TSG lauatennise võistkonnad olid väga edukad

Meie kooli põhikooli lauatennise võistkond saavutas koolinoorte 2017.a meistrivõistlustel kolmanda ja gümnaasium 5. koha.

Tallinna koolinoorte 2017.a. meistrivõistlused lauatennises toimusid 7. märtsil Forelli spordihoones. Meie kooli õpilased esinesid jälle väga hästi.

Vaatamata sellele, et nii põhikooli kui gümnaasiumi võistkonnad ei esinenud parimas koosseisus jagati põhikoolide arvestuses 3. kohta koos Kadrioru Saksa Gümnaasiumiga 165 punktiga. Võitis 198 punktiga Nõmme Põhikool, kellele järgnes 176 punktiga Rocca al Mare Kool.

Individuaalvõistlustel saavutas 1.-6. klasside arvestuses tütarlastest 6. koha Liisa Pata (5.b) ja poeglastest 9. koha Timo Vooglaid (6.c).

7.-9. klasside õpilaste arvestuses saavutas tütarlastest 5. koha Anita Vahter (9.c), 15. koha Maria Anete Sepp (7.c) ja 17. koha Mariell Mattal (7.a) ning poeglastest 16. koha Oliver Tomberg (8.c).

Gümnaasiumi õpilaste seas saavutas neidudest 12. koha Mona Liisa Lusti (10.c), 13. koha Anita Kremm (11.a) ja 14. koha Mooni Suvi (11.b). Noormeeste võistluse lõpetas Kevin Krünvald (11.b) 15. kohaga.