TSG MV sõudeergomeetritel 2018

TSG MV sõudeergomeetritel 2018 – tulemused

11.b klassi õpilane Markus Faster  korraldas ja viis oma praktilise töö raames läbi kooli meistrivõistlused sõudeergomeetritel Concept-2.

Kokku osales 5.-12. klasside õpilastest kooli meistrivõistlustel 544 võitlejat, kes näitasid oma oskust, tugevust ja vastupidavust sel raskel spordialal. Eraldi arvestust peeti kolmes vanuseklassis – gümnaasiumi, 8.-9. ja 5.-7. klasside õpilaste osas. Võistlus aitas välja selgitada ka need õpilased, kes võiksid kooli Tallinna koolinoorte XXXVII spordimängude sõudeergomeetrite meistrivõistlustel esindada.

Tihe rebimine esikohale käis nii individuaalvõistlusel kui ka klasside vahelises arvestuses ja parimad klassid selgusid alles viimastel võistluspäevadel. Kooli meistritiitli pälvisid neidudest Liisa-Maria Lääne (11.c), Kärt-Marian Mae (8.a) ja Mia Mireia Uusorg (5.a) ning noormeestest Gevin Genro Paas (12.c), Gregor Hint (9.b) ja Lauri Lennart Koch (7.a). Klassidest olid võidukad 11.c, 9.b ja 7.a.