Tuulelapsed 2019

TSG õpilased näiteringist KOKK esinesid luulefestivalil TUULELAPSED

TSG õpilased näiteringist KOKK esinesid XIV Betti Alverile pühendatud luulefestivalil TUULELAPSED.

Seekordsesse žüriisse kuulusid Rain Mikser, Toomas Lõhmuste, Maarius Pärn, Jaak Allik, Märt Treier, Margus Mikomägi. Žürii esinaine oli Kristiina Oomer.

Teatriringi KOKK ehk Kunstiliselt On Kõik Korrektne ühes trupis käivad 3.-6. klasside õpilased Tallinna Saksa Gümnaasiumist ja Tallinna 32. Keskkoolist.

Tänavuse festivali lavastuse pidi looma Kersti Merilaasi ja Kalju Kanguri luule põhjal.

Ühistrupi lavastus kandis pealkirja “INIMESED OLID HÄÄD”. Selles elustusid luuletajad Kalju Kangur ja Kersti Merilaas isiklikult.
TSGst mängivad lavastuses järgmised õpilased – Loviise Aarelo (3.b); 4.b klassist Maria Kalbus ja Robin Märjamaa; 6.d klassist Erik Martin Märjamaa, Holger Järve, Holger Vatter, Indrek Kalbus, Ralf Ian Aarelo ja Hendrik Rannu.

Lavastus saavutas kirjandusloolise käsitluse ERIPREEMIA. Lisaks pälvis trupiliige Tallinna 32. Keskkoolist PARIMA NAISNÄITLEJA auhinna.

Truppe juhendab teatriõpetaja Eva Kalbus.
Abilisena oli kaasas Ralfi ja Loviise isa.

Suur tänu tublidele esinejatele ja abilistele!!!