võistkonda kuulusid: Triin Erala, Iris Kull ja David Nugis (7.a).

Vabariiklik voor toimub mais. Jääme ootama!

Õpetajad Pille Pirn, Marju Johannson ja Markus Reischl tänavad ja kiidavad õpilasi!

nuputa 2019