Tallinna koolinoorte MV 2017

TSG korvpallineiud kolmandat aastat järjest Tallinna koolinoorte meistrid

Märtsi ja aprillikuu jooksul toimusid erinevates koolides Tallinna koolinoorte 2017.a meistrivõistlused korvpallis. Meie koolis toimus üks kolmest poolfinaalturniirist ja ka finaalturniir. Finaalturniirile pääsesid läbi valikvõistluste kuus parimat kooli.

Meie kooli neidude võistkond võitis finaalturniiril kõik neli vastast ja tuli kolmandat aastat järjest Tallinna koolinoorte meistriks.

Turniiri kõige raskem mäng oleks pidanud olema Kadrioru Saksa Gümnaasiumi vastu, kuid nende parim mängija meie vastu ei mänginud. Tasavägisem mäng oli finaalturniiril Arte Gümnaasiumiga, keda võideti 27:18. Teised mängud olid juba märgatavalt kergemad. Tallinna 32. Keskkool võideti 50:7, Tallinna Reaalkool 42:17 ja Mustamäe Reaalgümnaasium 37:19.

Esikoha mängus kohtuti samuti kõik mängud võitnud Kadrioru Saksa Gümnaasiumiga. Mängu algus oli tasavägine ja esimene veerandaeg (7 minutit jooksvat aega) võideti ainult 14:9, kuid teise veerandaja järel oli juba seis 33:12. Viimasel veerandajal istusid meie parimad juba vahetusmeeste pingil ja võit vormistati tulemusega 34:14.