Head tulemused Tallinna koolinoorte sulgpallivõistlustel

Tallinna koolinoorte 2017. a meistrivõistlused sulgpallis toimusid 15. novembril Lasnamäel. Võistlesid koolide 4-liikmelised võistkonnad, kellest arvesse läks kolme parima võistleja tulemused. Arvestust peeti eraldi põhikoolide ja gümnaasiumide arvestuses.

Põhikoolide arvestuses saavutas meie kool 118 punktiga 4. koha.

131 punktiga võitnud Rahumäe Põhikoolile neile järgnesid Pae ja Läänemere Gümnaasiumi võistkonnad. Individuaalselt jäid 9.-ndat kohta jagama nii Hanna Ravell kui ka Paul Kristjan Rajamägi.

Põhikooli võistkond võistles koosseisus:

Katriin Leppik (9.a), Hanna Ravell (7.a), Laura Liis Kale (4.c) ja Paul Kristjan Rajamägi (6.b).

Gümnaasiumide arvestuses saavutas meie kooli võistkond 130 punktiga tubli 3. koha.

139 punktiga võitnud Gustav Adolfi Gümnaasiumile järgnes 138 punktiga Tallinna Reaalkool. Individuaalselt saavutas 2. koha Klaus Erik Kruus.

Gümnaasiumi võistkonnas võistles koosseisus:

Tuuliki Pomerants (11.b), Hannes Härm (12.a), Mardi Truus (11.a) ja Klaus Erik Kruus (11.b).

sulgpalli MV 2017

Individuaalselt saavutas 2. koha Klaus Erik Kruus (vasakul)