PlayBox 2017

Eile, 23. novembril 2017 toimus traditsiooniline TSG PlayBox.

Üritus oli väga meeleolukas ja saalitäis publikut elas esinejatele aktiivselt kaasa.

Sel aastal olid õhtujuhtideks Mardi Truus  (11.a) ja Anthon Hendrikson (11.b).

Žüriisse kuulusid: õpetaja Anu Kušvid, õpilaste esindaja Ats Kruusing (12.b), õpetaja Natalja Bõstrova ja meie kooli vilistlane Kelli Põldma.

Osalejaid oli kokku 12 kahes erinevas vanusegrupis: – 1.-6. klass ja 7.-12. klass.

Võitjad

1.-6. klass

I koht – Kristjan-Erik Kalling ja Magnus Voecks (5.c) etteastega “Imagine Dragons”
II koht – Loviise Aarelo ja Saskia Rammo (2.b) etteastega “Uncover”
III koht – Mari Maurer ja Liisi Helena Kasesalu (5.b) etteastega “Uus tibutants”

7.-12. klass

I koht – 4.c, 6.b ja 8.a klassi koosseis etteastega “Mi Gente”
II koht – 9.b ja 9.c klassi õpilased etteastega “Triffer”
III koht – 10.c klassi õpilased etteastega “Anu Jänkukesed”

Anti välja kaks eripreemiat:

Eripreemia “Proffesionaalseima tantsunumbri eest” 8.b ja 9.a koosseisule G.O.D.
Eripreemia õpetajatele tubli osalemise eest PlayBoxil.

Täname kõiki sponsoreid: National Geographic, Apollo Holding OÜ, Exit Room, Nõmme Seikluspark, Tallinna Linnateater.

Suur tänu Andresele, Terttule, TSG Õpilasesindusele ja kõigile teistele, kes ürituse kordaminekusse oma panuse andsid!

PlayBox 2017 võitjad

Noorem vanuserühm: