võrukaelad

TSG noored teatritrupi KOKK liikmed on Jõgeva luulefestivali LAUREAADID

24.-25 jaanuaril 2020. aastal leidis Jõgeval juba 15. korda aset luulefestival “Tuulelapsed”, mis on mõeldud eesti luule väärtustamiseks ja noortele tutvustamiseks.

Osaleda said õpilased 1.-9. klassini. Tänavune teema oli “See naerulohkudega maailm…”. Kuni 15-minutilised kavad tuli koostada Ira Lemberi ja/või Olivia Saare ja/või Maimu Linnamägi luuletekstidest. Festivali publik sai vaadata 23 luulekava.

Rõõm on teatada, et TSG õpilased KOKK teatritrupist olid esindatud ning lavastus “VÕRUKAELAD” sai palju positiivset tagasisidet ning märgiti ära LAUREAADI tiitliga. Truppi juhendab Eva Kalbus.

Festvali žürii oli suur, sinna kuulusid nt Leelo Tungal, Alo Kõrve, Märt Treier, Margot Visnap, Toomas Lõhmuste jt.

TSG õpilased, kes trupis mängivad:
4. klassist Loviise Aarelo, 5. klassist Maria Kalbus ja Robin Märjamaa, 7. klassidest Erik Martin Märjamaa, Holger Järve, Holger Vatter, Ralf-Ian Aarelo, Hendrik Rannu, Indrek Kalbus.

Suur tänu kõigile, kes õnnestumisele kaasa aitasid!